French Montana, Bored Ape Yacht Club’a katılan son müzisyen oldu

0

Fas doğumlu bir rapçi olan French Montana, bir Bored Ape Yacht Club NFT satın aldı ve bunu Twitter profil resmi olarak koydu.
Olan şey, Fransız Montana’nın Bored Ape Yat Kulübü #5489 için 99 Ethereum ödediğiydi. 13 yaşındayken Amerika Birleşik Devletleri’ne taşınan müzisyen, profil fotoğrafı olarak maymunu kullanmış ve şunları yazmış:

Rarity Tools’a göre Bored Ape #5489, koleksiyondaki en nadir 4.125. Maymun. Her bir özelliğe sahip Maymunların yüzdesi parantez içinde belirtilmiştir.

Mavi Arka Plan (%12)

Dublör Ceketi (%2)

Robot Gözleri (%4)

Kırmızı Kürk (%5)

Suşi Şefi Kafa Bandı (%2)

Neşeli Ağız (%3)
French Montana’nın üç milyon Twitter takipçisi var ve popülaritesi, şarkılarının ve diğer rap endüstrisi devleriyle yaptığı işbirliklerinin bir sonucu olarak zamanla arttı.

Bu Neden Önemli: French Montana, Bored Ape Yacht Club’ın sahibi olan rapçiler ve ünlülerin büyüyen listesine katıldı.

Bored Ape Yat Kulübü’ne sahip sanatçılar arasında Lil Baby, Wiz Khalifa, Snoop Dogg, Eminem, Madonna, Post Malone, Justin Bieber, The Chainsmokers, Steve Aoka, Timbaland, Marshmelllo, Future, DJ Khaled ve Meek Mill yer alıyor.

Bored Ape Yacht Club, yazı yazılırken 97 Ethereum taban fiyatına sahip.

Bu NFT Ticaret Stratejisini kullanmazsanız, rakiplerinizin gerisinde kalacaksınız…
NFT’lerin muazzam potansiyelini görmezden gelmeye devam ederseniz, yakında geride kalacaksınız. Yeni yatırım araçları genellikle tekrarlanan bir döngüden geçer ve şimdi NFT pazarına girme zamanıdır. Bir sonraki büyüme dalgası, hiç şüphesiz fırsatı kaçırmayanları ödüllendirecek. Benzinga NFT ekibi tüm araştırmayı yapıyor, bu yüzden yapmanız gereken tek şey harekete geçmek. Flipping NFT’lerle ilgili ÜCRETSİZ Kılavuzumuzu Buraya tıklayarak indirin.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.