ETH Burterin’in kurucu ortağı, BAYC gibi PFP NFT’lerini sevmiyor

0
NFT Haberleri

Ethereum Vitalik Buterin’in kurucu ortağı, pahalı PFP NFT’leriyle ilgilenmiyor. Bir Twitter gönderisine dayanarak, BAYC gibi lansmanlarla ilişkilendirilen “3 milyon dolarlık monke ys” den hoşlanmamak gibi açık çelişkili düşüncelerinin ve değerlerinin bir listesini bize bildirdi.

Bir programcı ve etkili bir kripto topluluğu üyesi olan Buterin, Ethereum blok zinciriyle ilişkili şeylerle ilgili bakış açısını netleştiriyor. Ethereum tabanlı BAYC gibi yüksek fiyatlı PFP NFT’lerinden hoşlanmadığını açıkça belirtmesi şaşırtıcı değil.

Göreviyle ilgili olarak, “3 milyon dolarlık maymunları” gösteren birçok yeni parasal blok zinciri uygulamasından hoşlanmıyor. Bununla birlikte, kripto ekonomisinde ve DAO otoritesinde yaptığı kısma belirsiz bir sevgisi olduğundan bahsetmişti.

NFT topluluğu yanıtlıyor. Buterin’in yazısı. BAYC sahipleri, popüler Bored Apes NFT Projesini özel olarak korudu.

Diğerleri, PFP NFT’lerinin blok zinciri teknolojisinin geniş olanaklarına yardımını netleştirmek için zaman ayırdı. Twitter’daki @BenjiSucher gibi, “PFP’ler NFT’ler için son durum olmayacak, ancak şu anda pazar için çekici olan şey bu” dedi. Ayrıca, PFP kullanımının NFT’lerin diğer ekstra önemli uygulamalarına yönlendirileceğini ortaya koydu.

Vitalik Buterin, BAYC Gibi Pahalı PFP NFT’lerini Basitçe “Beğenmiyor”

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, pahalı PFP NFT’lerine düşkün değil. Bir Twitter gönderisi aracılığıyla, açık çelişkili düşüncelerinin ve değerlerinin bir listesini paylaştı. BAYC gibi projelerle ilgili olabilecek “3 milyon dolarlık maymunlardan” hoşlanmaması.

Vitalik Buterin bir programcı, yazar ve Ethereum blok zincirinin kurucu ortağıdır. Kredi: 2017 Bloomberg Finans…

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.