Inquire AI, kurumsal metaverse’de Land satın alıyor

0

Inquire AI, metaverse arazi satın alımını serbest bırakırken web2’den web3’e geçişte bir adım daha atıyor. Metaverse endüstrisi için bu büyük satın alma, büyük işlerin gerçekleştiğini doğruluyor.

Sandbox arazisini satın almak, Inquire’ın meta veri tabanında toplantılar ve konferanslar düzenlemesini sağlar. Ayrıca bu, müşterilerin işbirliği yapması ve çalışması için yeni yollar yaratır. Esas olarak, Inquire’ın eğrilerden kaçınmasına ve kendisini dijital geleceğe hazırlamasına izin verecek.

Inquire AI: Metaverse Açıklaması

Covid-19, mevcut yöntemin eski moda olduğunu açıkça ortaya koydu. Birçok vasıflı insan artık hayatlarında ilk kez evden çalışıyor. Çalışmak için başka yollara ihtiyacımız var ve meta veri deposu yardımcı olabilir. Inquire AI CEO’su ve Kurucu Ortağı Cenk Sidar yaptığı açıklamada, “Müşteri-uzman etkileşimini kolaylaştırmak için sürekli yeni ve kullanışlı yollar buluyoruz” dedi.

Inquire AI, dünyadaki en gelişmiş AI özellikli platformlardan biridir. Şirket, gerçek zamanlı olarak küresel konu uzmanlığını kullanır.

Ayrıca, şirketlerin daha bilgili olmalarına yardımcı olurlar. Platform, dünya çapında binlerce küresel bilgi profesyonelini içerir ve bunlar uluslararası ticaret, finans ve genel politika ile ilgilenir.

Bu arada, diğer birçok şirket metaverse alanına adım atıyor ve onu endüstrilerinde kullanmanın yolunu keşfediyor. Adidas, Sotheby’s, Warner Music ve daha pek çoğu şu anda Sandbox Arazi Sahipleri. Inquire AI, bu büyüyen topluluğa katılan son ünlü isimdir.

Sonuç olarak, Sandbox ve toplulukları büyüyor. Şu anda, The Sandbox’ın resmi bir NFT serisi de var.

NFTYORUM.COM aracılığıyla en güncel Metaverse haberleri sizlerle buluşuyor.

Diğer Metaverse haberimize göz atmayı unutmayın: House Music Community HouseHeads, İlk NFT Airdrop Ve Metaverse Gece Kulübü İçin Planlarını Duyurdu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.