2022’de Yeni Başlayanlar İçin En İyi 10 Kullanımı Kolay Kripto Para Birimi Uygulaması

0

“Kripto para” dünya çapında en yaygın kullanılan terimlerden biri haline geldi. Bu, yatırımcıların kripto para piyasasına ne kadar meyilli olduğuna ışık tutuyor. Yeni başlayan biriyseniz ve kullanımı kolay en iyi kripto para birimi uygulamalarını arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu yazıda, 2022’de yeni başlayanlar için kullanımı kolay en iyi 10 kripto para uygulaması hakkında konuşacağız. Bir göz atın!

eToro

eToro, güvenli ticaret sağlayan kripto para uygulamalarından biridir. Bunun nedeni, eToro’nun SEC, ASIC, CySEC ve FCA gibi birden çok katmanlı bir finans kuruluşu tarafından yazılması ve düzenlenmesidir. Toplamda 40’ın üzerinde kripto varlığı ile 7/24 alıp satabilirsiniz. Ayrıca, fiat, banka havalesi, banka/kredi kartı ve Paypal yoluyla da para yatırabilirsiniz.

WazirX

Bu kesinlikle dünya genelinde, özellikle Hindistan’da en hızlı büyüyen kripto para birimi değişim uygulamalarından biridir. WazirX ile bir yatırımcı, Bitcoin, Ethereum, Ripple vb. dahil olmak üzere çok çeşitli kripto para birimleri satın alabilir. Güvenlik, bu kripto para birimi uygulamasına yaygın olarak güvenilmesinin en büyük nedenlerinden biridir.

Webbull

Bütçeniz düşükse ve kaliteden ödün vermek istemiyorsanız, Webull’dan daha iyi güvenebileceğiniz bir kripto para uygulaması olamaz. Sadece küçük bir sermaye ile kripto ticaretinde kısa sürede ustalaşabilirsiniz.

kripto

Bu kripto para birimi uygulaması, Hindistan dahil 150’den fazla ülkede büyük popülerliğe sahiptir. Daha hızlı hızı, esnekliği ve basit kullanıcı arayüzü, Krypto’nun artan popülaritesini açıklayan birçok faktörden birkaçıdır.

madeni para tabanı

Bu, son derece kullanışlı ve kullanıcı dostu arayüzü nedeniyle yeni başlayanlar için kullanımı en kolay kripto para uygulamalarından biri olmalıdır. Ücretler biraz daha pahalı olsa da, kullanımı, uygulamanın ne kadar yatırıma değer olduğunu anlamanızı sağlayacaktır!

Daha fazla mesaj
CoinSwitchKuber

Açık bir şekilde kripto para yatırımını demokratikleştirme hedefiyle CoinSwitchKuber, yatırımcıların, özellikle de kripto para piyasasına yeni başlayanların kalbini kazandı. Bu kripto para uygulaması, Hindistan dahil 150’den fazla ülkede büyük beğeni topluyor.

Zebpay

Zebpay, bir kamyon dolusu özelliğe sahip, kullanımı kolay başka bir kripto para uygulamasıdır. Tek yapmanız gereken KYC’nizi sağlamak ve kaydolmak, böylece onu yeni başlayanlar için ideal hale getirmek. Ayrıca, “tavsiye et ve kazan” özelliği ile bunun ne kadar iyi bir uygulama olduğunu zaten biliyorsun!

Binance

Düşük maliyetli pazarlar sunan bir kripto para uygulaması arıyorsanız, aramanız tam burada Binance’de sona eriyor. Bu kesinlikle kullanımı kolay uygulama hem iOS hem de Android cihazlarda mevcuttur.

CoinDCX

CoinDCX, ülkeler arasında en çok yönlü ticaret kripto para birimi uygulamalarından biri haline geldi. Uygulamanın güvenliği veya kullanım kolaylığı olsun, CoinDCX sizi korudu.

Ucoin satın al

Bir kripto para uygulaması, gerçek zamanlı spot alım satım, sonsuza kadar ücretsiz cüzdan, para iadesi ve birini tavsiye etmek için ömür boyu komisyon vb. özelliklerle yüklendiğinde, kim onu ​​gözden kaçırmak ister ki? BuyUcoin’in sunduğu şey tam olarak budur, bu da onu yeni başlayanlar arasında mutlak bir favori haline getirir.

En iyi kripto para uygulaması ve güvenilir kripto para siteleri üzerine hazırladığımız yazı hoşunuza gitti mi?

NFTYORUM.COM’un diğer içeriklerine bakmayı unutmayın.

Solana, 1.5 Milyar Dolarlık NFT İşlemine Ulaştı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.