2022 Yeni Yatırımcıların Tercih Etmesi Gereken 10 En İyi Kripto Para Birimi

0

Yeni kripto yatırımcıları, 2022’de cüzdanlarda kar elde etmek için ilk on kripto para birimini görebilir.

Hepimizin bildiği gibi, küresel kripto para piyasası, binlerce kripto para birimi ile finans sektöründe oldukça gelişiyor. Kripto yatırımcıları, son derece dalgalı ve değişken bir girişim olduğunu bilmelerine rağmen, en iyi kripto para birimlerine ilgi duyuyorlar. Küresel kripto pazarının 2027’de %10’luk bir CAGR’de 1.8 milyar ABD dolarına ulaşması bekleniyor. Kripto cüzdanlarında kâr elde etmek için kripto para piyasasında sayısız kripto para birimi mevcuttur. Ancak uzun liste, geçici girişime yeni giren yeni kripto yatırımcıları için çok zor. İşte yeni kripto yatırımcılarının 2022’de yatırım yapması için uygun olabilecek en iyi kripto para birimleri.

Yeni kripto yatırımcıları için en iyi kripto para birimleri
Ethereum

Ethereum, kripto cüzdanlarında kâr elde etmek için değişken kripto para birimi pazarındaki en iyi kripto para birimlerinden biridir. Ayrıca, akıllı sözleşmelerle Ethereum’un ek ve geliştirilmiş özelliklerine sahip olan Ethereum 2.0 olarak bilinen güncellenmiş sürümünü de piyasaya sürdü.

Bitgert

Bitgert, sıfıra yakın komisyon işlem ücretleri blok zinciri için kripto yatırımcılarını çeken, gelişmekte olan kripto para birimlerinden biridir. Bu kripto para birimi, kripto cüzdanlarında sorunsuz bir kripto değişimi için saniyede 100.000 işlem gerçekleştirebilir. BRISE DApp cüzdanı, BRISE staking, BRISE takası, BRISE köprüsü ve daha fazlasını sunduğu bilinmektedir.

Tezos

Tezos, kripto pazarında dijital bir token ile uygulamalar ve dijital varlıklarla başa çıkmak için bir blok zinciri protokolü olarak bilinir. Bu kripto para birimi, platformun güvenliği ve yükseltilebilirliği ile övünmek için bir Hisse Kanıtı (PoS) konsensüs mekanizması ile çalışır. Uygun fiyatlı stake, doğrulanabilir akıllı sözleşmeler ve kripto yatırımcılarına sorunsuz yükseltmeler sunar.

Avalanche

Avalanche, ödeme çözümleri sağlamak için birlikte çalışabilir bir çerçeve için üç farklı blok zinciri ile güvenli ve merkezi olmayan bir ağ sunmaya odaklanan popüler kripto para birimlerinden biridir. Uygulama tabanlı blok zinciri ve merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için geniş fırsatlar yaratır. Kripto yatırımcıları, kârı verimli bir şekilde artırmak için bu kripto para birimini izliyor.

Polkadot
Daha fazla mesaj

Polkadot, dünya çapında riskli girişimlerde popülerlik kazanmak için gelişen bir başka kripto para birimidir. Kripto yatırımcıları, diğer blok zincirlerle birlikte çalışabilirlik, ağ ölçeklenebilirliği, çatalsız ağ ve yazılım, özelleştirilmiş güvenlik ve çok daha fazlası gibi heyecan verici özellikleri nedeniyle Polkadot’a yatırım yapmanın faydalarını fark ettiler.

SeeSwap Protokolü

SeeSwap Protokolü, tıpkı yeni kripto yatırımcıları gibi kripto para piyasasına yeni bir giriştir. Kripto cüzdanlarında geniş yatırım fırsatları ile değişken pazarda gelişme potansiyeli yüksek olan dijital bir belirteçtir. Bu, ICO (İlk Para Teklifi) adı verilen ilk tekliflerle satış öncesi aşamasındaki en iyi kripto para birimlerinden biridir.

LuckyBlock

LuckyBlock, Binance akıllı zincir platformunda bir kripto para birimi piyango platformu olarak çalışan en iyi kripto para birimlerinden biri olarak ortaya çıkıyor. Potansiyel dolandırıcılıkları ve dolandırıcılıkları ortadan kaldırmak için en yüksek şeffaflıkla piyango çekilişlerini verimli bir şekilde yapabilir.

Terra

Terra, kripto yatırımcılarına kripto para fiyat istikrarı sunmak için itibari paraya sabitlenmiş sabit paraları kullanmasıyla tanınır. Hızlı ve uygun fiyatlı anlaşmalar için fiat para birimlerinin benimsenmesi ile fiyat istikrarının birleşimine sahiptir. Böylece yeni kripto yatırımcıları için 2022’de yatırım yapılacak en iyi kripto para birimlerinden biridir.

Polygon

Polygon, saniyede 65.000 işlem, 0,1 ABD Doları ile 0,5 ABD Doları arasındaki düşük komisyon veya işlem ücretleri ve toplu kabul için yüksek ölçeklenebilirlik gibi daha hızlı işlem hızları oluşturmak için birden fazla kripto yatırımcısını cezbetmektedir.

FileCoin

FileCoin, eşler arası bir ağ üzerinden dosyalar için küresel merkezi olmayan depolama sistemleri için kripto yatırımcıları için faydalıdır. Belirteç FIL olarak bilinir ve Gezegenler Arası Dosya Sistemi üzerine kurulu ağ içinde veri depolama ve alma için ödeme yapmak için kullanılır.

Alt coin analizleri NFTYORUM.COM ‘ da.

Diğer konumuza bakmayı unutmayın: Nozama’nın NFT Pazarı Plastiks, Celo’nun İklim Kolektifi’ne Katıldı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.