Güney Kore, Blockchain Platformları için Yeni Kriterleri Değerlendiriyor

0

Güney Kore’nin iktidar partisi, blok zinciri tabanlı platformlar için yeni kriterler başlatmayı değerlendiriyor

“Blockchain tabanlı platformlar” için yeni düzenleme şu anda inceleniyor, ancak küçük bir madde verildi
Talep koşullarını denetleyecek ve sunulmasını dikkate alacak bir öz-düzenleyici yüzey de değerlendirilmektedir.
Güney Kore’nin iktidar partisinin, itibarını sarsan ve kaçınılmaz büyük ölçekli bir kripto bulaşma korkularını artıran mevcut piyasa türbülansına katılan müşteri güvenliği gibi son kriterleri değerlendirdiği bildiriliyor.

Halkın Gücü Partisi (PPP) genel başkanı politikacı Rep. Sung Il-jong Pazartesi günü yaptığı açıklamada, partisinin yatırımcılara iyi bir şekilde güvence vermek için tam olarak ne planlandığını açıklamadan “blockchain tabanlı stratejiler” için yasayı başlatmayı değerlendirdiğini duyurdu.

Bakan, Pazartesi günü dijital mülklerle ilgili bir parti-hükümet konferansında hükümetin hedeflerini dile getirdi.

Yonhap News belgeleyen Sung, kara para aklama ve terörizmin finansmanını yasalaştırmayı amaçlayan belirli ekonomik pazarlama yasasında zaten kapsanan miktarlardan bahsetti, ancak yasanın tam olarak kripto ile ticarete tabi olmadığını açıkladı.

Güney Kore, yeni seçilen bir yönetimle, dijital mülklere yönelik yönünü kapsayan, mevcut mali ve ekonomik sistemlerinin çoğunu iyileştirmeye başladı. Güney Kore’nin hem PPP’si hem de FSS’si, bu talep durumları ve seçim garantileri altında ek kısıtlamaların sıkılaştırıldığını açıkladı.

FFS lideri Lee Bok-hyun Pazartesi günü yaptığı açıklamada, kripto talebi herhangi bir “sorumlu iyileştirme” ile karşılaşacaksa, o zaman onları denetleyen bir düzenleyici ağın birlikteliği çok önemli bir faktördür.

Bununla birlikte, kriptonun karmaşık ve belirsiz doğası sağlanarak, “özel uzmanların” ortaklığı aracılığıyla kendi kendini düzenleyen bir hükümet organize edilmesini de arzu eden FFS başkanı, genişletti.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.