Gary Vee Punks, Punks koleksiyonuna bir CryptoPunks daha ekledi.

0

0x516358, Punk 9129’da 175 ETH (217.087,50 USD) için yeni bir teklif verdi. Sizce bunun için kim ödeme yaptı? Aslında Gary Vee satın aldı. 14 Haziran’da herkesi şaşırtan bir Punk satın aldı.

Gary Vee, 10 milyon dolar değerindeki CryptoPunk ürünlerini sergiledi. Logan Paul’un genel olarak blok zinciri ve Web3 hakkında konuştuğu şovuna gitti. Ayrıca elinde 62 CryptoPunk jetonu olduğunu söyledi. “CryptoPunks, muhtemelen yatırım yaptığım en emin şey” dedi.

Bu yazıldığı sırada, tek bir CryptoPunk 175 bin dolar değerindeydi ve bunu yapan ilk kişi olsaydınız, 61.49 ETH veya 175 bin dolar değerinde olurdu.

Gary, 62 CryptoPunk’ının tamamını taban fiyattan satarsa ​​10.85 milyon dolar kazanabilirdi, ancak bundan çok daha değerli olan daha nadir parçaları olduğu neredeyse kesin.

Ancak tanınmış girişimci Gary Vaynerchuk, kendisini satmış olsaydı çok daha fazla para kazanabilirdi.

Başlangıçta, farklı bir bakış açısı bulmanın onun için önemli olduğunu söyledi.

Vaynerchuk, “Twitter’da kasten tam tersi bir görüş arardım çünkü bence sonunda olan şey insanların beğendikleri bir şeyi satın alması ve ardından neredeyse bir yankı odası haline gelmesi” dedi.

Yatırımcılara kripto para yatırımlarını yaymalarını tavsiye ederek, “Birçok insan net değerlerinin çoğunu tokenlerinde kilitli tutuyor ve bu beni çok korkutuyor” dedi.

Vaynerchuk, kısa vadeli finansal arbitraja dayalı kararlar almamanız gerektiğini söyledi.

VaynerMedia CEO’su Gary Vaynerchuk, Facebook, Venmo ve Twitter gibi büyük internet şirketlerine yatırım yapan ilk kişilerden biriydi. VaynerMedia’nın ana ofisi San Francisco’dadır. Medya patronu artık değiştirilemez tokenlere (NFT’ler) inanıyor ve 63 CryptoPunk dahil olmak üzere 1.000’den fazlasına sahip.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.