Elon Musk Gibi Yatırım Yapın: Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Quitriam Finance’e (QTM) bakın

0

Musk’ın tercih ettiği kripto para birimi Doge coin, yatırımcılar arasında en popüler kripto paralar arasında yer alıyor.

Şu anda 220 milyar dolar civarında net bir değere sahip olan Tesla’nın CEO’su Elon Musk, gezegendeki en zengin adam ve onu Amazon’dan Jeff Bezos yakından takip ediyor.

Hiç dünyanın en zengin insanı olmayı hayal ettiniz mi? Belki değil, ama kendinize rahat bir yaşam tarzı sağlamaya yetecek kadar para kazanmayı kesinlikle hayal ettiniz.

Bu yazıda, geçen yıl içinde dünya dışı bir performans sergileyen ve biri önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülecek olan üç kripto para biriminden bahsedeceğiz ve bu sizi o hayalinizdeki yaşam tarzına çok yaklaştırabilir!

İlişkili: ALGO Coin Fiyatı 2022’De Artacak Mı? Algo Coin Geleceği

Doge coin (DOGE)

Dogecoin (DOGE), Musk’ın en sevdiği kripto para birimidir, Tesla’nın CEO’su eklektik tweet’leriyle düzenli olarak bu konuda başıboş dolaşıyor. Bu takdir, DOGE’yi geçen Mayıs 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,74 $’a çıkardı.

Dogecoin
Dogecoin (DOGE)

2013’te bir meme projesi olarak başlayan Dogecoin, Avalanche (AVAX), NEAR Protocol (NEAR) veya Polygon (MATIC) gibi sektör lideri diğer “ciddi” projelere eşit olarak, CoinMarketCap’in piyasa değerine göre En büyük 15 kripto para biriminde sağlam bir şekilde demir attı. .

Bununla birlikte, DOGE’nin fiyatı, zirvesinden bu yana önemli ölçüde düştü ve şu anda 0.14 dolar civarında seyrediyor. Bununla birlikte, Dogecoin, özellikle 2022 yol haritasında ekosisteminin faydasındaki iyileştirmeleri duyurarak, klişeleşmiş mem para statüsünden daha ciddi bir duruma belirgin bir şekilde evrildi.

Dogecoin Vakfı, Dogepedia ve Libdogecoin içerik kitaplıklarının yanı sıra geliştiricilerin birkaç dakika içinde DOGE işlemlerini işlemeye başlamalarını sağlayan son derece uyarlanabilir bir API olan “Gigawallet” ın inşasını duyurdu.

Geçen ayın başlarında Musk, Tesla’nın şarj istasyonlarında DOGE ödemelerini kabul etmeye başlayacağını da belirtmişti. Dogecoin’in kripto alanında sağlam ve güvenilir bir proje olarak kurumsal tanınırlığını önemli ölçüde artırıyor.

İki gün önce, Musk’ın Twitter’da %9,2 hissesini açıklaması ve ardından şirketin yönetim kuruluna katılmasıyla DOGE %7 arttı.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIB), Ağustos 2020’de piyasaya sürüldü ve piyasadaki en popüler kriptolardan biri haline geldi. Shiba Inu, adını geçtiğimiz yıllarda çok sayıda mem oluşturan büyüleyici görünümlü köpeğin adından almıştır.

Dogecoin
Shiba Inu (SHIB)

DOGE gibi, SHIB de En büyük 15 kripto para birimi kulübünün bir parçasıdır. Şu anda 15. sırada ve lansmanından bu yana sıkı sıkıya bağlı ve sadık bir topluluk oluşturma yeteneğini kanıtladı.

Shiba Inu şimdi merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan ShibaSwap’ı kurmayı planlıyor. Dogecoin’e benzer şekilde, SHIB’nin popülaritesi kısmen Musk’tan Twitter’da gördüğü ilgi sayesinde patladı. Bu, Coinbase, BitStamp ve Bitso gibi büyük kripto para borsalarının SHIB’yi listelemesine yol açtı ve projenin tanınırlığını ve yeni yatırımcılar için çekiciliğini daha da artırdı.

Şimdi, Shiba Inu daha ileri gitmek istiyor ve kuruluşu yakın zamanda Shiba Land adlı bir Shiba metaverse’nin geliştirildiğini duyurdu. Yatırımcılar şu anda metaverse ile ilgili herhangi bir şeyle özellikle ilgilendikleri için, bu girişim SHIB’nin uzun vadeli büyümesi için yüksek beklentiler oluşturuyor.

SHIB şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0008 $’dan bu yana çok daha düşük bir fiyattan işlem görüyor ve bu da potansiyel olarak iyi bir satın alma noktasına işaret ediyor.

Quitriam Finans (QTM)

En son ilk madeni para tekliflerinden biri (ICO), Quitriam Finans (QTM) şu anda tokeni QTM’yi ön satış için 0.000011 $ fiyatla sunuyor.

Dogecoin
Quitriam Finans (QTM)

Bu proje hala ön satış aşamasındayken, çevrimiçi olarak sunulan teknik incelemesinde iddialı girişimler gösteriyor.

Projenin yerli kripto DEX’i olan Quitriam Swap, şu anda geliştirme aşamasında. Teknik inceleme doğruysa, Quitriam Swap saniyede 50.000 işlem gerçekleştirebilir ve bu, Ethereum ağının yapabileceğinden 3.330 kat daha fazladır.

Bunun gerçekleşmesi için Quitriam Finance, çok zincirli bir dağıtım kuracak. Bu, Quitriam Swap’ın işlemlerini her zaman en hızlı ve en ucuz blok zinciri aracılığıyla otomatik olarak yönlendirmesine ve işlemleri genel olarak daha hızlı işlemesine olanak tanır.

Quitriam Finance, yakında başlayacak olan tek proje değil, bir diğeri Solana tabanlı Pacman Kurbağası (PAC)Ayrıca merkezi olmayan bir topluluk geliştirmeyi hedefleyen ve şu anda ön satış aşamasında olan . Quitriam Finance’ten farklı olarak, Pacman Frog ekosistemi içinde oyun ve eğlence özelliklerinin yanı sıra likidite ve NFT çözümleri içerir – her ikisi de tokenleri halka açılmadan önce göz atmaya değer!

Quitriam Finans hakkında daha fazla bilgi edinin

İnternet sitesi: https://quitriam.io/

Ön satış: http://presale.quitriam.io/

Pacman Frog hakkında daha fazla bilgi edinin

İnternet sitesi: https://pacmanfrog.io/

Ön satış: https://presale.pacmanfrog.io/register

Feragatname: Makalede yayınlanan bilgiler yalnızca eğitim amaçlıdır. Bunu kullanarak, bilgilerin herhangi bir yatırım veya finansal tavsiye teşkil etmediğini kabul etmektesiniz. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın ve finansal danışmanlara ulaşın.

Elon Musk Gibi Yatırım Yapın: Dogecoin’e (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Quitriam Finance’e (QTM) bakın yazısı ilk olarak .

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.