Bir Web3 çizgi romanı olan Unity, Genesis NFT koleksiyonunu yayınladı

0

Kitle kaynaklı bir Web3 çizgi roman projesi olan Unity, Genesis NFT koleksiyonunu yeni yayınladı. NFT’nin yayınlanmasıyla birlikte proje, Discord sunucusunu 15 Mart’ta bir günlüğüne halka açacak.

Unity kavramı nedir?

Unity, NFT topluluğunun üyeleri tarafından oluşturulan ve sürdürülen bir Web3 çizgi romanıdır. Arsa, Naruto ve Shonen Jump üzerinde çalışmış deneyimli sanatçılardan oluşan bir ekip tarafından geliştiriliyor. Bunu takiben topluluk, çizgi romanların gidişatını etkileyecek önemli olayları oylar.

Çizgi romanın üç ana karakteri var, hepsi aynı zamanda pfp avatarları. İlk karakter, hem sevecen hem de tembel olan tanınmış bir ödül avcısı olan Slav Chung. Ek olarak, diğer karakterlerle birlikte büyüyen, ancak “The Great Awakening” gecesinden önce ortadan kaybolan hırslı, asabi bir karakter olan Osaki Shotaro var. Son olarak, aynı zamanda olağanüstü yetenekli bir mühendis olan uzun bir ataları olan dışa dönük bir So-Hee var. Anlaşmazlıklarında hikaye hakkında daha fazlasını keşfedebilirsiniz.

Toplam 7.999 Genesis NFT sunulacak. NFT’nin değeri, çizgi romanın popülaritesi ile birlikte artacaktır. Süper havalı bir NFT’ye sahip olmanın yanı sıra, sahipleri bir topluluğa ve bir DAO’ya üye olacaklar.

Ek olarak, Web3 çizgi romanının konusu için oy kullanabilecekler. DAO oy hakları, Unity Black ve diğer ortak projelere WL biletleri, metaverse konserine giriş ve Unity’nin The Sandbox arsasındaki arazi hakları alternatiflerden sadece birkaçı.

Genesis NFT Koleksiyonunun Yol Haritası

Unity DAO’nun yol haritası, DAO üyelerinin katılmaya teşvik edildiği bir dizi heyecan verici etkinlik içeriyor. Stratejisinin bir parçası olarak ekip, Decentraland’da yalnızca Unity üyeleri için bir “Kalamar Oyunu” düzenlemeyi planlıyor. Ekip, Kalamar Oyununun kazananlarını on Ethereum ile ödüllendirecek. Ek olarak, DAO’nun hazinesine erişilebilir olacak.

Ayrıca Unity, The Sandbox’ta gayrimenkul satın alacak. Mülkiyet bir çizgi roman tarzında inşa edilecektir. DAO tüm haklara ve karlara sahip olacaktır.

Ayrıca, Unity üyeleri metaverse’de sanal bir konsere katılabilir ve türünün tek örneği proje temalı öğeler satın alabilir. Son olarak, Unity ekibi çizgi romanı bir yayıncıyla yayınlayacak ve ilk okuyuculara özel avantajlar sağlayacak.

Unity DAO’ya katılmakla ilgilenen kişiler, Discord sunucusundaki beyaz listeye, sanat eserine ve çizgi romana erişebilir. Unity kapalı bir topluluk olarak kalacak, ancak 15 Mart’ta Discord kapılarını 24 saat boyunca açacak. Ek olarak, 17 Mart’ta bir AMA oturumu mevcut olacak.

Genesis NFT koleksiyonu gibi bir çok NFT projesi NFTYORUM.COM da.

The Distinguished Ducks NFT İle Röportaj yazımıza göz atın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.