En İyi Kripto Analistlerinin Doge Coin Yorumları

0

FXStreet’teki en iyi kripto analistleri, Dogecoin için benzer %70’lik bir büyüme öngördü.

En iyi kripto analistleri hem DOGE hem de EverGrow Coin haftalar içinde yeni zirvelere ayarlanabilir.

EverGrow Coin, büyük bir listelemenin ardından Nisan ayında %20’nin üzerinde bir büyüme kaydetti. DigiFinex EGC’ye milyonları akıtan eşi görülmemiş bir hacim gören kripto borsası. EverGrow Coin ekosisteminde merakla beklenen uygulamaların ilkini başlatırken, proje yeni zirvelere ulaşmaya aday.

İlişkili: 2022’De 10 En Fazla Kazandıran Kripto

En iyi kripto analistleri FXStreet Geçen yıl Mayıs ayında Dogecoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,7376$’dan bu yana istikrarlı kayıpların ardından Dogecoin ($DOGE) için benzer %70’lik bir büyüme öngördüler. Dogecoin şu anda 0.142 dolardan işlem görüyor.

EverGrow Coin, bu yıl kriptoda ilk 20’ye girmeye kararlı

EverGrow Coin, büyük pazarlama kampanyalarını ve diğer kripto yeni gelenlerin heyecanını görmedi, ancak yine de geçen yıl Eylül ayında Binance Akıllı Zincirinde piyasaya sürüldükten sonra rekorlar kırdı. 1 milyar dolarlık bir piyasa değeri elde etti – onu ilk 100 kriptoya sokmaya yetecek kadar, ancak CoinMarketCap veriler, bazı yatırımcıların buggy fiyat hareketlerinden çekildiğini gördü.

Daha fazla mesaj

EverGrow Coin yine de radarın altında ödeme yapmayı başardı 36 milyon dolar Binance USD stabilcoin ödüllerinde, onu Binance ekosistemindeki en iyi yansıma tokeni yapıyor. Bu Nisan ayında, yatırımcıların EverGrow Coin desteğinin meyvelerini görmeleriyle, en iyi 10 kripto borsası DigiFinex’te listelendikten sonra rekor hacme ulaştı.

Proje, ayda 5 trilyon EverGrow Coin jetonunu yakmaya başlayacak – EverGrow Coin, arzının %52,85’ini zaten yaktı. bscscan.com. Analistlere göre toplam 1.000.000.000.000.000 $ EGC token arzı ile EverGrow Coin’in kripto ilk 20’yi kırma potansiyeli güçlü.

Proje ayrıca bu ay Binance Akıllı Zincirinde bir NFT pazaryeri başlatacak ve karlar aynı zamanda piyasadan $EGC tokenleri satın almaya ve bunları tedarikten kalıcı olarak yakmaya geri dönecek.

Doge coin, bu Nisan’da %70’lik bir fiyat kırılması için ayarlandı

FXStreet’teki analistler, Nisan ayında Doge coin için %70’lik bir fiyat kırılması ile Dogecoin’in düşüş eğilimindeki 2022’nin sona erdiğini tahmin ediyor. Dogecoin, yıla 0.2095 $ fiyatla başladı ve henüz aynı fiyata tekrar ulaşamadı.

Dogecoin Mart ayında 0.115$’a düştü ve bu, en iyi meme-coin’in bir yıllık ticaret faaliyetinde gördüğü en düşük fiyat. Bununla birlikte analistler, düşük seviyelerin yatırımcılar için gelecekteki fiyat artışları beklentisindeki düşüşü satın alma fırsatı olduğunu öne sürdüler.

analistler Dogecoin tokeninin önümüzdeki günlerde önemli bir testle karşı karşıya kalabileceğini, ancak tokenin hala yatırımcılar arasında favori olmaya devam ettiğini öne sürüyor. Şu anda 11. sırada yer alıyor. CoinMarketCap 18,9 milyar dolarlık piyasa değeri olan sıralamalar.

Feragatname: Makalede yayınlanan bilgiler yalnızca eğitim amaçlıdır. Bunu kullanarak, bilgilerin herhangi bir yatırım veya finansal tavsiye teşkil etmediğini kabul etmektesiniz. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın ve finansal danışmanlara ulaşın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.