İlk İskoç Profesyonel Futbol Ligi NFT’leri Topps’ta düştü

0

Şu anda hangi ilk NFT’nin İskoç Profesyonel Futbol Ligi’nin (SPFL) ToppsNFT’ye bırakılacağı doğrulandı. Bu düşüş, Celtic’in şampiyon olduğu başarılı 2021-22 SPFL sezonunu kutluyor. Topps, başarılı Bundesliga NFT koleksiyonunun ardından proje üzerinde çalışıyor.

Topps ve İskoç Profesyonel Futbol Ligi Hakkında

Topp’un SPFL serisi, yıldız oyuncuları, kulüp armalarını ve Paul Mitchell’in maç günü raporunu içeren unutulmaz olayları içeren koleksiyonlarla İskoç Premier Ligi’nin ilk Topps NFT duyurusunu gösteriyor.

Bu duyurudaki NFT Kartları, her pakette en az bir veya daha yüksek nadir videoyla birlikte tüm 12 SPFL cinch Premiership kulüplerini, yükselen yıldızları, takım kaptanlarını, en iyi videoları ve kulüp taç derecelerini içerecek.

‘SPFL Shining Stars’ düşüşü, kullanıcıların 15 Haziran Çarşamba günü sadece ToppsNFT’lerde satın almaları için mevcut olacak. Sunulan kartlar, Ortaktan Efsanevi nadirliğe kadar değişir. Mevcut 5.000 paketin her biri, paket başına 25 ABD Doları karşılığında erişilebilir olacak ve her pakette yedi set var.

Daha fazla bilgi için, kullanıcılar web sitesini ziyaret edebilirveya alternatif olarak Twitter veya Instagram’da ToppsNFT’yi takip edin. Sonunda Discord sunucusuna katılabilirler.

SPFL

Açıkça belirtmek gerekirse, İskoç Profesyonel Futbol Ligi (SPFL), İskoçya’daki ulusal erkekler futbol ligidir. 4 bölümü vardır: Premiership, Championship, League 1 ve 2. Açıklamak gerekirse, bu düşüş için kullanıcılar Premiership’ten NFT satın alabilirler.

Premiership, Celtic’in 2021-22 sezonu için şampiyon olduğunu gördü ve 11 yılda onuncu Lig galibiyeti oldu. Aslında, rakipleri, Rangers’ın geçen sezon 55 ligde kazandığı tarihi galibiyet için tek suçlu onlardı. Tarihsel olarak, “Old Firm” veya “Glasgow Derby” yi oluşturan Rangers ve Celtic, Hearts, Hibs, Aberdeen ve Motherwell ile Avrupa futbolu motivasyonları ile genellikle üçüncü altıncı sıra için mücadele ederken baskındı.

Buna ek olarak, bu sezon Rangers, UEFA’nın Avrupa kulüp futbolunun ikinci kademe yarışması olan Avrupa Ligi finaline ulaşarak önemli bir Avrupa hamlesi yaptı. Sevilla’da Eintracht Frankfurt’a penaltılarda kaybettiler.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.