Uzun Vadede Getiri Sağlayacak 10 En İyi Kripto Para

0

Uzun vadede pasif getiri sağlayacak 10 en iyi kripto parayı sizler için derledik.

Kripto para piyasası, bu son derece değişken ekosistemde neredeyse her gün yeni kripto para birimlerini memnuniyetle karşıladığı konusunda sürekli olarak haberlerde yer alıyor. Akıllı yatırımlar için kripto yatırımcılarının uzun vadede kar elde etmelerine yardımcı olabilecek binlerce kripto para birimi mevcuttur. Ancak kripto para fiyatlarındaki büyük düşüş nedeniyle büyük bir kayıp yaşama riski de yüksek. Karlı kripto para birimleri, kripto cüzdanlarını jetonlarla doldurmak için kripto yatırımcılarının dikkatini çekiyor. Bu dijital para birimleri, kripto cüzdanlarında zamanla verimli ve etkili bir şekilde 100 ABD Dolarını 1000 ABD Dolarına çevirebilmelerini sağlar. Daha fazla beklemeyelim ve uzun vadede hangi kripto para birimlerinin 2022’de kripto milyoneri olmaya yardımcı olabileceğini öğrenelim.

Kripto Cüzdanlarının Değerini Artıracak En İyi On Kripto Para Birimi

Uzun vadede sizi sevindirebilecek 10 en iyi Kripto para listesi sizlerle.

Bitcoin

Bitcoin’in uzun süredir en yüksek kripto para birimi olarak son derece değişken kripto para piyasasına giriş yapmasına gerek yok. Herhangi bir merkezi otoriteye ihtiyaç duymadan hızlı ödemesi ile kripto para yatırımcılarının kripto cüzdanlarındaki binlerce doları düzenlemesine yardımcı oluyor. Bazı ülkeler bu karlı kripto para birimini petrol, gaz, maaş ve daha pek çok farklı amaç için kabul etmeye başladı.

Ethereum

Ethereum, Ethereum 2.0 sürümüyle birlikte 2022’de kripto yatırımcıları için en karlı ikinci kripto para birimidir. Açık kaynaklı blok zinciri ile merkezi olmayan akıllı sözleşmeler başlatan ilk kripto para birimlerinden biridir. Potansiyel siber saldırılarla mücadele etmek için herhangi bir programı daha sağlam ve sansüre dayanıklı hale getirmek için tasarlanmıştır. Her işlem dünya genelinde maksimum 16 saniye sürer.

Solana

Solana, kripto para piyasasında en hızlı büyüyen ekosistemin yanı sıra dünyanın en hızlı blok zinciri olarak hareket eden en iyi kripto para birimlerinden biridir. Kripto yatırımcıları, Solana Mainnet Beta ağı ile sansüre dayanıklı blok zinciri altyapısı nedeniyle Solana’ya ilgi duyuyor.

Cardano

Cardano, kripto yatırımcılarının kripto cüzdanlarında kar elde etmesi için son kazanımlarını altı haftanın en yüksek seviyesine çıkaran popüler karlı kripto para birimlerinden biridir. Cardano, Ethereum’dan hemen sonra üçüncü nesil bir blok zinciri olarak bilinir. İşlem hızı, saniyede 257 işlem gerçekleştirirken ortalama beş ila yedi dakika sürer.

Daha fazla mesaj
Tahterevalli Protokolü

Tahterevalli Protokolü, kripto yatırımcıları için kavram kanıtını geliştirmek için zincirler arası bir protokole sahip, gelişmekte olan en iyi kripto para birimlerinden biridir. Çok zincirli bir DeFi platformu olarak ön satış aşamasındadır ve başlangıçtan bu yana %2500’e yükseltilmiştir. Kripto yatırımcılarının Ethereum, Binance ve Polygon blok zincirleri arasında veri aktarmasına yardımcı olan düşük hizmetli token olarak bilinir.

Bitgert

Bitgert, farklı kripto para birimleri arasında kripto para piyasasındaki en büyük gelişmelerden biridir. Dünya çapında kripto yatırımcılarını çekmek için sıfır gaz ücreti mekanizması sunar. Karlı kripto para birimi, yakın zamanda, farklı blok zincirlerinden kripto yatırımcılarının en hızlı zincir üzerinde işlem yapmasına izin vermek için Bitgert zincir köprüsünü başlattı.

Tezos

Tezos, karlı kripto para birimlerinden biri olarak kendi kendini değiştiren merkezi olmayan bir platform sunar. Akıllı sözleşmeler ve zincir üzerinde yönetişim ile merkezi olmayan uygulamaları destekler. Topluluğun bölünmesini ortadan kaldırmak için kripto yatırımcıları için bir oylama özelliği de var. Bu kripto para biriminin ICO’su, kripto para birimi piyasasında en başarılı olanlardan biridir.

File Coin

Filecoin, bir depolama dolabı olarak eşler arası ağ olarak bilinir. Kripto yatırımcılarının kripto cüzdanlarında veri depolamak ve kurtarmak için açık bir kripto para piyasasına girmesine izin verir. Ultra düşük ücretler alır ve doğru yerde saklamak için iki kez kontrol eder. Filecoin, Gezegenler Arası Dosya Sistemine dayalı halka açık kripto para birimlerinden biri olarak ortaya çıkıyor.

Avalanche

Avalanche, en iyi kripto para birimlerinden ve büyüyen blockchain ekosisteminden biridir. Diğer blok zincirlerinden daha iyi ademi merkeziyetçilik ve ölçeklenebilirliğin yanı sıra en yüksek hıza sahip bir blok zinciri ağı sunar. Ağ ücretleri, ödüller kazanmak için AVAX’i stake etmek ve AVAX NFT koleksiyonlarını depolamak için yerel blok zinciri AVAX’ı kullanır.

Polkadot

Polkadot, birlikte çalışabilirlik, ölçeklenebilirlik, gelişmiş güvenlik ve daha pek çok kazançlı özellik sunan karlı kripto para birimlerinden biridir. Amaç, Relay zincirine bağlı parachainler ile yakın gelecekte interneti merkezsizleştirecek gücü aramaktır.

En iyi kripto para birimleri yazısı hoşunuza gittiyse NFTYORUM.COM da buna benzer birçok içerik bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Shiba Inu Ve Dogecoin 2025’Te Nereye Gidiyor? Var Olacaklar Mı?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.