Hintli şef Vikas Khanna, kitabının NFT’sini yayınlayacak

0
NFT Haberleri

Michel Star şefi Vikas Khanna, özel bir NFT kitap projesi yayınlıyor. ile işbirliği yapın Akshaya.io, NFT metaverse pazarı, yeni kitabı ‘Hindistan’ın Kutsal Yemekleri’ni yayınlamak için. Bu NFT versiyonu, Chef’in son kitabıdır. Bu, Hindistan’daki kutsal yerlerde servis edilen yemek tarifleri sunan sınırlı sayıda bir kitaptır.

Şef Khanna, web3 ve NFT kreasyonlarına odaklanıyor

İleriye dönük olarak, ünlü New York şefi NFT projesini geliştirmeye devam etmeyi hedefliyor. Artırılmış gerçeklik (AR) ve sanal gerçekliği (VR) ve bu teknolojinin projelerinde nasıl kullanılacağını keşfetmeyi hedefliyor.

“İnternet dünyasının hızla geleceğe dönüştüğü bu hızlı değişen çağda, ileriye doğru büyük bir sıçrama yapmalıyız. Vikas Khanna, “Kutsal Hint Yemekleri” benim için çok değerli ve bunun tutkulu eserler satın almak veya bunlara yatırım yapmak isteyenler için değerli bir varlık olmasını diliyorum” dedi.

NFT kitap projesi parlak bir sürüme sahip olacak. Şef kitabı resmi olarak 23 Haziran’da Dubai’de hem fiziksel hem de NFT biçiminde tanıtılacak. Bunu büyük ölçüde Dubai Veliaht Prensi Şeyh Hamdan bin Muhammed bin Rashid Al Maktoum yapıyor.

NFT kitabı hakkında

Şef Vikas Khanna’nın yazdığı “Hindistan’ın Kutsal Yemekleri” gibi NFT kitaplarının popülaritesi artıyor. Son zamanlarda, San Francisco merkezli yeni kitap yayıncılığı şirketi NiftyLit, NFT dünyasına erişen en yeni şirkettir. Sonunda, bu tür şirketler NFT kitaplarının potansiyelini fark ediyor.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

cryptozare.eth hakkında

nft toplayıcı | moda editoryal görüş

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.