En Karlı Coin Yatırımı: SSW – Tezos (XTZ) ve Filecoin (FNC)

0

En Karlı Coin yatırımı için incelemeniz gereken 3 coin bulunmaktadır. Tahterevalli Protokolünün (SSW) Yatırımcılar İçin Büyük Kazançlar Görmesi Bekleniyor, Tezos (XTZ) ve Filecoin (FNC) Karşılaştırıldı. Tahterevalli Protokolü, Tezos ve Filecoin, 2022’de mevcut satış öncesi ICO’ları sunuyor.

En Çok Hangi Coin Kazandırır? – En Karlı Coin Yatırımı

Dünyanın en iyi kripto para yorumcusu, kazandıran kripto paralara hangileri? sorusuna bu yanıtı verdi.

İkinci aşama ön satışta tahterevalli protokolü (SSW) yeni girilmiştir. Kazançlar, talep ve fiyatta muazzam artışlar oldu, madeni para Ocak ayında piyasaya sürülmesinden bu yana neredeyse %2250 arttı. Beklentiler (SSW) kripto para birimi endüstrisini geliştirecek.

(SSW) için jetonlar şu anda ön sipariş aşamasında 0.14695 $ ‘dır. 0.11 $ değerindeki ön satışın (SSW) ilk aşamalarında, SSW zaten %2000’den fazla arttı. Yeni madeni para 8 Nisan’da piyasaya sürülecek.

Optimum zamanda en metodik blok zincirini kullanarak en hızlı ve en ucuz işlemi tespit ederek sahipleri için işlemleri daha ucuz ve daha hızlı hale getirecek. İşlemler gerçekleştiğinde Bitcoin (BTC) veya Ethereum (ETH) gibi tek bir blok zincirinde gerçekleşir. Bu nedenle blok zincirler arasında veri aktarımı yapılamaz.

(SSW) misyonu, genç teknolojiyi en iyi şekilde öğretmek ve dağıtmaktır. Küresel eğitim kurumlarını finanse etmek için pazarlama potunun %1’ini kullanacak.

Tahterevalli Protokolü (SSW), aksine, Binance Akıllı Zinciri (BNB), Poligon (MATIC) ve Ethereum (ETH) arasında bir köprü görevi görerek, sahiplerinin üç popüler blok zinciri arasında token transfer etmesine izin verecek. Canlı fiyat 0.13742 $ ile 2. aşama ön satışına giriyor.

Bir hafta boyunca mevcut satış öncesi artış, satış öncesi boyunca istikrarlı bir şekilde büyüdü.

TEZOS (XTZ)

En karlı coin yatırımı listesinde ikinci sırada XTZ Coin bulunuyor. Tezos (XTZ), ön satış ICO’sunda 232 Milyon Dolar kazandı.

Filecoin (FIL) ise 257 Milyon $ toplamak için rekor kırdı.

Kripto para birimlerindeki satış öncesi yatırımlar, proje resmi olarak başlatılana kadar güvence altına alınır. Ön satış sırasında, üç jetonun tamamı yükselmişti.

Bir hafta boyunca, üç jeton için ön satış başladı, artış genellikle satış öncesi aşamalarda olan satış öncesi boyunca istikrarlı bir şekilde arttı.

Coin Market Cap, şu anda Tezos’un (XTZ) bugünkü fiyatının 3,26 USD olduğunu ve 24 saatlik 181,675,770 USD işlem hacmini gösteriyor. Ayrıca bugün piyasada 46. sırada yer alıyor.

Tezos’un avantajları, daha gelişmiş bir altyapı sağlaması gerektiğidir. Bu, hard fork riski olmadan zaman içinde gelişebileceği ve gelişebileceği anlamına gelir.

Tahterevalli Protokolü
tezos
FILECOIN (FIL)

Filecoin (FIL) satış öncesi aşaması nispeten benzer olmuştur.

Filecoin (FIL) piyasada 42. sırada yer alırken, Tezos (XTZ) dünya çapındaki borsalarda mevcuttur. Bugünkü canlı Filecoin fiyatı 0,007587 USD’dir.

Madeni para Haziran 2019’da piyasaya sürüldü ve ön satışında 52 milyon dolar ve ilk madeni para teklifinde 205 milyon dolar topladı.

FIL, sabit bir döviz kuruna sahip evrensel bir ödeme yöntemidir. Dijital para birimi, mal ve hizmet satın almak ve satmak için kullanılabilir. Uygun işleyişi sağlamak için bir POS sistemi ve scrypt hash işlevi kullanılır.

(Ön Satış + ICO) piyasaya tahsis edilen toplam Filecoins (FIL) ile ilk jeton arzı 0,0005$’dan başladı ve %60 idi.

Filecoin, kullanıcılara dosya depolama gibi web hizmetleri sunan bir P2P (eşler arası) ağıdır. Ayrıca madencileri dosya göndermeye ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmaya teşvik eden bir sistem kurmuştur.

Kripto para birimi, dünyanın fonlarını, fonların yatırımlarını ve bulut fonlarını birbirine bağlar.

Merkezi olmayan çok kanallı platforma yatırım yapanlar için. İlk yıl boyunca büyük kazançlar bekleniyor. Ethereum’un (ETH) kurucusu Buterin, aşırı hevesli yatırımcılardan, artan işlem ücretlerinden ve halkın kripto para birimleri algısına hakim olan açıkça gösterişli zenginliklerden korktuğunu açıkladığı için kripto para birimlerinin geleceği belirsiz olabilir.

Tahterevalli Protokolü
filecoin
SeeTester Protokolü (SSW)

Ön Satışa Girin: https://presale.seesawprotocol.io/register

İnternet sitesi: https://seesawprotocol.io/

Telgraf: https://t.me/SEESAWPROTOCOL

Twitter: https://twitter.com/SEESAWPROTOCOL

Instagram: https://www.instagram.com/seesaw.protocol

NFTYORUM.COM ‘ da en karlı coin yatırımı gibi birçok makale bulabilirsiniz.

En karlı coin yatırımı analizi hoşunuza gittiyse bakın: Shiba Inu Günleri Bitti! Hintlilerin Kriptoyu Satma Zamanı Mı?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.