Kadın liderliğindeki bir NFT olan Flower Girls, Dolphin Entertainment İle işbirliği yaptı

0

Dolphin Entertainment, Flower Girls ile işbirliği yaptığını duyurdu. Reese Witherspoon, Gwyneth Paltrow ve Eva Longoria gibi ünlüler markanın sevgilisi.

Çiçek Kızları ile Varvara Alay 10.000 benzersiz Çiçek Kızdan oluşan güzel sanatlar ve kadın liderliğindeki bir koleksiyon. Aralık 2021’de satışa sunulacak koleksiyon şimdiden 15 milyon dolarlık satış gerçekleştirdi. Ayrıca, birincil ve ikincil NFT satışlarından elde edilen kazançların %20’si çeşitli çocuk gruplarına bağışlanırken, paranın %5’i çocukların NFT sanatının toplanmasına gidiyor.

Bu düzenleme sonucunda; Yunus Eğlencesi koleksiyonun topluluk faydalarını, ayrıcalıklarını ve hayırseverlik fırsatlarını genişletecek. Dolphin, The Flower Girls markasını diğer eğlence ve yaşam tarzı fırsatlarını araştırmak için de kullanacak.

Flower Girls üyesi Varvara Alay, işbirliği hakkında şunları söyledi: “Bu projeyi Dolphin ile birlikte daha da ileriye taşımaktan dolayı çok heyecanlıyız; yeni kapılar açan ve topluluk üyelerimiz için yeni bir dizi fayda sağlayan.”

“Yunusların çocuklarla çalışma hikayeleri ve dünya çapında çocuklara yönelik hayır kurumlarına verdikleri süregelen destek, misyonumuzla kusursuz bir şekilde örtüşüyor ve çocuklarımızı dünya çapında savunan bu çabaları artırmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Daha fazla mesaj

Dolphin CEO’su Bill O’Dowd şunları söyledi: “Bu, şimdiye kadar girdiğimiz en hızlı ve en kolay ortaklık. Bu markayı büyütmek için tüm kaynaklarımızı kullanmayı ve böylece çeşitli girişimlerimizle yardım edeceğimiz çocuk sayısını en üst düzeye çıkarmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Bu ortaklık önemlidir ve Çiçek Kızları’nın imzası tarihi bir olaydır çünkü çalışanları artık çok çeşitli geleneksel ve Web3 pazarlama hizmetlerine erişebileceklerdir.

Flower Girls’ün yüksek profilli hayranları arasında birkaç ünlü NFT takipçisi var. Grupta Reese Witherspoon, Gwyneth Paltrow ve Eva Longoria’nın yanı sıra Gary Vaynerchuk, Keith Grossman ve Brie Larson yer alıyor.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberlerine ulaş.

İlginizi çekebilir: İtalya Milli Takım Tokenı: Ita Taraftar Token 7 Mart’da Yayınlanacak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.