HTC Viverse telefonu Haziran’da dünyayı görecek

0

Son HTC flagman akıllı telefonun piyasaya sürülmesinden bu yana oldukça uzun zaman geçti. Bir durgunluk döneminden sonra, şirket kısa süre önce HTC’nin Viverse markası altında ilk metaverse telefon sürümünü piyasaya sürerek büyük geri dönüşünü duyurdu. Şirketin Twitter’ına göre, metaverse telefonu 28 Haziran’da piyasaya çıkacak. “Geleceğe giriş yapın. 2022.06.28” HTC’nin Tweeter gönderisi okunuyor.

Bir Viverse telefonunun piyasaya sürülmesiyle ilgili ilk ipucu, Mart 2022’de Mobile World Congress’te (MWC) duyuldu. Şirketin uluslararası kabul görmüş son amiral gemisi 2018’de piyasaya sürüldüğü için haberler oldukça karışık tepkilere neden oldu. O zamandan beri HTC, 2021’de piyasaya sürülen HTC Desire 21 Pro 5G’nin sonuncusu olmak üzere yalnızca orta sınıf modeller üretti.

Şu anda, telefonun kendisi veya fiyatı hakkında fazla bir şey bilinmiyor. Ancak Twitter camiasında dolaşan söylentiler, çok az sayıda pazarda bulunan sınırlı sayıda bir seri olacağına işaret ediyor.

Viverse’e gelince, burada işler biraz daha az gölgeli gidiyor. Tayvanlı şirketin dediği gibi, Viverse “farklı içerik platformlarının merkezi olmayan, güvenli ve açık bir şekilde sorunsuz bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için birbirine bağlandığı birlikte çalışabilir bir ekosistem.

HTC’ye göre, yeni çığır açan telefonları, Viverse olarak adlandırılan kendi metaverseleri ile uyumlu olacak. Şirketin planlanan entegrasyonu nasıl uygulayacağı, keşfetmeye bırakıldı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.