Binance NFT, Ünlü Oyun Yayıncısı Netmarble’ın Golden Bros NFT Koleksiyonu Ön Satışına Ev Sahipliği Yapacak

0

Binance NFT dünyanın en büyük oyun yayıncılarından biri olan Netmarble F&C’yi NFT dünyasına getirmeye yardımcı olacak. Golden Bros NFT koleksiyonu, Binance üzerinden satılacak. Binance NFT pazarında bulunabilen TheGolden Bros (GB) Genesis Mystery Box Collection, satın alınan kostümlerle oyuna erken erişim sağlayacak.

Büyük teknoloji ve oyun şirketleri, karşılıksız tokenlere yoğun ilgi gösterdi. Binance NFT, bu vizyonu hayata geçirmeye yardımcı olacak platformlardan biridir. Platform, Seascape Network, Ecio, BetaMars, Kryptomon ve dahil olmak üzere çeşitli ekipler ve müşteriler için çok sayıda yüksek profilli NFT satışını kolaylaştırdı.

Golden Bros NFT

Binance NFT ile ortak olan en son şirket: Netmarble Yiyecek ve İçecek. Ünlü oyun yayıncısı için NFT endüstrisi, oyuncu tabanını genişletmek ve pazara yeni bir IP getirmek için yeni fırsatlar sunuyor. Ayrıca yayıncı, The Seven Deadly Sins, Marvel Studios ve diğerleri dahil olmak üzere küresel IP’lere dayalı oyunlar geliştirme konusunda yılların deneyimine sahiptir.

bu Altın Kardeşler Binance NFT’ye gelen teklif, hem bir NFT koleksiyonu hem de aynı ada sahip oyuna erken erişim sağlamanın bir yoludur. Golden Bros, en üst düzey kalitede grafikler sağlamak için Unreal Engine ile geliştirilmiştir. İki yıllık geliştirmeden sonra oyun yakında piyasaya sürülecek ve oyuncuların kullanımı kolay kontroller ve hızlı dövüşlerle 3v3 battle royale oyununu keşfetmesine izin verecek.

AAA düzeyinde sanatsal varlıkları ve çekici oyun oynamayı birleştirmek, Golden Bros adını oyun endüstrisinde bir temel haline getirecek ve NFT ön satış katılımcılarına değer katacaktır. Golden Bros NFT’lerin arzı sınırlıdır ve erken erişim sırasında sınırsız dayanıklılıktan yararlanır. Ek olarak, sahipleri özel Erken Erişim belirteçleri (eGBC) alabilirler. eGBC belirteçleri, erken erişim döneminde sonsuz dayanıklılık sunar.

Binance NFT pazarından Golden Bros NFT‘lerini almak, oyun içi Golden Bros jetonlarını kazanmak için gereken sınırlı bir NFT kaynağına erişim sağlar. Bu sınırlı NFT’lerin her biri 199 BUSD’den satışa sunulacak. Ek olarak, sahipleri, fiziksel varlıklar için karşılıksız jetonları kullanabilirler. Tüm NFT’ler, ünlü uluslararası yaratıcılar ve sanatçılar tarafından yaratılarak Golden Bros koleksiyonuna ekstra bir çekicilik katmanı eklendi. Ayrıca, bir oyunlaştırma öğesi, topluluk üyelerini özel ödüllerin kilidini açmak için farklı nadirlikteki gizemli kutular toplamaya teşvik eder.

Binance NFT’deki Golden Bros NFT ön satışı 2 Mart 2022’de UTC 11:00’de başlar ve 2 Mart 2022’de UTC 17:00’de sona erer.

Daha fazla mesaj

Bu büyük oyun yayıncılarıyla bir araya gelmek, karşılıksız token endüstrisinde Binance NFT’nin önemini vurgulamaktadır. Pazar yeri, NFT koleksiyonlarının basımını ve dağıtımını kolaylaştırır ve Binance markasına aşina olan, büyüyen bir NFT meraklısı grubuna erişim sağlar.

Binance NFT Marketplace Hakkında

Binance’in resmi NFT pazarı olan Binance NFT, dünyanın dört bir yanındaki sanatçılar, yaratıcılar, kripto meraklıları, NFT koleksiyoncuları ve yaratıcı hayranlar için en iyi likidite ve minimum ücretlerle açık bir pazar sunuyor.

Üç ürün grubundan oluşur: Premium Etkinlikler, Gizemli Kutu ve Pazar Yeri. Şimdi Binance, en iyi oyun projelerinden temel oyun içi varlıkları içeren IGO (İlk Oyun Teklifi) aracılığıyla oyun projeleri için ilk ve en büyük GameFi NFT ticaret platformunu kurmayı hedefliyor.

Daha fazla bilgi için ziyaret edin https://nft.binance.com/

Netmarble Corporation Hakkında

2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble Corporation, Lineage 2: Revolution, The Seven Deadly Sins: Grand Cross, Blade & Soul Revolution ve MARVEL Future Fight gibi son derece yenilikçi oyunlarla mobil oyun deneyiminin sınırlarını zorlayan en iyi geliştirici ve yayıncıdır. Kabam’ın ana şirketi ve Jam City ile HYBE’nin (eski adıyla Big Hit Entertainment) büyük bir hissedarı olarak Netmarble, güçlü bayilikleri ve dünya çapındaki IP sahipleri ile işbirlikleri temelinde çeşitli mobil oyunlarla dünya çapındaki izleyicileri eğlendirmeye çalışmaktadır. Daha fazla bilgi şurada bulunabilir: http://company.netmarble.com

nftyorum.com’u takip ederek son NFT haberlerine erişebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.