2022’de Patlamadan Önce Alınabilecek 10 En Ucuz Kripto Para Birimi

0

En ucuz kripto para birimlerini arayan yatırımcılardan biriyseniz, işte sizin için liste.

Yatırım, şimdiki ve gelecekteki finansal güvenliği sağlar. Servetinizi büyütmenize ve aynı zamanda enflasyonu aşan getiriler elde etmenize olanak tanır. Ayrıca birleştirmenin gücünden de yararlanırsınız. Bu teknoloji odaklı dünyada, kripto para birimleri en sıcak yatırım seçeneğidir. Kripto para piyasası, ilk kripto para biriminin ortaya çıkmasından bu yana büyük bir hızla büyüdü. Milyonlarca yatırımcı, piyasadaki oynaklık dönemleri arasında maksimum kar elde etmek için gelecekte patlayabilecek blok zinciri odaklı kripto para birimlerini takip etmeye çalışıyor. Çok sayıda potansiyele sahip uygun fiyatlı kripto para birimleri arayan yatırımcılardan biriyseniz, bu makale tam size göre. İşte patlamadan önce satın alınabilecek 10 en ucuz kripto para birimi.

İlişkili: XYO Fiyat Tahmini 2022-2030: XYO Iyi Bir Yatırım Mı?

USD Coin

Mevcut Fiyat: 0,9997 ABD Doları

USD Coinlerdeki risk-ödül oranı, onu en çekici kripto para birimlerinden biri yapar. Yatırımcılar daha az risk alabilir ve yine de ortalamanın üzerinde getiri elde etmeyi başarabilir. USDC, sermaye kazancı elde etmek için en iyi varlık olmasa da, USD Coin’in yatırımcılar için başka faydaları da vardır. Satın almak için en uygun fiyatlı kripto para birimlerinden biridir.

XRP

Mevcut Fiyat: 0,7752 ABD Doları

XRP’ye yatırım yapmaya değer çünkü sadece kripto para birimi alanında farklılıkları nedeniyle akıllı bir seçim değil, aynı zamanda şu anda alt tarafta olan bir madeni para. Bu, daha yükseğe ulaşması ve 1 ABD Doları işaretine dokunması için yer olduğu anlamına gelir. XRP, 2022’de satın alınabilecek en ucuz kripto para birimlerinden biridir.

Cardano

Mevcut Fiyat: 1,08 ABD Doları

Cardano (ADA), büyük pazar kazanımlarının yanı sıra Bitcoin’den çok daha çevre dostu olarak görülen enerji verimli süreci nedeniyle çok çeşitli yatırımcıları kendine çekti. Çeşitli faktörler nedeniyle, Cardano’nun fiyatının 2022’de artması bekleniyor. Cardano’nun kısa süre içinde kurumsal benimseme döngüsüne girmesi bekleniyor. Bu noktada Cardano, piyasadaki en uygun fiyatlı kripto para birimlerinden biridir.

Dogecoin

Mevcut Fiyat: 0,1461 ABD Doları

Dogecoin, madencilerin işlemleri doğrulama hakkını kazanmak için pahalı, yüksek güçlü bilgisayarlarla karmaşık matematik problemlerini çözmesini gerektiren bir iş kanıtı konsensüs mekanizması kullanır. Dogecoin’in Bitcoin’e göre avantajı, işlemleri gerçekleştirmenin daha ucuz ve daha hızlı olmasıdır.

Shiba Inu
Daha fazla mesaj

Mevcut Fiyat: 0.00002492 ABD Doları

Son zamanlarda ortaya çıkan meme simgelerinden biri olan Shiba Inu, geçen yıl İncil’de bir miktar büyüme gördü. Bir SHIB jetonuna sahip olmak için göz önünde bulundurulması gereken birçok faktör arasında, Shiba Inu’nun yarattığı etkileyici topluluk vardır. 2022’de satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biridir.

Tether

Mevcut Fiyat: 1.00 ABD Doları

Tether, diğer kripto para birimlerinin aşırı oynaklığından kaçınmanın bir yolunu sunduğu için kripto yatırımcıları için faydalıdır. Bu, değişim platformları için likidite yaratır, yatırımcılar için ücretsiz çıkış stratejileri yaratır ve yatırımcıların portföylerine esneklik ve istikrar katar. 2022’de satın alınabilecek en ucuz kripto para birimlerinden biridir.

DAI

Mevcut Fiyat: 1.00 ABD Doları

DAI, basımı ve gelişimi Maker Protokolü ve MakerDAO merkezi olmayan otonom organizasyon tarafından yönetilen Ethereum tabanlı bir istikrarlı paradır (istikrarlı fiyatlı kripto para birimi). MakerDAO, merkezi olmayan özerk bir organizasyondur – akıllı sözleşmelerin kullanımı yoluyla kendisini merkezi olmayan bir şekilde çalıştıran bir tür şirket – yazılım kodunda ifade edilen ve Ethereum blok zincirinde yürütülen kendi kendini uygulayan anlaşmalar.

Algorand

Mevcut Fiyat: 0,7984 ABD Doları

Algorand, çok çeşitli uygulamaları destekleyen, kendi kendini idame ettiren, merkezi olmayan, blok zinciri tabanlı bir ağdır. Bu sistemler, gerçek dünyada etkili uygulama için kritik özellikler olan güvenli, ölçeklenebilir ve verimlidir. Algorand, yeni güven biçimleri yaratmayı garanti eden güvenilir performans gerektiren hesaplamaları destekleyecektir.

Stellar

Mevcut Fiyat: 0,210 ABD Doları

Stellar, dijital para birimini yurt içinde ve sınırlar arasında fiat paraya aktarmak için açık kaynak koduna dayalı merkezi olmayan bir protokoldür. Diğer kripto para birimleri gibi, blockchain teknolojisini kullanarak çalışır. Stellar, 1 milyar ABD dolarının üzerinde bir piyasa değeri ile son beş yılda en iyi performans gösteren altcoinlerden biridir.

Decentraland

Mevcut Fiyat: 2,41 ABD Doları

Decentraland, 2017 yılında gerçekleştirilen 24 milyon ABD Doları tutarındaki ilk madeni para teklifinin (ICO) ardından piyasaya sürüldü. Kapalı beta sürümünü 2019’da başlattı ve Şubat 2020’de halka açtı. O zamandan beri Decentraland kullanıcıları, etkileşimli oyunlar da dahil olmak üzere çok çeşitli deneyimler yarattı. , yayılan 3B sahneler ve çeşitli diğer etkileşimli deneyimler. Decentraland, içerik oluşturucular, geliştiriciler ve sanatsal eğlence arayan bireyler için yaratılmıştır.

NFTYORUM.COM’da en güncel coin analizlerini bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.