İtalya Milli Takım Tokenı: Ita Taraftar Token 7 Mart’da Yayınlanacak

0
  • $ITA Taraftar Tokenları, Pazartesi günü saat 14:00’te (CET) başlayacak bir Taraftar Token Teklifi (FTO®) aracılığıyla serbest bırakılacaktır.
  • $ITA Taraftar Token sahipleri, takımın soyunma odasına yerleştirilecek ilham verici bir mesaj ve Stadio Renzo’da çalınacak gol kutlama şarkısını seçmek için oy vererek İtalya’nın Kuzey Makedonya’ya karşı Dünya Kupası playoff maçında önemli bir rol oynama şansına sahip olacaklar. berber.
  • Socios.com, Katar 2022’ye ulaşma arayışlarında İtalya’yı desteklerken, $ITA sahiplerini özel bir muamele ile ödüllendirecek olan İtalyan Futbol Federasyonu’nun resmi ortağı Deliveroo ile işbirliği yaptı.

ROMA, 4 MART: Dört kez FIFA Dünya Kupası kazananı ve Avrupa şampiyonu İtalya ile ortaklaşa ChilizSpor ve eğlence endüstrisi için önde gelen küresel blockchain sağlayıcısı, $ITA Taraftar Tokenı 7 Mart Pazartesi günü saat 14:00’te (CET) piyasaya sürülecek.

ITA Taraftar Token Socios’da

Taraftar Tokenları, spor taraftarlarına Socios.com uygulaması aracılığıyla favori kulüpleri tarafından sağlanan yeni bir dijital hizmete erişim sağlayan tahsil edilebilir dijital varlıklardır. Avantajlar, anketlerde oy vererek karar alma süreçlerine katılma, özel indirimlere erişim ve oyunlar, yarışmalar ve diğer özellikler aracılığıyla benzersiz ödüller ve ödüller kazanma şansını içerir.

2021 boyunca Socios.com Taraftar Token ortakları, taraftarların forma tasarımları, kadro numaraları, ilham verici mesajlar ve taraftarlarla ilgili diğer kararlar üzerinde oy kullandığı 300’den fazla Taraftar Anketi başlattı. 5.000’den fazla Taraftar Token sahibi, Socios.com uygulaması aracılığıyla imzalı formalar, biletler ve VIP deneyimleriyle ödüllendirildi. Bu yıl Socios.com 17.000’den fazla kullanıcıyı ödüllendirmeyi hedefliyor.

lansman fiyatı $ITA Taraftar Tokenlarının yanı sıra FTO® arzı ve kullanıcı başına limitler kısa süre içinde Socios.com ve İtalyan Futbol Federasyonu (FIGC) sosyal medya kanallarında duyurulacak.

Daha fazla mesaj

FTO® başlar başlamaz iki Taraftar Anketi yapılacak ve $ITA Taraftar Token sahiplerine İtalya’nın 24 Mart’ta Kuzey Makedonya ile oynayacağı Katar 2022 eleme maçında aktif bir rol oynama şansı verecek. $ITA Taraftar Token sahiplerinden İtalya’nın soyunma odasına yerleştirilecek ilham verici bir mesaja ve ayrıca İtalya’nın hedeflerini kutlamak için Stadio Renzo Barbera’da çalınacak şarkıya oy vermeleri istenecek.

1 $ITA Taraftar Tokenı, bu ankete ve İtalya’nın Socios.com uygulamasında başlatacağı diğer anketlere oy vermek için yeterli olacak, ancak daha fazla jetona sahip olan taraftarların daha yüksek bir etkisi olacak ve ödül kazanma şansı daha yüksek olacak.

İtalya’yı ve taraftarlarını belirleyici Katar 2022 elemeleri öncesinde destekleme çabalarının bir parçası olarak Socios.com, maçı garantilemek için $ITA sahiplerine özel bir ödül verecek olan İtalyan FA’nın resmi ortağı Deliveroo ile birlikte çalışıyor. mükemmel bir ziyafet yapmak için gereken tüm malzemelere sahiptir.

Juventus, AS Roma, AC Milan, Inter Milan, SSC Napoli ve Bologna FC’nin de katılmasıyla 2019’un sonlarında bir Taraftar Tokenı çıkaran dünyadaki ilk kulüp oldu. Udinese Calcio, Taraftar Tokenlarını yakın gelecekte piyasaya sürecek. Socios.com’un İtalyan spor endüstrisine erken ve devam eden taahhüdü, yeni kullanıcılar açısından şirketin en hızlı büyüyen pazarı olan İtalya ile birlikte şimdi yürürlüğe giriyor.

Önde gelen blockchain sağlayıcısı tarafından başlatılan Socios.com mobil uygulaması Chiliz 2019’da iOS ve Android için kullanılabilir ve şu anda 167 farklı ülkede 1,3 milyon kullanıcıdan oluşan büyüyen bir topluluğa ev sahipliği yapmaktadır. 26 farklı ülkede 130’dan fazla spor organizasyonu, hayranlarıyla etkileşim kurmak ve etkileşim kurmak için bunu kullanıyor. Kadroda diğerlerinin yanı sıra küresel futbol devleri FC Barcelona, ​​Paris Saint-Germain, Arsenal, Juventus, Galatasaray ve River Plate, ayrıca NBA, NFL, NHL ve MLS franchise’ları, Formula 1 takımları, espor kulüpleri ve çok daha fazlası yer alıyor.

En güncel NFT gelişmelerini NFTYORUM.COM aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Ayrıca diğer NFT haberimize göz atın: Metamask Veya Opensea Kullanmadan İran Ve Venezuela’dan NFT’lere Nasıl Erişilir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.