Kripto Dünyasında Yeni Hibrit Yatırım Getirisi DApp Projesinin Tanıtılması

0

FTMCRAZY, merkezi olmayan uygulamayı hibrit ROI DApp projesiyle dönüştürmeye ayarlandı.

Dapps veya Merkezi Olmayan Uygulamalar, son 3 yılda kripto dünyasında bir moda haline geldi. Deneyimsizler için dApp terimi, merkezi olmayan bir ağ üzerinde çalışan ve kaynaklarını kullanan blok zinciri tabanlı bir uygulamayı ifade eder. Merkezi olmayan uygulamalar normalde merkezi bir hata noktasına sahip değildir, açık kaynak koduna sahiptir ve merkezi olmayan bir fikir birliği mekanizmasıyla çalışır. Bu merkezi olmayan uygulamaların kapalı kalma süresi de ortadan kalkar. Herhangi bir merkezi otoriteye sahip olmadıkları için bireylerin, şirketlerin veya hükümetlerin müdahalelerine karşı dirençlidirler.

Son zamanlarda, ROI Dapps, yatırımcıların ilgisini çekmeye başladı. Bu tür dApp’ler, kullanıcının akıllı sözleşmeden istediği zaman çekebileceği bir yatırım getirisi vaat ediyor. ROI Dapps, AvalancheFomo projesinin bunlardan biri olmasıyla birlikte popülerlik kazanıyor.

FTMCRAZY

FTMCRAZY, FANTOM Ağı üzerine inşa edilmiş hibrit bir ROI DApp projesidir. Projenin arkasındaki geliştiriciler, daha geniş kitlesi, daha ucuz işlem ücreti ve olgun yatırımcılar için FANTOM ağını seçti. ROI Dapps normalde yüksek riskli bir yatırım olduğundan, FANTOM topluluk odaklı ağı seçmek yatırımcılar için faydalı olacaktır.

Bu projenin temel amacı, yatırımcıların mevcut ekonomik krizin yarattığı engeller olmadan finansal ve zaman özgürlüğüne sahip olmalarını sağlamaktır. FTMCRAZY, ayı kripto para piyasasına girerek, dünyanın en çok aranan ROI Dapp’lerinden biri olmak için iyi bir konumdadır.

Sözleşme 22 Mart 2022’de başlıyor

FTMCRAZY Özellikleri

FTMCRAZY ROI dApp’i, onu diğer normal ROI Dapp’lerinden ayıran birçok göze çarpan özelliğe sahiptir. Bunlar aşağıdakileri içerir.

Yatırımcılar, herhangi bir maksimum tutar olmadığı için 5 FTM’nin üzerindeki herhangi bir tutarı yatırabilirler.

Sürdürmek için sözleşmeye yeniden yatırılan %5-10’luk bir para çekme ücreti vardır.

Yatırımcılar 14 ila 28 gün içinde (günlük %8 ila %20 arasında) %112 ila %564,8 yatırım getirisi elde edebilirler.

Kullanıcılar her gün para çekmezlerse, ekstra bonus alacaklar: bir bekletme bonusu. Bu, yatırımcıların daha fazla kar elde edebileceği anlamına gelir.

Tutma bonusu günlük %0,1 eklenir, maksimum %1,5’tir.

Referans bonusu cüzdana otomatik olarak gönderilir.

FTMCRAZY, kullanıcıların kolayca kâr hesaplamasına olanak tanıyan işlevsel bir hesap makinesi sağlar.

Her an kazanç, istediğiniz zaman çekin, faizin aktifleştirilmesini kullanırsanız, ancak mevduatınızın bitiminden sonra çekebilirsiniz Yatırım Planları Farklı dönemlere ve kârlılık oranlarına sahip iki tür tarife planımız var.

FTMCRAZY yatırım yapmaya nasıl başlanır?

FTMCRAZY’ye yatırım yapmadan önce Metamask veya Trustwallet uygulamasına ihtiyacınız olacak. Metamask cüzdanınızı entegre etmek için aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekir.

Metamask tarayıcı uzantınızı açın. Bunu tarayıcının sağ üst köşesine tıklayarak yapabilirsiniz.

Ayarlara erişmek için Metamask Uygulamasının sağ üst köşesinde bulunan hesabınızın logosuna tıklayın.

Farklı ayarların listesini aldıktan sonra “ağ” sekmesine tıklayın. Bundan sonra “ağ ekle” düğmesine tıklayın.

MetaMask, Ağ Adı, Yeni RPC URL’si, Zincir Kimliği, Sembol ve Blok Gezgini URL’si gibi birkaç bit bilgi gerektirecektir. FANTOM Ağı’nı eklemek için girmeniz gereken bilgiler resmi web sitesinde verilmektedir.

Ağ detaylarını girdikten sonra tek yapmanız gereken MetaMask cüzdanına bağlanmak. Bunu yapmak için mevcut ağa ve ardından Fantom Opera Mainnet’e tıklayın.

FTMCRAZY’ye yatırım yapmaya başlamak, olabildiğince basit ve anlaşılır. Kullanıcılar ziyaret ederek başlamalıdır https://ftmcrazy.com/ adresine gidin ve aşağıdaki adımları tamamlayın.

İlk olarak, ne kadar para yatırmak istediğinize karar vermelisiniz. Bunu, ilgili tüm belirteçlerin mevcut değerine dikkat ederek yapın.

Miktarı belirledikten sonra gaz ücreti dahil yatırımınız için yeterli olup olmadığını kontrol edin.

Yatırımcılara FTMCRAZY tarafından sağlanan kar hesaplayıcıyı kullanmaları tavsiye edilir. Kar hesaplayıcı, tenorun sonunda alacağınız yatırım getirisi hakkında neredeyse doğru bir fikir verir.

Son olarak, para hazır olduğunda, para yatırma işlemini başlatmak için web sitesindeki “FTM Bahis” düğmesine tıklayın.

Basit bir tıklama ile gururlu bir FTMCRAZY yatırımcısı olacaksınız.

DApp’ler, akıllı sözleşmeler ilkesini uygulayarak herhangi bir tek otoriteden tamamen ücretsizdir. Bunun gibi P2P sistemleri, ağın önemli kısımları dursa bile merkezi olmayan sistemlerin çalışmaya devam etmesini sağlar. FTMCRAZY gibi ROI dApp’leri, elde edilen getirileri en üst düzeye çıkarmak için konumlandırılmıştır. Bu yeni ROI dApps türü, ağı genişletmek için daha yeni bir kripto meraklısı ve yatırımcı sınıfına bir teşvik sağlıyor.

NFTYORUM.COM ile en güncel coin analizlerini öğrenin.

Diğer yazımıza bakmayı unutmayın: En Karlı Coin Yatırımı: SSW – Tezos (XTZ) Ve Filecoin (FNC)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.