Mart Ayının En İyi Metaverse Coinleri Hangileri?

0

Mart ayının en iyi Metaverse coinleri arasında Decentraland (MANA), MetaworldPad ve The Sandbox (SAND) bulunuyor.

MetaworldPad (MWP)

Bir Ayda başlatılan Metaverse Projesi MetaworldPad, sahiplerini USDT’deki her işlemden ödüllendiren benzersiz tokenomikleri nedeniyle hızla dikkat çekiyor. MWP akıllı sözleşmesi, tüm alım/satım işlemlerini vergilendirir, öyle ki alımlardan %6 ve tüm satışlardan %9, sabit paralarda sahipleri arasında yeniden dağıtılırken, aynı zamanda token likidite havuzunu ve geri alım ve yakmayı finanse eder.

metaworldpad fırlatma paneli, sahiplerin tokenlerini genel halktan önce gelecek ön satışta Ön Satış tahsisi almak için stake etmelerine ve aynı zamanda hisse ödülleri ve holdinglerine USDT yansıması kazanmalarına izin verecek.

MWP, Metaverse başlatma paneli, tokenizasyon ve NFT entegrasyon araçları ve Play-to-kazan oyununu içerecek olan yaklaşmakta olan Metaworldpad ekosistemini besleyecek olan Metaworldpad’in yerel simgesidir. MetaworldPad fırlatma paneli, metaverse geliştiricilerine blok zinciri ile entegre olmak ve sermayeyi artırmak için kolayca entegre edilebilir altyapı ve araçlar sağlayarak yeni nesil meta veri deposuna öncülük edecek. MetaworldPad (MWP) şu anda ticaret için kullanılabilir pankek takası.

Merkezi olmayan (MANA)

MANA Ariel Meilich ve Esteban Ordano tarafından ortaklaşa kurulan 2018 yılında piyasaya sürüldü. Onlar. Daha sonra projedeki önemli pozisyonlardan ayrıldılar ama yine de Decentraland’ın danışmanları olarak çalıştılar.

Decentraland dünyasında, kullanıcılar karakterlerini oluşturup özelleştirebilir, sohbet edebilir, diğer kullanıcılarla etkileşime girebilir ve sürekli büyüyenleri keşfedebilir. 2022’de Decentraland, bir prototip mobil uygulamayı açıklayan, oyun deneyimini, ayrıca (NFT) ve protokol geliştirmelerini geliştiren Manifestosunu yayınladı.

Decentraland, 2017’de gerçekleştirilen 24 milyon dolarlık ilk jeton teklifinin (ICO) ardından piyasaya sürüldü. Kapalı betasını 2019’da başlattı ve Şubat 2020’de halka açtı. O zamandan beri Decentraland kullanıcıları, etkileşimli oyunlar da dahil olmak üzere çok çeşitli deneyimler yarattı. yayılan 3B sahneler ve çeşitli diğer etkileşimli deneyimler. Decentraland, içerik oluşturucular, geliştiriciler ve sanatsal eğlence arayan bireyler için yaratılmıştır.

Genel olarak, Decentraland oyun dünyası 90.601 ayrı LAND parseline bölünmüştür; bunların her biri, bir ERC-721 değiştirilemez belirteci ile temsil edilir. Her LAND tam olarak 16m x 16m’dir (256 metrekare) ve Metaverse’de belirli bir koordinatta bulunabilir.

MANA Şu anda 4.653.335.294 $ piyasa değeri ile 31. metaverse kripto para birimi olarak yer alıyor. Aralık ayından bu yana büyük bir geri çekilmeye rağmen, MANA dijital jetonu son 12 ayda iki kat daha fazla kazanç elde etti.

Bugün itibarıyla Decentraland fiyatı 2,53$ ve 24 saatlik işlem hacmi 478,581.411$.

Sandbox (KUM)

Sandbox(KUM) 2011 yılında Pixowl’un kurucu ortağı ve CEO’su olan Arthur Madrid tarafından Decentraland’den önce piyasaya sürüldü. Sandbox, ilk sanal oyununu 2012’de piyasaya sürdü ve ardından iş prototipini Metaverse’e odaklanacak şekilde genişletti.

Sandbox, kullanıcıların bir oyunda dijital varlıklar oluşturmasına, geliştirmesine, satın almasına ve satmasına olanak tanıyan blok zinciri tabanlı bir sanal dünyadır. Sandbox, merkezi olmayan otonom organizasyonların (DAO) ve değiştirilemez jetonların (NFT’ler) güçlerini birleştirerek, iyi gelişmiş bir oyun topluluğu için merkezi olmayan bir platform oluşturdu.

Ayrıca Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir ve Sandbox, kullanıcılarının oyun içi öğeler oluşturmasına, geliştirmesine, kazanmasına ve takas etmesine olanak tanır. Decentraland gibi, Sandbox’ın da yerel dijital para birimi olan SAND, sanal arazi satın almayı ve daha sonra açık piyasada satılabilecek gayrimenkul inşa etmeyi içerir. Bu blok zinciri, sanal arazi ve diğer varlıkları satın almak için akıllı sözleşmeleri destekler. Sandbox yatırımcıları ve kullanıcıları, SAND tokeni ile takas işlemlerinden gelen ilgide bir artışın keyfini çıkarıyor. Binance, Mart 2021’e kadar 7.015.941 $ ‘lık işlemlerde işlenen en büyük SAND/BUSD işlem hacmine sahip.

Yatırımcılar ayrıca SAND Uniswap (V2), Gate.io ve LATOKEN satın alabilirler. Yaklaşık 1.124.944.772 KUM coin şu anda maksimum 3.000.000.000 SAND jetonu ile etkin değil. Sandbox’ın şu anki fiyatı 3,23 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 643.947.071$ ve aynı zamanda şu anda 3.698.812.509$’lık piyasa değeri ile 37. metaverse kripto para birimi olarak sıralanıyor.

Mart Ayının En İyi Metaverse Coinleri

Metaverse kripto projelerinde patlama gelişmeleri var. Sanal gerçekliğin fiziksel ve sanal dünyaların yakından etkileşime girmesine izin verdiği bir bağlantıdır. Bu nedenle, yatırımcıların oradaki en iyi metaverse projelerini kapsamlı bir şekilde araştırması her zaman buna değer. Bu makale, 2022 Mart Ayının En İyi Metaverse Coinleri ele almıştır. Binance Metaverse coinler alım satımında en fazla kullanılan platformdur. Metaverse coin ekşi sözlük üzerinden de oldukça aratılmaktadır. Bu yazıyı değerlendirerek alınabilecek en iyi metaverse coine karar verebilirsiniz.

NFTYORUM.COM da bir çok kripto para analizi hakkında makale bulabilirsiniz.

En iyi Metaverse Coinler adlı makale hoşunuza gittiyse diğer içeriğimize de göz atın: Bitgert Startup Studio Programıyla Hızla Büyüyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.