Fluf World NFT, Keanu Reeves ile geleceğin organizasyonuna başlıyor

0

FLUF World NFT programının arkasındaki şirket olan Non-Fungible Labs, Keanu Reeves ve Alexandra Grant ile işbirliği içinde The Futureverse Foundation’ı açıkça ilan etti. Cömert vakfın amacı, dünya çapında yeterince temsil edilmeyen sanatçıları desteklemek ve çalışmalarını dijital ve fiziksel satış noktalarında sergilemektir.

Esasen Futureverse Foundation, yeterince temsil edilmeyen çeşitli sanatçıları finanse etmek için komisyonlar oluşturacak. Birincisi, bu sanatçıların çalışmalarını küresel satış noktalarında paylaşmalarını sağlayacak. Ek olarak, FLUF World’ün yeni hayır kurumu, daha uygun ve geniş bir alanda meta veri tabanının oluşturulmasını da sağlayacaktır.

Netleştirmek için Ganalı yazar, film yapımcısı ve sanat tarihçisi Nana Oforiatta Ayim’in duruşmasını yapın. Futureverse Foundation’ın kuruluşuna öncülük eden Ayim, 100.000 Euro’luk bir katkı aldı. Hibe, Ayim’in 2022 Venedik Bienali’nde Gana Pavyonu’nun küratörlüğünü yapan çalışmasına yardımcı oldu.

Futureverse Vakfı, hibe kazananları bir randevu işlevi aracılığıyla seçecektir. Bu sonuca göre, Futureverse Foundation FLUF Dünya topluluğu önemsedikleri nedenleri vurgulamak ve seçmek için. bu girişim elbette FLUF World’ün bir süredir taahhüt ettiği çalışmalarla devam edecek. Örneğin, FLUF World, açılışından bu yana çeşitli nedenlerle iki milyon doların üzerinde para harcamayı organize etti.

Favori aktör Keanu Reeves ve tanınmış sanatçı Alexandra Grant, Futureverse Foundation’ın danışmanları olarak katılacak. Ortaklık hakkında yaptığı açıklamada Reeves şunları söyledi:

NFT dünyası, geçtiğimiz yıl geri verme konusunda kesinlikle iyi bir iş çıkardı. FLUF World’ün bu makul yeni çabası, bu trendi muhteşem bir şekilde sürdürüyor.

Fluf World NFT, Keanu Reeves ile Futureverse Foundation’ı Başlattı

FLUF World’den Futureverse Foundation, metaverse ve IRL’de yeterince temsil edilmeyen sanatçılara hibeler verecek.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

Nicolle hakkında

Hintli bir Serbest yazardır. Web3 ile ilgili her şey hakkında düşünmeyi, öğrenmeyi ve yazmayı sever.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.