Hedron Kripto Nasıl Satın Alınır?

0

Hedron, yatırımcıların satın almak istediği en çok ortaya çıkan kripto para birimlerinden biridir.

Hedron, uluslararası piyasalarda mevcut olan en yeni kripto para birimlerinden biridir. Sadece bir hafta önce, Mart 2022’de piyasaya sürüldü ve çoğu kripto pazarında hızla popülerlik kazanıyor. HDRN bir haftadan kısa bir sürede %25’in üzerinde arttı ve günlük ticaret hacminde de hızla büyüyor.

Hedron kripto 2022’yi nereden satın alabileceğinizi görelim ve bu dijital para birimi için geleceğin neler getireceğini görelim.

hedron
hedron
Hedron Crypto 2022 Satın Alın

Hedron veya HDRN şu anda piyasa değerine göre 10025. kripto para birimi olarak sıralanıyor. Bir token şu anda 0,00000124 $ olarak fiyatlandırılıyor ve bu, 28 Şubat 2022 olan çıkış tarihine göre yaklaşık %25 daha yüksek. Piyasadaki en yeni kripto para birimlerinden biri olan Hedron, oldukça değişken ve hala bir açıkça tanımlanmış piyasa değeri.

Hedron, HEX’in üzerine inşa edilmiştir ve tüccarların HEX hisselerini kullanarak HDRN tokenlerini basmasına ve ödünç almasına olanak tanır. HEX gibi, HDRN de tamamen merkezi değildir ve kripto tüccarları arasında hızla popüler hale gelmektedir. HDRN, Ethereum ve PulseChain blok zincirlerine ait bir akıllı sözleşmeler koleksiyonudur ve ödünç alma ve NFT HEX Stakes’i tokenize etme gibi yeni özellikleri tanıtmak için HEX hisseleri kullanılarak oluşturulmuştur. Kripto, HEX’e ayrı bir proje olarak inşa edilir ve yürütülür ve hisseleri teşvik ederek HEX ekosistemine değer katması beklenir.

Hedron Kripto Nasıl Satın Alınır

HDRN, HEX paydaşlarının sahip oldukları hisse sayısına göre HDRN’yi basmasına veya ödünç almasına olanak sağlamak için tasarlanmıştır. HEX paydaşları, resmi web sitesine giderek ve MetaMask veya diğerleri gibi mevcut bir kripto cüzdanını bağlayarak ücretsiz Hedron tokenlerini talep edebilir.

Bir HEX paydaşı değilseniz, popüler kripto takasında bir kripto para birimini diğeriyle değiştirerek HDRN belirteçleri alabilirsiniz. PancakeSwap gibi siteler ve UniSwap. HDRN’nin piyasaya sürülmesinden bu yana yalnızca 8 gün geçtiğinden, şu anda yalnızca birkaç pazaryerinde kullanılabilir. Ancak, yakında dünya çapında kullanıma sunulmasını bekliyoruz. HDRN, paydaşlar arasında NFT olarak alınıp satılabilir, ancak yine de doğrudan ticaret için kullanılamaz.

Binance, Crypto ve diğerleri gibi popüler pazarlara ulaştığında, banka/kredi kartı, banka havalesi, PayPal ve diğer birçok popüler ödeme seçeneği gibi birden fazla ödeme yöntemini kullanarak Hedron jetonları satın alabileceksiniz.

Hedron Kripto Nereden Alınır

Daha önce de belirtildiği gibi, Hedron hala en erken aşamalarındadır, bu nedenle onu şu anda yalnızca UniSwap’ta bulabilirsiniz ve HDRN için diğer belirteçleri değiştirebilirsiniz. Diğer seçenek, yalnızca ücretsiz HDRN jetonlarını Hedron’un resmi web sitesinde talep edebilen HEX jeton sahipleri için ayrılmıştır.

Dolayısıyla, kripto ticareti kariyerinize başlıyorsanız ve Hedron kriptosunu nereden alacağınızı merak ediyorsanız, seçenekleriniz o kadar da iyi değil. Bu nedenle, son birkaç ayda popülerlik kazanan diğer jetonlarla ticarete başlamanızı öneririz. Şanslı Blok, fiyatı son birkaç aydır istikrarlı bir şekilde artmaya devam ettiği için şu anda en iyi seçeneklerden biri.

hedron
hedron-nasil-alinir

LBLOCK jetonları Binance, eToro, Crypto.com ve diğerleri gibi çoğu büyük kripto pazarında zaten mevcuttur. Tıpkı Hedron gibi, LBLOCK jetonları da tamamen merkezi değildir, bu da onları kripto ticareti için mükemmel bir seçenek haline getirir. Ayrıca, piyango tabanlı bir jeton olduğu için kullanabilirsiniz. LBLOCK jetonları Daha fazla jeton kazanabileceğiniz Lucky Block oyunlarına erişmek için.

Kripto para piyasaları oldukça değişkendir ve yatırımlarınız risk altındadır.

Mart 2022’de Alınabilecek En İyi Kripto Para Nedir?

Kripto ticareti gün geçtikçe daha popüler hale geliyor. Mart 2022, aralarından seçim yapabileceğiniz 10.000’den fazla farklı kripto para birimiyle kripto ticareti için şimdiye kadarki en yoğun aylardan biri. Bununla birlikte, bu kadar çok sayıda seçenek para harcamak için en iyi kriptoyu seçmeyi zorlaştırabilir, ancak size ekstra para kazanmanıza yardımcı olacak birkaç faydalı ipucu vereceğiz.

Yine, şu anda en iyi seçenek olarak Lucky Block tokenlerinden bahsetmek zorundayız. LBLOCK belirteci, bir blockchain oyun platformu belirteci olduğu için kripto para birimlerine yeni bir yaklaşım sunar. Şeffaflığı teşvik etmek ve tüm oyuncuların aynı kazanma şansına sahip olmasını sağlamak için blok zincir teknolojisine dayanmaktadır. Büyüme potansiyeli inanılmaz ve bu yüzden sıralamaya girdik. En iyi yeni paralar listesinin başında Lucky Block Mart 2022 için PancakeSwap’a yatırım yapmak.

LBLOCK jetonlarıyla ilgili en iyi şeylerden biri, mevcut tüm Lucky Block oyunlarını oynamak için kullanılabilmeleridir. Bu oyunların kazananları, daha fazla oyun oynamak veya popüler kripto pazarlarında satmak için kullanabilecekleri ek jetonlar kazanır. LBLOCK, 2022 yılının Ocak ayında piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra kullanıma sunulan başka bir jetondur. Ancak, zaten değeri 0,0020$’dan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0092$’a yükseldi! Ancak LBLOCK orada durmadı ve yakında duracağına dair herhangi bir işaret de göstermiyor.

İlk piyasaya sürülmesinden bu yana, madeni para 10 kattan fazla büyüdü, bu yüzden 2022’de satın alınacak en iyi kriptolardan biri olarak etiketlendi. Şanslı blok LBLOCK tokenleri, Binance, FTX ve diğerleri gibi en büyük kripto borsalarında alım satım için uygun hale gelecek. Lucky Block tokenlerinin yakında patlamasını bekliyoruz ve ne kadar erken yatırım yaparsanız o kadar çok para kazanacaksınız.

Kripto para piyasaları oldukça değişkendir ve yatırımlarınız risk altındadır.

Şanslı Blok Jetonları Nereden Alınır?

Lucky Block jetonları 2022’de en popüler kripto borsalarına girmenin yolunu buluyor. Doğrudan para yatırarak satın alabilirsiniz, ancak LBLOCK jetonlarını doğrudan diğer kripto para birimleriyle değiştirmek için kripto takas platformlarını da kullanabilirsiniz. İşte şu anda Lucky Block jetonları satın almak için en iyi yerlerden bazıları.

Kripto para piyasaları oldukça değişkendir ve yatırımlarınız risk altındadır.

1. PancakeSwap – Yeni Başlatılan Kriptolar İçin En İyi Kripto Borsası

PancakeSwap, 2020’deki ilk piyasaya sürülmesinden bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyen, tamamen merkezi olmayan bir kripto borsasıdır. Kısa sürede Binance Smart Chain tokenlerini değiştirmek için en popüler platformlardan biri haline geldi. Platformun şu anda 2,8 milyondan fazla kullanıcısı var ve aktif müşteri sayısı her geçen gün artıyor.

Platform, neredeyse anlık işlemleriyle bilinir ve kullanıcıların madeni para ticareti yapmasına, değerli ödüller kazanmasına ve daha da fazla madeni para kazanmasına olanak tanır. Süper düşük ücretleri var ve kullanıcılara piyasadaki en iyi fiyatlarla yüzlerce popüler kriptoya erişim sağlıyor. Hedron ve Lucky Block gibi erken projelere yatırım yapmak istiyorsanız mükemmel bir platformdur ve sayısız dijital koleksiyon ve piyango hizmetine erişmenizi sağlar.

2. Kucoin – Geniş Varlık Çeşitliliği ile Mükemmel Kripto Değişimi

KuCoin, 5 yılı aşkın bir süredir güçleniyor. Kullanıcılara 500’den fazla dijital para birimine erişim sağlayan en büyük kripto borsalarından biridir. Yazma sırasında, KuCoin tüm dünyada 200’den fazla ülkede mevcuttur. 10 milyondan fazla aktif kullanıcısı var ve ayrıca KuCoin Token veya KCS adlı yerel bir para sunuyor.

Günlük 2,2 milyar dolarlık işlem hacmiyle dünyanın en büyük 5. kripto borsası ve yeni başlayanlar için bile gezinmesi kolay olduğu için insanlar onu seviyor. KuCoin platformu, birden fazla ödeme seçeneği sunan güvenilir bir kripto markasıdır ve aynı zamanda LBLOCK paralarını bulabileceğiniz bir yerdir.

3. Binance – Dünyanın En Büyük Kripto Borsası

Binance, dünyanın en yüksek puanlı kripto borsasıdır. 2017’de başlatıldı ve hızla 20 milyonun üzerinde aktif üyeye ulaştı. Binance, tüm kripto borsaları arasında en yüksek günlük ticaret hacmine sahiptir ve Lucky Block dahil olmak üzere 500’den fazla kripto varlığına erişim sunar. Hedron hala mevcut değil, ancak yalnızca bir hafta önce piyasaya sürüldüğü için önümüzdeki aylarda burada görmeyi bekliyoruz.

Diğer birçok kripto borsasının aksine Binance, sıfır para yatırma ücretine sahiptir ve bu da onu yeni başlayanlar için ideal hale getirir. Ayrıca, iyi tasarlanmış bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve kullanıcılara birinci sınıf kripto öğrenme kaynaklarına erişim sağlar.

Kripto para piyasaları oldukça değişkendir ve yatırımlarınız risk altındadır.

Lucky Block Nasıl Satın Alınır
hedron
hedron kripto

Açık pazarlarda hala Hedron paraları satın alamadığınız için kripto kariyerinize Lucky Block gibi diğer popüler tokenlerle başlamanızı öneririz. PancakeSwap’a nasıl katılacağınız ve satın alacağınız konusunda adım adım bir kılavuz LBLOCK madeni paralar.

Kripto para piyasaları oldukça değişkendir ve yatırımlarınız risk altındadır.

PancakeSwap’ı ziyaret edin

Tarayıcınızı açın ve resmi PancakeSwap web sitesine gidin.

Cüzdanınızı Bağlayın

Bir kez orada, PancakeSwap mevcut kripto cüzdanınızı platforma bağlamanıza ve doğrudan satın alma yapmanıza olanak tanır. PancakeSwap hepsini destekler popüler cüzdanlar benBSC Cüzdanı, Trust Cüzdanı, MetaMask ve diğerleri dahil.

BNB’nizi kullanın

Cüzdanınız bağlandıktan sonra, cüzdanınızda BNB jetonları alıp satarak LBLOCK jetonları satın alabilirsiniz. Binance madeni paranız yoksa, önce bunları satın alın ve mevcut diğer herhangi bir seçenekle, bu durumda Lucky Block ile değiştirin.

Şanslı Blok Ekle

Cüzdanınıza gidin ve “Ticaret”i ve ardından “Değişim”i seçin. “Kimden” bölümündeki mevcut seçeneklerden BNB’yi seçin ve LBLOCK’ların adresini sözleşme adres kutusuna yapıştırın. Adres – 0x2cD96e8C3FF6b5E01169F6E3b61D28204E7810Bb.

LBLOCK satın al

“Kime” bölümünde LBLOCK’u bulun ve almak istediğiniz jeton sayısını belirtin. Satın alma işlemini tamamladığınızda, seçtiğiniz tüm LBLOCK jetonları cüzdanınızda kullanılabilir hale gelecektir.

Kripto para piyasaları oldukça değişkendir ve yatırımlarınız risk altındadır.

Hedron Kripto Nasıl Alınır – Sonuç

Hedron madeni paralarından hala para kazanamıyor olsanız bile, başarılı bir kripto ticareti kariyerine başlayabilirsiniz. Şanslı Blok jetonları. Aynı zamanda, değeri %1.000’in üzerinde artmış olan yeni piyasaya sürülen bir kriptodur.

HDRN mükemmel değer sunarken ve HEX yatırımcılarına ekstra likidite sağlarken, HDRN piyasada bulunana kadar LBLOCK tokenlerini satın almanızı öneririz.

NFTYORUM.COM ile en güncel yazılara ulaşabilirsiniz.

Catpay Tokeni Catecoin En İyi 20 Kripto Para Birimi Listesine Girmeyi Hedefliyor!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.