House Music Community HouseHeads, İlk NFT Airdrop ve metaverse gece kulübü İçin planlarını duyurdu

0

HouseHeads, küresel house müzik sahnesini ve zaman içindeki gelişimini onurlandıran, elle çizilmiş dijital koleksiyonlardan oluşan türünün tek örneği bir koleksiyondur.

Roger Sanchez, projenin resmi elçisi olarak görev yapıyor ve 10 Mart Perşembe günü Miami’den canlı olarak yayınlanan iki saatlik bir DJ seti gerçekleştirecek.

Proje, dünyanın her yerinden müzik meraklılarını birbirine bağlayan Discord sunucusu aracılığıyla hızlı bir şekilde çevrimiçi bir ev topluluğu oluşturuyor. NFT koleksiyonlarının (8008 tek tek elle çizilmiş NFT’ler) piyasaya sürülmesinin ardından HouseHeads, türünün tek örneği etkinlikler ve uluslararası DJ performanslarının yanı sıra HouseHeads NFT sahipleri için ek avantajlar içeren metaverse gece kulübünü başlatacak. tercih edilen giriş ve mallar.

HouseHeads

House Music Community, ilk NFT yayınlarını ve bir metaverse gece kulübü açma niyetlerini duyurdu.
HouseHeads’in ilk NFT düşüşünün resmi lansmanı, ünlü DJ Roger Sanchez’in özel canlı yayın DJ performansıyla kutlanacak.

Proje, küresel house müzik sahnesinin yıllar içinde geçirdiği evrime saygı duruşunda bulunan, türünün tek örneği yeni, elle çizilmiş dijital koleksiyon koleksiyonudur. New York merkezli bir DJ süperstarı olan Roger Sanchez topluluğa katıldı ve ilk drop’u 10 Mart Perşembe günü saat 16:00 EST/21:00 GMT’de https://www.twitch.tv/djrogersanchez üzerinden özel iki şarkıyla prömiyer yapacak. Miami, Florida’dan bir saatlik canlı yayın performansı.

HouseHeads, house müzik için en özgün ve ayırt edici çevrimiçi topluluk olarak istikrarlı bir şekilde kendini kanıtlıyor. HouseHeads Discord aracılığıyla dünyanın her yerinden müzik tutkunlarını bir araya getirmeye odaklanan canlı, cesur bir görsel tasarıma sahiptir. Nispeten kısa bir süre içinde, organik olarak güzel, kapsayıcı ve son derece aktif bir topluluğa dönüştü. Orada, kulüp kültürünün en iyileri ve NFT dünyası, neşeli bir eğlence ve 40 yıl önce house müziğin biçimlendirici yıllarını tanımlayan birliktelik ve dostluk ruhuna geri dönüş için bir araya geliyor.

Proje yakında benzersiz bir defaya mahsus etkinlikler ve uluslararası DJ performansları sunan özel bir metaverse gece kulübü olacak ve girişi HouseHeads NFT sahipleriyle sınırlı olacak. HouseHeads NFT sahipleri, gerçek dünyadaki etkinliklere özel girişin yanı sıra proje ürünlerine ve kulüp giyim moda hattına özel erişime sahip olacaklar.

İlk HouseHeads sürümü, Ethereum blok zincirinde bulunan ve house müziği popülerleştiren efsanevi Roland TR-808 davul makinesinden ilham alan, ayrı ayrı elle çizilmiş 8008 NFT’nin bir koleksiyonudur. Her NFT, house müziğin kültürel hareketine ve zaman içindeki gelişimine saygı gösterir ve HouseHead NFT’niz üyelik kartınız gibi davranır. Tüm fikri mülkiyete sahip olacaksınız ve özel DJ performanslarını dinleyebileceğiniz, ürün satın alabileceğiniz ve çok daha fazlasını yapabileceğiniz HouseHeads metaverse kulübüne ayrıcalıklı giriş hakkı kazanacaksınız.

Dünya meta veriye geçerken, bu koleksiyon ilk kez bir müzik tarihine sahip olmanızı sağlıyor. Devrimin bir üyesi olduğunuzdan emin olun!

Tüm güncel NFT koleksiyonları haberlerini NFTYORUM.COM’da bulabilirsiniz.

Ayrıca ilginizi çekebilir: TokenArt Ve Richmont, Tayland’daki Çocuklar Ve Kadınlar İçin NFT Koleksiyonunu Başlattı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.