Habbo, Blue-Chip NFT CyberKongz ile işbirliği yapıyor

0
NFT Haberleri

MET AMS Metaverse festivali sırasında Azerion, Habbo’nun CyberKongz ile ortaklığını açıkladı. Bu, Habbo otellerinde NFT kullanımını genişlettiği için Habbo’nun son birkaç hafta içinde yaptığı ikinci işbirliğidir. CyberKongz’un NFT sahiplerine yönelik işbirliğinin faydaları hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Habbo ve CyberKongz hakkında daha fazla ayrıntı

CyberKongz NFT sahipleri, kripto cüzdanlarını Habbo hesaplarına bağlayarak özel oyun içi koleksiyonların kilidini açabilirler. Bu, otel odalarını dekore etmek için giysiler, işaretler ve mobilyalar içerir. Ayrıca, gelecek Habbo güncellemelerinde özel konuşma balonlarının ve efektlerin kilidini açacaklar.

Tüm bunlar, CyberKongz NFT’lerine sahip olmakla bağlantılıdır ve bu da onların serilerini Habbo’da sergilemelerine olanak tanır. Ayrıca Haboo, işbirliği için dekoratif bir sosyal oda da oluşturacak. Burası dizinin sosyal merkezi olacak.

NFT Direktörü Mika Timonen, “CyberKongz topluluğunu Habbo’ya getirmekten dolayı çok heyecanlıyız” dedi. “CyberKongz benim en sevdiğim projelerden biri ve ortaklıklarımızı başlatmaya yardımcı olacak harika bir proje.”

“Habbo Hotel, Web2’nin ilk günlerine dayanan bir OG projesidir ve onu çocukken iyi oynadığımı hatırlıyorum. Böyle harika bir projeyle çalışmaktan dolayı çok gururlu ve heyecanlıyız.” dedi myoo, CyberKongz’un kurucusu.

Habbo, gençler ve genç yetişkinler için çevrimiçi bir topluluktur. Ayrıca, dünyanın en büyük sanal topluluklarından biridir. 2000 yılında kurulan Habbo, dokuz çevrimiçi forum veya “otel” haline geldi. 150’den fazla ülkede ücretli müşterilere ve aylık 600.000’den fazla aktif kullanıcıya sahiptir. Habbo ilk olarak Azerion’a ait bir Fin şirketi olan Sulake tarafından geliştirildi. Geçen yıl, Habbo ilk NFT serisini piyasaya sürdü.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.