İsviçreli bir saatçi olan TAG Heuer, NFC uyumlu bir kol saati yarattı

0

TAG Heuer, NFT’leri gösteren ve MetaMask ve Ledger Live gibi kripto cüzdanlarına bağlanan bir akıllı saat yapmak için Bored Ape Yacht Club ve CLONE-X çevresindeki mantar olmayan token (NFT) ekosistemiyle çalıştı.

TAG Heuer Connected Calibre E4’ü yapan şirket, kullanımının kolay olacağını söylüyor. NFT’ler, bağlantılı bir akıllı telefon aracılığıyla kendisine gönderilecektir. Saat hem statik hem de hareketli NFT resmini görüntüleyebilir ve aynı anda birden fazla NFT gönderilebilir. TAG Heuer, NFT’den gelen sanat eserlerinin değiştirilebileceğini ve üç farklı saat tasarımına yerleştirilebileceğini söylüyor.

Bir TAG Heuer blog gönderisinde, akıllı saatin şimdi neler yapabileceğini ve NFT çizimlerini ve ekranlarını nasıl ele aldığını açıklıyorlar.

“Bazı NFT’ler hareketsiz görüntüler ve bazıları hareketli GIF’lerdir. TAG Heuer’in saat kadranı, sonsuz döngüde animasyonlar ile bu formatları net ayrıntılarla destekleyecek.”

Saat ayrıca blok zincirine bağlanabilecek ve kullanıcının oluşturduğu NFT’leri doğrulayabilecek. TAG Heuer, yaptığı açıklamada işlevsellik hakkında şunları söylüyor: “Doğrulanmış NFT’lerin resmi, çevresinde yörüngede dönen parçacık bulutu olan bir altıgendir.”

Tüm Tag Heuer Calibre E4 kullanıcıları bu yeni NFT özelliğini Apple App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak alabilecekler.

TAG Heuer, blok zinciri ile ilgili projeler üzerinde çalışmak üzere kurum içi bir mühendis ekibini işe alarak Web3 alanında büyümeye devam ediyor. Mayıs ayında TAG Heuer, Bitcoin (BTC) ve ABD dolarına bağlı altı sabit para da dahil olmak üzere on bir diğer kripto para birimini kabul etmeye başlamak için BitPay ile birlikte çalıştı. Bulgari, Jacob & Co ve diğerleri, geçtiğimiz birkaç ay içinde NFT saatlerini piyasaya sürdü ve bu fikrin tamamen yeni olmadığını gösterdi.

2021’de NFT’ler tüm haberlerdeydi ve her biri on milyonlarca kopya sattı. Piyasanın istikrarsız olmasına ve NFT fiyatlarının düşmesine rağmen satışların istikrarlı olduğu söyleniyor.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

cryptozare.eth hakkında

nft toplayıcı | moda editoryal görüş

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.