Floki Inu Valhalla’ya atlayın

0
NFT Haberleri

Oyun şu anda bu yıl resmi teslimatla birlikte sosyal deneme formunda. Maliyetsiz P2E NFT GameFi Metaverse
Floki Inu (FLOKI), PlayToEarn (P2E) Fungible Token (NFT) Valhalla Alpha savaş Arenasını 3 Mayıs’ta topluluğa açıkladı. Karakteristik, BNB Zincirindeki köpek temalı meme jeton programının geliştirilmesinde önemli bir dönüm noktasıdır.

Valhalla Battle Arena, FLOKI’nin gelecek yıl GameFi alanında yayınlayacağı ilk ana P2E sürümüdür. Alpha Battle Arena, NFT ve GameFi meta veri tabanındaki Oynaması Ücretsiz modeldir.

BSC News, FLOKI komitesi ile Alpha oyunu konusunu görüştü. Temsilcilerden biri olan Bay Brown, oyuncuların oyunun süreci hakkında cesaret verici cevaplar verdiğini duyurdu. “Kesinlikle oynamaktan zevk almaya odaklanan büyüleyici bir Metaverse. Savaş yöntemimizin Alfa’sı çıktı ve geri bildirimler inanılmaz. Bir meta veri deposunun sürmesi için, kullanıcıların zamanına değeceğini umarsınız ve biz de bunu düşünüyoruz”

FLOKI ilk olarak 28 Şubat’ta Valhalla Alpha test sürümünün açılışını yaptı ve bazı kritik standartlara katılan hevesli kullanıcılar oyunu test edebilirler. GameFi topluluğundan gelen olumlu geri bildirimler ve artan ilgiden sonra, komite bunu herkesin kullanımına açmayı kabul etti. Model, Optimism Kovan Testnet aracılığıyla PC’de oynanabilir. Ana sürüm açıldığında, oyuncular yerel $FLOKI jetonunu oynayabilir ve alabilir.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.