Flower NFT koleksiyonu: Takashi Murakami yeni koleksiyonu

0

Tanınmış bir sanatçı olan Takashi Murakami, çok yakında satışa sunulacak bir Flower NFT koleksiyonunu piyasaya sürecek. Murakami’nin ünlü sanat eseri, NFT’nin 11.664 çiçek koleksiyonuyla temsil ediliyor.

Flower NFT Koleksiyonuna Göz Atalım

Flower NFT Koleksiyonu’nda 11.664 çiçek var. Murakami, bir Twitter gönderisinde 108 sayısının bir deyim olduğunu söyledi. “108 arka plan ve çiçek renginin birleşimi bir tarlayı oluşturuyor ve 108 tarla var” dedi.
Her tarlada toplam 11.664 çiçek resmi için 108 çiçek resmi vardır. 108 sayısı, Budist bonn (dünyevi cazibeler) kavramına atıfta bulunur.

Kesin bir tarih belirlenmemiş olsa da, bu baharda gerçekleşmesi bekleniyor. Murakami’nin ortaya neler çıkardığını ve projenin gelecekte nasıl büyüdüğünü izlemek büyüleyici olacak. Ayrıca erişilebilir temel bir yol haritası var.

Flower-NFT-koleksiyonu
Flower-NFT-koleksiyonu

Murakami kitabını 31 Mart 2021’de yayınlamayı planlıyor. Ancak görüntüleri sadece 11 gün sonra Opensea’den geri çekti. NFT’ler ve daha büyük alan hakkında daha fazla şey anlayana kadar konsepti beklemeye aldığını iddia etti. Şu sıralar NFT çılgınlığı artıyor olsa da Murakami bu işte para için değil.

Takashi Murakami ünlü bir Japon romancıdır. Renkli Çiçekler tasarımı, yüksek ve düşük sanat arasındaki çizgileri bulanıklaştırıyor. Eserleri sanat piyasasında çok satıyor. Baskılar birkaç yüz dolara satılırken, orijinal bir sanat eseri milyonları alabilir.

Onu tanımlamasanız bile, onun Çiçekler teması. Çiçekler bir ticari ve moda zaferi oldu. Parlak çiçekli sanat eseri ilk olarak 1995’te ortaya çıktı ve o zamandan beri büyük bir moda sembolü haline geldi. Sonuç olarak, büyük bir etkisi oldu. Murakami, Louis Vuitton’a ek olarak Supreme ile de çalıştı.

Murakami şu anda kurgusal olmayan şeyler yazıyor. Çiçekler aynı zamanda bir müzisyendir. Kanye West albüm kapağındaki desenler, Drake kıyafetleri ve Billie Eilish videosu.

Diğer NFT haberlerine buradan ulaşabilirsiniz: Ünlüler Exclusible Özel Adalar Satın Aldı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.