Gary Vee NFT’leri ve Vee Friends Koleksiyonu

0

Dünya çapında NFT çılgınlığının ortasında, birçok ünlü ve girişimci, takas edilemez token dünyasına katılmayı tercih ederken, Gary Vee olarak bilinen Gary Vaynerchuk, NFT’leri ilgili hayranlarıyla iletişimini genişletmek için bir araç olarak kullanmaya başladı. Yakında fiyatı fırlayan NFT koleksiyonu Vee Friends’i yarattı.

Gary Vee NFT’lerine ve popüler NFT koleksiyonu Vee Friends’e daha yakından bakalım.

İlişkili: Monsta NFT İle Röportaj

Gary Vee kimdir?

Gary Vee kimdir?
Gary Vee

Gary Vee olarak tanınan Gary Vaynerchuck, 1975 yılında Beyaz Rusya’da doğdu. Küçük yaştan beri seri girişimcilik yapıyor ve ilk yetişkin işini ailesinin ABD’nin New Jersey kentindeki şarap dükkanında başlatıyor ve burada şirketin yıllık gelirini artırıyor. Yenilikçi pazarlama teknikleri kullanarak 5 yılda 3 milyon dolardan 60 milyon dolara iş. Birçoğu, Vee’nin tüm itibarını, internetin tanınmasından sonra aile şarap mağazasını ilk şarap elektronik ticaret platformuna dönüştürerek kazandığını iddia ediyor.

Daha sonra Gary V, Wine Library TV adlı bir kanalda YouTube’da şarap didoları yayınlayarak bir internet ünlüsüne dönüştü. Çok geçmeden kanalı, girişimcilikle ilgili içerik için bir platform haline geldi.

Şu anda 46 yaşındaki Gary Vee, modern bir medya ve iletişim holding şirketi olan VaynerX’in başkanı. 500’den fazla müşteriyle tam hizmet reklam ajansı hizmeti oluşturan aktif CEO VaynerMedia’dır. Şirket, müşterilerine stratejik hizmetler sunmaktadır. 5 ofiste 800’den fazla çalışanı olan Vee, yılda 150 milyon dolar hasılat elde ediyor.

Gary Vee kripto ve NFT dünyasına nasıl geçti?

2014 yılında Vee kripto para birimleri hakkında bilgi sahibi oldu ve bir miktar Bitcoin satın aldı. Daha sonra Ethereum ile tanıştı ve ETH sadece 0,06 dolar fiyatla yatırımını yaptı.

Daha sonra Roham Garegozlou ile tanışmaya başlayınca ilk NFT koleksiyonu olan ünlü ve başarılı CryptoKitties ile NFT dünyasına ilgi duymaya başladı. Bu tür dijital varlıklara daha fazla dikkat etmesine neden oldu. 2021’in başlarında, başka bir NFT koleksiyonu olan CryptoPunks ilgisini çekti ve ilk CryptoPunk NFT’sini satın aldı. O zamandan beri, Cryptopunks, Bored Ape Yacht Clubs, Doodles ve World of Women gibi en kârlı, takas edilemeyen jetonlardan bazılarına sahip olan bir NFT koleksiyoncusuna döndü.

Vee Friends koleksiyonu nedir?

Gary V VeeFriends NFT Koleksiyonu
Vee Friends koleksiyonu

11 Mayıs 2021’de Gary Vaynerchuk, Ethereum Blockchain’de Vee Friends adlı ilk NFT koleksiyonunu tanıttı. NFT koleksiyonu, tanınmış girişimciden başka bir akıllı fikir olarak sayılabilecek NFT teknolojisini ve akıllı sözleşmelerini kullanarak yaratıcı, ticari çıkarları etrafında odaklanan bir topluluk yaratma hayalini güçlendirmeyi amaçladı.

NFT koleksiyonu 268 karakter ve 10.255 VeeFriends jeton içerir. Tüm bu 268 karakter, aslında insan özelliklerinin temsili olarak Vaynerchuk’un kendisi tarafından elle çizilmiştir. Her karakterin Maceracı Astronot, Cesur Kakadu veya Empatik Fil gibi aliterasyonlu isimleri vardır. İsimler, Gary Vee’nin insanlarda değer verdiği en olumlu özellikleri yansıtır.

Ne-Vee-Arkadaşlar-koleksiyon-11
gary-vee

10.255 jeton üç kategoride dağıtılır. Birincisi, 9.400 jetonlu Kabul jetonlarıdır. Bu belirteçler, her karakter türünün içinde farklı miktar seviyeleri olduğu için farklıdır. Ardından Gary ve VeeFriends ekibinin hediye deneyimini temsil eden 555 jetonlu Gift Keçi geliyor. Son olarak, 300’lü Access jetonlarıdır. Bunlar yalnızca kullanılabilir değil, aynı zamanda Gary Vee ile benzersiz bir deneyimin kilidini açmak için doğrulanabilir jetonlardır. 210 Erişim belirteçleri sanal ve 90 adet kişisel erişim sağlar.

Vee Friends belirteçlerinin sahipleri otomatik olarak Vee Friends topluluğunun bir üyesi olur ve VeeCon’a erişim kazanır. Resmi siteye göre, NFT’lerin ek temel avantajları için VeeFriends erişimi, hediye ve kabul, 4 Mayıs 2024’te birincil satın alma sona erdiğinden beri mevcut olacak.

Vee Friends NFT’lerini nereden satın alabilirsiniz?

Vee Friends NFTs 11'i nereden satın alabilirsiniz?
Vee Friends NFT

Vee Friends jetonları, düşüş sırasında resmi web sitesinde satışa sunuldu. Koleksiyonun tamamı oldukça kısa bir sürede tükendiğinden, tokenlerin çoğu artık Opensea Ethereum tabanlı bir NFT pazarı.

Sahip olmak istediğiniz Vee Friends NFT’yi bulduğunuzda, doğrulanmış çeki kontrol ederek resmi olanı satın aldığınızdan emin olun. Dijital cüzdanınızda yeterli Ethereum olduğundan emin olun; dijital işlemi imzalayın ve en sevdiğiniz Vee Friends jetonunuzu alın.

Vee friends NFT koleksiyonu neden benzersizdir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, koleksiyonda Gary Vee tarafından elle çizilmiş 268 karakter yer alıyor. Bu nedenle, her jetonun benzersiz mesajı, önemi ve blok zincirinde sağlanan meta verileri vardır. Ayrıca ünlü girişimci, topluluğuna erişim yaratmayı ve onlara hizmet etmeyi amaçlıyor. Bu nedenle, Vee Friends, erişim kadar işlevsellik ile de ilgilidir. Bununla birlikte, NFT’lere, Erişim belirtecinin yaratıcılarına en geniş erişilebilirlikle geldiği yerlerde, değişen erişim seviyeleri sağlanır.

Gary, 15 yıldan fazla bir süredir yüzlerce insanla iletişim kurarak geçirdi ve insanların özelliklerine ilişkin tüm anlayışı, sahiplerine Gary Vee’nin başarılı dünyasına girme bileti veren jetonlar olan Vee Friends jetonlarında gösteriliyor gibi görünüyor.

VeeFriends NFT’lerin amaçları ve faydaları nelerdir?

VeeFriends’in ilk koleksiyonu OpenSea’de 49.000 ETH (yaklaşık 160 milyon $) sattı. GaryVee, VeeFriends Series 1’in ilk 10.255 VeeFriends’i sunduktan sonra sadece bir başlangıç ​​olduğunu söyledi.

Kitap Oyunları, VeeFriends grubu için çıkış yaptığında, Ağustos 2021’di. İki aydan kısa bir süre sonra Mini Drops, VeeFriends kadrosuna katıldı.

Kitap Oyunlarından iki ay sonra GaryVee, VeeFriends’in işbirliğine, kıtlığa ve VeeFriends karakterlerinin “kültürel dayanıklılığına” odaklanan sınırlı sayıda bir alt koleksiyonu olan VeeFriends Mini Drops’ı piyasaya sürdü.

Gary Vee NFT’lerden ne kadar kazandı?

Vee Friend NFT Collection’ın öğle yemeği başarılı geçti. Opensea’ye göre, VeeFriends koleksiyonundaki her NFt’nin taban fiyatı 9,9 ETH’dir. Raporlar, Gary Vee’nin 90 gün boyunca satışlardan yaklaşık 90 milyon dolar kazandığını belirtti. Ayrıca, NFT’lerin altında yatan akıllı sözleşmeye göre, ikincil satışlardan %10 aldı ve bu da ona ilk satışlara ek olarak yaklaşık 50 milyon dolar kazandırdı.

90 Gün boyunca Vee Friends jetonlarının ortalama fiyatı, ETH 7496.14 satış hacmiyle ETH 14.31 olarak bildirildi. jetonlar, Discord’da 4.600’den fazla NFT sahibi ve 160.000 Topluluk Üyesinden oluşan güçlü ve tutkulu bir topluluk tarafından desteklenmektedir.

VeeCon nedir?

VeeCon nedir?
VeeCon

VeeCon, yalnızca Vee Friends token sahipleri tarafından kullanılabilen, çok günlü bir etkinlik veya çoğunlukla konferanstır. Tüm sahiplere VeeCon’a üç yıllık bir geçiş hakkı verilir. Bu konferans iş, markalaşma, kavramlar, yaratıcı düşünme, girişimcilik, yenilikçi düşünme, rekabet ve eğlence konularına odaklanmaktadır. Veeco, Gary Vee’ye bilgi eğitimi kurslarına benzersiz erişim sağlarken topluluğu için olumlu bir eğlenceli atmosfer yaratma fırsatı sunar. Tüm Vee Friend token sahipleri, etkinliklerin tarihleri ​​ve ayrıntıları hakkında en az 180 gün öncesinden bilgi alırlar. İlk VeeCon, 5 Mayıs 2022’den önce Amerika’da yapılacak.

Yeni Vee Friends Serisi yolda

Vaynerchuk, Nisan 2022’nin başlarında, proje ortamının 55.555 NFT tarafından büyüyeceğini doğruladı. Ortalama NFT meraklısı için, VeeFriends Series 2 tokenleri, ETH’de 995 USD değerinde olacak. Ancak bu sefer işler biraz farklı olacak çünkü yeni serinin tüm arzı Nisan ayı içerisinde teslim edilecek.

12 Nisan’da Kitap Oyunları NFT sahiplerine Seri 2 NFT’leri basma yetkisi verilecek. Kitap Oyunları sahipleri 32.000 NFT alacak.

12 Nisan’dan itibaren VeeFriends Series 1 NFT sahipleri, Series 2 NFT’leri alabilirler. Bu tahsisin temini, 10.255’lik Seri 1 arzına benzer.

25 Nisan’da halka açık satış, yalnızca 10.000 Seri 2 NFT ile başlayacak. Bu sayı, bu gün Arkadaş Listesi basım döneminden basılmamış NFT’ler satıldığında değişebilir.

Son olarak, 27 Nisan’dan itibaren VeeFriends ekosistemi 15 karakter daha alacak (her karakter için 220 jeton). 15 gün boyunca her gün, belirli sayıda Kitap Oyunları jetona sahip olanlara ve günlük piyangoya girenlere bir karakter sunulacaktır.

Seri 2 NFT’ler, sahiplerine VeeCon’a erişim sağlamaz, bunun yerine sahiplerine VaynerNFT ekosistemi içinde ekstra avantajlar sağlar.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberlerine erişebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.