2022’de Para Kazanmak İçin En İyi 3 NFT Oyunu

0

Oyun endüstrisi, dünyanın en popüler ve en sevilen endüstrisidir. Eğlence ve neşenin mükemmel bir birleşimidir. Oyun endüstrisi, yıllar önce ilk lansmanından bu yana gelişiyor ve şimdi NFT dünyasına yüksek bir notla girdiler. Bu iki alan kombinasyonunun, geliştirici ve oyuncunun karşılaştığı tüm zorlukların üstesinden geldiği söyleniyor. Bu nedenle, NFT oyunları oyun topluluğu tarafından açık ellerle karşılanır ve genellikle oyna-kazan kripto oyunları olarak etiketlenir. Bu blogda, şu anda mevcut olan en iyi NFT oyunları hakkında net bir fikir edineceğiz ve ayrıca NFT oyunları hakkında hızlı bir giriş yapalım.

NFT Oyun Platformu

Geçmişte oyun platformları yalnızca geliştiricilere ve oyun platformuna sahip olan şirketlere odaklanmıştı. Bu oyunlardan elde edilen tüm gelir ve karlar yalnızca bu taraflar arasında dağıtılır ve paylaşılır ve oyuncuların elde ettiği tek şey, oyun oynamanın keyfi ve eğlencesidir. Bu sorunu çözmek için video oyunlarında NFT’ler kullanılıyor ve bir oyunun oynanma şeklini tamamen değiştirmiş ve adı verilen yeni bir bölüm yaratmıştır. para kazandıran NFT oyun.

Oyunun tam işleyişi NFT’ler aracılığıyla işlenir. Oyun içinde temsil edilen oyun içi varlıklar NFT’ler biçimindedir ve oyunun tüm mimarisi blok zinciri ağı tarafından düzenlenir. Böylece oyundaki NFT’ler güvence altına alınmış olur. Bu NFT’ler ikincil pazarlarda işlem görür ve karlar oluşturulur. Daha açık olmak gerekirse, oyunculara NFT oyunları oynamak için para ödeniyor ve bu, oyunlardan keyif almanın ve onları bir iş haline getirmenin harika bir yolu.

Şu Anda En İyi 3 NFT Oyunu

Guild of Guardians, bu yıl piyasaya sürülecek olan en popüler ve çok heyecan verici NFT oyunlarından biridir. Bu para kazandıran NFT oyunu immutableX platformu üzerine inşa edilmiştir. Bu immutableX platformu, NFT’leri hedefleyen Ethereum blok zincirinde geliştirilen ilk katman-2 çözümüdür. Bu platform, rol yapma ve P2E mekanizmaları gibi çok çeşitli modları yayınlayarak oyunculara mükemmel bir oyna-kazan ekosistemi sağlamak için çalışıyor.

Oyunun önceliği, oyuncuları çok oyunculu bir ortamda bir araya getirmek ve çeşitli ikincil pazarlarda kazanılan oyun içi varlık NFT’lerini takas etmelerini sağlamaktır. Bu oyna-kazan oyununun geleceği çok parlak. Bu oyun, yüksek oranda NFT ticaretinin çeşitli kilometre taşlarını içerir. Bu oyunun, RPG temalarını en iyi şekilde temsil eden mükemmel arayüzü ve blok zinciri teknolojisinin yenilikçi kullanımı nedeniyle, üst düzey bir oyna-kazan android oyunu olması bekleniyor, oyun topluluğunun NFT oyunu etrafında daha fazla büyümesi bekleniyor. ekonomi.

2022 en iyi NFT oyunları, galaksi Dövüş Kulübü
en-iyi-nft-oyunu
Daha fazla mesaj

Galaxy Fight Club, platforma çok çeşitli NFT koleksiyonları getiren Player V Player (PvP) tabanlı bir NFT oyunudur. Daha spesifik olmak gerekirse, bu oyun diğer NFT oyunlarından çok farklıdır. Bu oyun, oyuncuların platforma girmelerine ve oyunu sahip oldukları NFT olarak oynamalarına izin verir ve NFT’leri olmayan oyuncular için de mevcuttur. Bu oyun PC ve mobil versiyonlarda mevcuttur; galaksi dövüş kulübü daha çok, oyna-kazan NFT mobil oyunu olarak oynanır.

Galaxy Fight Club, çeşitli benzersiz NFT’lere sahip oyuncuların NFT şeklinde ödüller kazanmak için birbirleriyle savaşabilecekleri çapraz IP mekanizmasının işleyişini içeren zincirler arası bir oyundur. Bu NFT’ler oyun içi varlıklardır ve bu oyun içi varlık NFT’leri, para kazanma sürecinden geçmek için pazarlarda takas edilir. Bu para kazandıran NFT oyununun nihai amacı, oyuncular için mükemmel bir oyun ortamı oluşturmak ve yüksek düzeyde kar elde etmenin keyfini yaşamalarına yardımcı olmaktır.

Axie Infinity NFT oyunlarının en iyisi
nft-oyunu

Axie Infinity, kripto oyun sektörüne en son girenlerden biridir. Bu NFT oyunu, oyuncular için mükemmel bir savaş temalı oyun deneyimi yaratmaya odaklanır. Bu aynı zamanda mükemmel “Oynat To Kazan” oyunu olarak da adlandırılabilir. Diğer tüm oyun platformları gibi, bu oyun da NFT olarak oyun içi varlıklara sahiptir ve çeşitli ikincil pazar platformları üzerinden işlem görürler.

Axie Infinity oyununun tüm çekirdeği, Axies adlı yaratıklara dayanmaktadır. Bu eksenler savaşlar için yetiştirilmiş ve eğitilmiştir. Bu yaratıklar diğer oyuncular arasında çeşitli savaşlara gönderilir ve kazanan muazzam miktarda ödül kazanır. Bu ödüller daha sonra pazarlarda işlem görür. Bu oyunun ana faydalı faktörü, oyuncuların bu oyun metaverse’lerinden NFT’lere sahip olabilmeleri ve kazanılan NFT’lerin mülkiyetini elinde tutmak için gelecekte oynamaları gerekmemesidir; Oyuncular NFT’lere istedikleri kadar sahip olabilirler. Blockchain teknolojisindeki sürekli gelişimi ile Axie Infinity’nin dünyanın en iyi NFT oyunlarından biri olarak büyük zirvelere ulaşması bekleniyor.

Son düşünceler

Kripto alanında çok çeşitli NFT oyunları var. Mükemmel olanı seçmek ve oyna-kazan kripto oyunları dünyasına girmeye başlamak zor. Bu, NFT’lerin ve blok zinciri teknolojisinin burada kalacağına ve daha yeni ısındıklarına dair güçlü bir noktayı kanıtlıyor. Bu alanın evrimi ve büyüyen alanının çok büyük uzunluklara genişlemesi bekleniyor. Bu alan, aynı zamanda, onu birincil işi yapmak isteyen kişiler için bir fırsat sağlar. Bunu yapmak için, bir kişiyle temasa geçmek üst düzey NFT oyun şirketi mükemmel çözümdür. Bu nedenle, şimdi tam zamanı ve kaçırmayın!

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberlerine ulaşmak çok kolay!

Ayrıca ilginizi çekebilir: OpenSea: Dogg On It, Click, The Walking Dead Ve Diğerlerini Inceleyelim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.