Hollywood yıldızı Eva Longoria, NFT platformu Autograph aracılığıyla Web3’te

0

Bu hafta, Hollywood aktrisi Eva Longoria, NFT platformu Autograph’ta bir Twitter Spaces oturumu ile Uluslararası Kadınlar Günü’nü kutladı. Aktris Web3, cinsiyet eşitliği ve Tom Brady’nin İmza Danışmanları Kurulu’na katılımını tartıştı.

Ayrıca şarkıcı, NFT endüstrisindeki ilk günleri hakkında Reese Witherspoon’a atfettiği bilgileri açıkladı.

Eva Longoria, NFT sahnesinde bir kadın yıldız.

Eva Longoria, NFT kullanan Hollywood ünlülerinin büyüyen listesine yeni katıldı. Tanınmış oyuncu, çoğunluğu kadın liderliğindeki işletmelerden oluşan önemli bir dijital portföy biriktirdi. Örneğin Longoria, World of Women PFP (Profil Resmi) NFT’si ile kendinden geçmiş durumda. Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak için World of Warcraft ödülü olan gerçek bir gömlek bile yaptı!

8 Mart’ta oyuncu, Twitter Spaces’ta Web3’teki görüşlerini paylaştı. Sonuç olarak Eva Longoria, yeni işin kadınlar için büyük bir ekonomik potansiyele sahip olduğuna inanıyor:

Eva Longoria, “Web 3.0’a ve bu NFT alanına geçerken, yapılacak, yaratılacak ve üretilecek trilyonlarca dolar var” diyor. Kuşak zenginliği yaratabilir ve kuşak statüsünü değiştirebiliriz. Derine iner ve geleceğin neye benzediği konusunda kendimizi eğitirsek.”

Longoria ayrıca kadınların birbirlerini desteklemek için nasıl daha fazla motive olduklarından da bahseder. Bu zihniyet Boss Beauty ve Girl Code Club gibi birbirlerinin başarılarını sürekli olarak destekleyen popüler projeler tarafından gösterilmektedir.

NFT danışmanı olmak

Eva Longoria, Tom Brady tarafından ortak olarak kurulan ve NFT eserleri aracılığıyla sporcuları taraftarlarla buluşturan NFT platformu Autograph için Danışma Kurulu’na katıldı.

Aktris, “Eskiden ciklet parçası olan beyzbol kartını düşünün, bu böyle ama daha havalı ve modern bir şekilde” diyor.

Eva Longoria, Autograph’ın Danışma Kurulu’na katıldı. Oyuncu, NFT’lere ve spora olan ilgisinin onu bu konuma getirdiğini itiraf ediyor. Buna rağmen, o sırada NFT’yi kavraması yetersiz olduğu için “öğrenmek için yapmak istediğini” söyledi.

Kadın NFT pazarının tartışmasız zirvesine taşındı. Kadınların yönettiği çok sayıda çok satan girişimle Web3 sektörü, toplumsal cinsiyet eşitliğini her zamankinden daha fazla zorluyor.

En son NFT Haberleri, NFTYORUM.COM ile sizlerle buluşuyor.

Diğer haberimize göz atın: Çığır Açan NFT Koleksiyonu: Women We Love Sahipleriyle Kar Paylaşımını Duyurdu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.