Uzun Süreli Tutulacak 3 En İyi Coin

0

Binlerce farklı kripto arasından hem kısa hem de uzun vadeli seçebileceğiniz 3 en iyi coin listesini hazırladık.

Kripto para birimi bir labirent gibi olabilir ve bazen nereye yatırım yapacağınızı belirlemek zor olabilir. 2021’deki büyük kazanımların ardından milyonlarca kişi kripto para yatırımına ilgi duymaya başladı. Hayatınızı değiştirecek miktarda para kazanmanın mümkün olduğu kanıtlanmıştır.

Doğal olarak, bu avantajlar bir risk ile birlikte gelir; Kripto para piyasası oldukça değişkendir ve düşüşler meydana gelir. Yeni yıl, bazı analistlerin tahminlerine kıyasla yavaş başladı. Daha evrensel olarak kabul edilen şey, 2022’nin kriptonun büyümesi için bir başka rekor kıran yıl olacağıdır.

Hem kısa hem de uzun vadeli binlerce farklı madeni para arasından seçim yapabilirsiniz. Geniş bir portföyü sürdürmek, bir plan ve hedeflere sahip olmak çok önemlidir. Terra (LUNA) ve Binance Coin (BNB) gibi belirli kriptolar uzun vadeli yatırımlar olarak kabul edilebilir. Shiba Inu (SHIB) ve diğer mem para birimleri kısa vadeli patlamalar yaratabilir ancak düzenli düşüşlerden zarar görebilir. gibi yeni gelenler Caprice Finans (CFT) 2022 ve sonrası için umutları var.

Binance
cft

En İyi Coinler

Uzun ya da kısa vadede zarar etmeyeceğiniz en iyi coin listesi sizlerle.

Binance (BNB)

Binance (BNB), dünyanın en büyük kripto para borsasıdır ve yerel tokeni $BNB’dir. Binance (BNB), kullanıcılarına stake etme, çiftçilik ve tam teşekküllü bir NFT pazarı dahil olmak üzere bir dizi farklı yardımcı program sunar.

$BNB’nin fiyatı 2021’de %1700 artarak 690 $’a yükseldi ve hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum’un (ETH) arkasındaki piyasa değeri açısından üçüncü en büyük kripto para birimi oldu.

Daha fazla mesaj

Binance (BNB), ana rakibi Ethereum’dan (ETH) çok daha ucuza işlemleri gerçekleştirebilen bir ağ da dahil olmak üzere, rakiplerine göre birçok avantaja sahiptir. Bunun yanı sıra, BNB zinciri bu işlemleri kolaylaştırmada çok daha hızlıdır ve bu da onu hem dApp geliştiricileri hem de NFT yaratıcıları için daha çekici bir ağ haline getirir.

toprak
bnb

Terra (LUNA)

$LUNA, Terra (LUNA) ekosisteminin yerel kripto para birimidir ve tüm işlemler için kullanılır. Terra (LUNA), önceki üç ayda ticaret hacmindeki artıştan kazanç sağladı ve LUNA’nın fiyatında büyük bir artışa neden oldu.

Luna’nın fiyatı, aniden 100$ seviyesinin üzerine çıkmadan önce son aylarda 38.66$’a kadar düştü. Bu süre içinde token Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX)’ı geçti ve şu anda piyasa değerine göre sıralanmış kripto para birimi açısından 8. sırada yer alıyor.

Terra (LUNA), ABD doları, euro ve diğerleri gibi yerleşik fiat para birimlerinin değerini izleyen algoritmik stabil paralar için büyük bir açık kaynaklı, merkezi olmayan blok zinciri teknolojisidir. $LUNA, 2022’deki en başarılı kripto para projelerinden biri oldu.

Caprice Finans (CFT)

Caprice Finance (CFT), çok sayıda alana yayılmayı amaçlayan çok zincirli bir blok zinciri sistemidir. Her şeyden önce, kullanıcıların zincirler arası alışveriş yapmalarını sağlayan bir kripto para birimidir. BNB Zinciri, Ethereum Ağı (ETH) ve Poligon, kullanıcıların köprü kurabileceği üç blok zinciridir.

Caprice Finance (CFT), sahiplerine Metaverse ve NFT’leri kullanma konusunda yardımcı olmayı da amaçlıyor. Bu, kripto pazarının tüm gücünden ve onu destekleyen teknolojiden yararlanmalarını sağlar. Caprice Finance (CFT), her tamamlandığında işlem değerinin bir yüzdesini yakar. Bu, genel arzı azaltır ve kalan jetonların değerini artırır.

Küçük bir yatırımı büyük bir yatırıma dönüştürme şansınız için Caprice Finance (CFT) ön satışını kaçırmayın. Bir aydan fazla ön satış kala, mevcut düşük fiyattan yararlanmak için hala bol zaman var. Geçmişte ön satışlar, herkesin bildiği gibi %2000-3000 arasında kazançlar görmüştür. Şu anda ön satışa yapılan 1000$’lık bir yatırım, çok yakında 20.000$’a veya daha fazlasına kadar oturduğunuzu kolayca görebilir.

NFTYORUM.COM Kripto para yatırım tavsiyesi arayanlar için bu yazıyı kaleme almıştır. En iyi kazandıran coin listesi için birçok araştırma yapılmıştır.

En iyi coinden sonra Diğer içeriğimize göz atın: Michael Jackson’ın Söz Yazarı Telif Haklarının Bir Kısmını NFT Olarak Satıyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.