IDEX Coin Nedir?

0

DeFi’nin (Merkeziyetsiz Finans’ın) gelişimilye birlikte gelişen DEX’ler, (Merkeziyetsiz Borsalar) kripto para kullanıcıları için farklı deneyimler sunuyor. IDEX hem merkeziyetsiz hemde merkeziyetli bir kripto para borsa mimarisi sunuyor. IDEX, ileri seviye kripto para yatırımcıları ve sıradan kripto yatırımcıları için üstün bir deneyim sunmayı hedefliyor. Hem sipariş emir defterine sahip olan IDEX hem de otomatik piyasa yapıcı (AMM) sistemini bir arada sunarak hibrit likidite DEX’ler arasında yer alıyor. IDEX’in geliştiricileri olan Wearn kardeşler tarafından geliştirilen IDEX Coin Nedir? IDEX Coin Yorum, IDEX Coin Geleceği ve IDEX Coin projesi detayları ve IDEX Coin’e dair merak edilen tüm haberleri sizlerle buluşturuyoruz.

IDEX Coin Nedir?

IDEX Coin, birleşik otomatik piyasa yapıcı (AMM) ve emir defteri likiditesini bir arada sunan ilk hibrit likidite DEX olarak kendini tanımlıyor. IDEX Coin blockchain zinciri dışında blockchain ile entegre edilmiş bir sipariş defterine sahiptir. Zincir dışında bulunan ve alım satım işlemlerini kullanıcıların işlem sırasına göre otomatik olarak işleme alan bir sipariş defterine sahiptir.

Emirler işlem sırasına göre eşleştirilmek üzere burada tutulur. Burada bulunan emirler işlem sırasına göre eşleştirildikten sonra blockchain zincirine işlenir. Bu bakımdan IDEX kullanıcılarına yüksek verimli bir milisaniye gecikmelerle saniyede binlerce işlem işleme yeteneğine sahiptir.

IDEX Coin Nedir?” ve “IDEX Coin Haber” cevabını merak edenler için IDEX Coin resmi Twitter adresini takip etmenizde fayda vardır. Sürekli güncel haberler ve içeriklerle bilinçli bir şekilde kripto para borsası kullanıcısı olabilirsiniz.

IDEX Coin twitter adresinden yapılan resmi açıklamayla 1 Aralık 2021 tarihi itibariyle IDEX V3 borsasının açıldığı duyuruldu. IDEX V3 ile birlikte birleşik otomatik yapıcılar ve emir defteri likiditesi, Ticaret ödülleri ve likidite madenciliğinin kullanıma sunulduğu açıklandı. Ayrıca sıfır başarısız işlem, gerçek işlem limitleri, zararı durdur emirleri ve düşük işlem ücretlerinin IDEX V3 ile birlikte kripto sahiplerinin hizmetine sunuldu.

IDEX Coin Twitter IDEX coin Twitter resmi adresi idexio adresidir. IDEX Coin hakkında en önemli güncel gelişmeleri IDEX Coin twitter adresi üzerinden takip edebilirsiniz.

IDEX Coin Projesi

“IDEX Coin Nedir” aramasını yapan kullanıcıların aradığı en çok sorular arasında “IDEX Coin Projesi” yer almaktadır. IDEX Coin projesi, çok zincirli bir ekosistemi benimseyen bir projedir. Hali hazırda Ethereum ve Binance Smart Chain zincirleri üzerinde çalışan IDEX Coin yolunda emin adımlarla ilerliyor. IDEX projesi ile kullanıcıların sipariş emirleri anında onaylanır. Böylece kötü niyetli şahısların önüne geçilmiş olur. Başarısız işlemleri sıfırlayarak, gereksiz yere ödenen komisyon ücreti israflarının önüne geçmeyi başarır.

IDEX piyasaya 2017 yılında 2.0 sürümüyle çıkarıldı. IDEX merkeziyetsiz kripto para borsasının açıklanan verilere göre 29 kişilik bir çalışma ekibi olduğu belirtiliyor. Wearn kardeşlerin yanı sıra yönetim ekibinin içerisinde yazılım mühendisliği deneyimi olan Brian Yennie bulunmaktadır.

IDEX Coin Nedir? aramasını yapanlar bunu da okudu: XVG Coin nedir?

IDEX-Coin-Nedir-Yorumu
IDEX-Coin-Nedir-Yorumu

IDEX Coin Yorum

Merkeziyetsiz ve merkezi kripto para borsalarını bir arada harmanlayarak kullanıcıların hizmetine sunan IDEX Coin sahipleri değişen piyasa koşullarını, IDEX Coin yorum ve fiyat analizlerini merak etmeye başlıyor.

IDEX Coin, Binance, Uniswap V2, Gate.io ve Balancer borsalarında işlem görmeye devam etmektedir. Yazımızın yayına hazırlandığı dönem içerisinde IDEX Coin Twitter adresinden yapılan açıklama ile 12 Ocak itibariyle Crypto.com borsasında da işlem görmeye başladığını duyurmuştur. 1 Aralık 2021 tarihi itibariyle de IDEX v3 borsasının işleme açıldığını duyurmasıyla birlikte yükseliş trendine girmiştir.

IDEX Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

IDEX Coin kendi web sitesi üzerinden yayına aldığı exchange.idex.io IDEX V3 borsası üzerinden satın alınabilir. Ayrıca sektörün lider kripto para borsaları olan Binance, Uniswap V2, Gate.io ve Balancer borsaları üzerinden de alınabilir.

Saydığımız kripto para borsalarının web siteleri veya mobil uygulamaları üzerinden kişisel hesaplarınızı oluşturarak IDEX Coin satın alabilir, takas yapabilir ve saklayabilirsiniz. Ayrıca stake işlemleri yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

IDEX Coin Hedef

IDEX Coin hedef ve fiyat analizi coin sahiplerinin heyecan duyduğu konulardır. IDEX Coin’in şuan CoinmarketCap tarafından onaylanmış, dolaşımda olan coin miktarı 625,334,534 milyondur. Toplam arz miktarı 1 milyar coin olan IDEX Coin’in piyasa değeri şu an için 133,020,210 milyon dolar olarak görünüyor. Son 24 saat içinde gerçekleştirilen alım-satım işlemi 21,371,079 milyon dolardır.

Yenilikçi bir yaklaşımla kripto para piyasasına giriş yapan IDEX Coin 0,60 doların üzerine görmesine rağmen an itibariyle 0,20 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Ethereum ve Binance Smart Chain zincirlerine ek olarka birinci ve ikinci katman blok zincirlerin duyurulması ile birlikte yükseliş trendini sürdürmesi bekleniyor.

IDEX Coin nedir? konusunu değerlendirdikten sonra ilginizi çekebilir: Twt coin nedir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.