GameStop NFT Pazar Yeri

0

Beta sürümü yakın zamanda kullanıma sunulduğundan ve tam sürüm yakında piyasaya sürülecek olduğundan, kullanıcılar artık GameStop’un NFT pazarının avantajlarından yararlanabilirler.

GameStop NFT Pazaryeri : Beklenenden daha erken

Çok uzun zaman önce, GameStop NFT pazarının yıl sonundan önce piyasaya sürülmesinden bahsetmiştik, ancak şu anda, 1. çeyrekte belirli kullanıcılar bu pazaryerinin beta sürümünün keyfini çıkarabilir. Loopring, GameStop’un pazarının beta sürümüne güç veriyor ve haftanın başlarında şirket, Loopring (LRC) ile entegrasyonunu doğruladı.

Loopring (LRC), bir Ethereum katman-2 zk- Rollup protokolüdür ve merkezi olmayan kripto para birimi alışverişlerini NFT pazarlarına yönlendirmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. 23 Mart 2022 Çarşamba günü Loopring, resmi Twitter hesabından şu duyuruyu yaptı: #NFT’ler buradalar + onlar tarafından destekleniyorlar # Ethereum’un ikinci katman Loopring L2 x @GameStop Oyunculara güç. Yaratıcılara güç, Koleksiyonculara güç. #L222

Ek olarak, Loopring’deki büyüme başkanı Adam Browman Çarşamba günü GameStop’un pazarının beta sürümünün yayında olduğunu duyurdu. En son gelişme hem Loopring hem de GameStop için harika bir haber ve her iki şirketin de kendi hedeflerine bir adım daha yaklaşmalarına yardımcı oluyor.

GameStop NFT pazaryeri programı hakkında her haber aldığımızda, her zaman herkesin beklediğinden daha yakın oluyorlar. Birkaç hafta önce, pazarın 4. çeyrekte hazır olmasını bekliyorduk, GameStop’un NFT pazarının 2. çeyrekte tam olarak piyasaya sürülmesini bekleyemeyiz.

GameStop ortaklığı duyurusundan sonra döngü rekorları kazandı

Daha önce de belirtildiği gibi, Loopring (LRC), yakın zamanda duyurulmasından sonra yeniden ilgi gören merkezi olmayan bir borsadır. GameStop ile ortaklık ikincisinin NFT pazarını sunmaya yardımcı olmak için. Loopring tarafından yapılan duyurudan çok kısa bir süre sonra, Twitter kullanıcıları Loopring cüzdanlarını GameStop NFT pazarına bağlamanın artık mümkün olduğunu gösteren ekran görüntüleri yayınlamaya başladı.

Şaşırtıcı bir şekilde, son birkaç saat içinde Loopring’in madeni para fiyatı bu parçayı yazarken %40’ın üzerinde arttı. GameStop ve Loopring’in ortaklığı, birkaç nedenden dolayı bahsetmeye değer, toplamalar, işlemleri Ethereum’un birincil blok zincirinin dışında toplamaya yardımcı olan bir Katman 2 çözümüdür.

Toplamalarla işlemler işlenir, gruplandırılır ve ardından birincil zincire nakledilir. Bunu yapmak, gaz ücretleri olarak da bilinen fahiş işlem işlem ücretleri ile sonuçlanan ölçeklenebilirlik sorunlarıyla bilinen bir blok zinciri olan Ethereum’un yerini alır.

Hedefler için ortaklık

NFT uzayını dikkatle incelediğimizde bir şey ortaya çıkıyor; herkes hedeflerine ulaşmak için işbirliği yapmaya isteklidir. Bu ortaklıkla Loopring, GameStop’un NFT girişimlerinin resmi ortaklarından biri olarak Immutable X’e katılıyor.

Yılın başlarında, Form 8-K SEC başvurusu sırasında GameStop, Loopring ile ilgili önemli ayrıntıları içeriyordu; birkaç hafta sonra, spekülasyonlar gerçek oldu. Gelecek, Loopring için heyecan verici görünüyor ve GameStop’un NFT pazarı açılıp büyüdükçe, Loopring’in finansmanı üzerinde daha olumlu etkileri olacak.

Görünüşe göre GameStop ve Loopring’in ortaklığı her iki taraf için de heyecan verici ve verimli olmayı vaat ediyor.

En güncel NFT gelişmelerini NFTYORUM.COM ile takip edin.

GameStop NFT pazar yerinden sonra diğer içeriklerimize göz atmayı unutmayın: 10 güncel kripto para fiyatı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.