İkinci Hot Wheels NFT Projesi Yayınlanacak

0

Kasım 2021’de Hot Wheels, NFT Garage Series 1’i piyasaya sürdü ve başarıya ulaştıktan sonra, Hot Wheels NFT projesinin ikinci bölümünü sunmaya hazır.

Hot Wheels NFT: Bütünsel Çocukluk Deneyimi

Elli yılın daha iyi bir bölümünde, Hot Wheels birçok insanın çocukluğunun ayrılmaz bir parçası olmuştur ve birden fazla yönden, hot Wheels Millennials ve Gen-Z olarak kültürümüzün bir parçasıdır. Muhtemelen geçmişte en az bir sıcak tekerlek oyuncağına sahip olmuşsunuzdur veya onunla etkileşim kurmuşsunuzdur.

Pandemi 2020’nin başlarında başladığından beri, Dünya çapındaki şirketler ve markalar, NFT’leri ve Web3’ü gelir yaratma ve müşteri katılımı için bir yol olarak tanımladı ve Hot Wheels de bir istisna değil.

Kasım 2021’de Hot Wheels, NFT Garaj Koleksiyonu paket başına sadece 15$’dan başlayan fiyatlarla. Koleksiyon, şimdiye kadar yaratılmış en ikonik Hot Wheels’lerden bazıları da dahil olmak üzere 40 tasarım sunuyordu. Bu ikonik araçlar, dijital ticaret kartlarında çoğaltıldı ve nostaljik Hot Wheels ambalajından sonra modellendi.

Orijinal NFT Garaj Serisi koleksiyonu, Temel, Nadir, Premium ve Hazine Avı (NFTH) dahil olmak üzere sağlıklı bir nadirlik aralığına sahip temel dört kartlı ve premium on kartlı paketlerde sunuldu. Orijinal koleksiyonda göze çarpan şeylerden biri, projenin arkasındaki ekibin, koleksiyonu koleksiyonerler ve hayranlar için daha erişilebilir hale getirmek için elinden geleni yapmasıydı. İlk proje, özel sürüm, gerçek hayattaki Hot Wheels araçları için kullanılabilecek 5.000 nadir kart içeriyordu.

Hot Wheels NFT Garaj Serisi 2

Daha fazla mesaj

NFT projesinin ilk taksiti için, Sıcak tekerlekler Worldwide Asset eXchange (WAX) ile ortak oldu. Başarılı bir ilk taksitten sonra, her iki şirket de Hot Wheels’in ikinci NFT projesini başlatmak için yeniden bir araya geldi.

Hot Wheels Series 2, mevcut mini koleksiyonlar içinde on lisanslı araç modelini içerecek. Araçlar Hot Wheels Flames, Hot Wheels Car Meet, Rod Squad ve Nightburnerz’e yayılmıştır.

Hot Wheels, General Motors ve Honda ile ortaklaşa ikinci NFT taksitini teslim edecek. Bu koleksiyonda, 1955 Chevy Bel Air Gasser, 1967 Oldsmobile 442, Corvette C8 R, 1971 Buick Riviera ve 1991 GMC Syclone dahil olmak üzere GM’den araçlar bekleyebiliriz.

Honda için Honda S2000, Custom 2001 Acura Integra GSR, 1990 Acura NSX ve parıldayan Honda Civic Type R’yi bekleyebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

Gelecek

Hot Wheels, NFT yolculuğunda uzun bir yol kat etti ve NFT projesinin ikinci bölümü, orijinal lansmandan daha kapsamlı ve daha kapsayıcı olma belirtileri gösteriyor. Zaman geçtikçe, sadece daha büyük ve daha heyecan verici hale gelecek.

Hot Wheels NFT Garage Series 2 ile, 1955 Chevy Bel Air Gasser, Custom Otto, Corvette C8 R ve Custom Otto’nun aşağıdaki nadir araçlarından birine erişebilecek kadar şanslı olanlar, NFT’lerinin fiziksel temsillerine erişebilirler.

En güncel NFT gelişmeleri NFTYORUM.COM’da.

Hot Wheels NFT yazımızdan sonra diğer içeriğimize göz atmayı unutmayın: Glance, NFT Çabalarını Geliştirmek Için Gambit’i Satın Aldı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.