Ünlü dövme sanatçısı Jesse Smith, NFT alanına giriyor

0

Ink Master dövme sanatçısı Jesse Smith, hayali kıtasıyla yeni NFT projesiyle metaverse adım atıyor. Aslında, kurgusal Carkayous’un kıtasını merkeze alan çok yönlü bir hikaye projesi.

İlişkili: Video Oyunlarında Devrim Yaratacak Kit

Jesse Smith’in carkayous’unun arkasındaki konsept

Ünlü dövme sanatçısının belirttiği gibi, Carkayous eserinde “Daha fazla derinlik yaratma ihtiyacından doğdu”. Bu nedenle Smith, doğasında var olan tüm karakterlerin var olabileceği ve birbirleriyle iletişim kurabileceği Carkayous hayali kıtasını yarattı.

Yaptığı açıklamada, “Bir süredir aklımda bu fikir vardı,” dedi. Ama onu mahveden şeylerden biri de Universal Studios’a gittiğim zamandı.”

Daha fazla mesaj

Dr.Seuss hız trenine binerken, “Buna benzer bir dünya inşa etmeliyim” diye düşünmeye başladı.

Yine de, Jesse Smith’in bir sonraki NFT projesi 10.000 parçalık bir PFP düşüşü. Ayrıca, Carkayous’un güneydoğu tarafında yer alan büyük bir ada olan Ferchett Adası’nda yer almaktadır.

Yine, bu NFT serisi sadece mor hava yaratıklarına odaklanacak.

Jesse Smith’in yaklaşan planları

Bu sanatçının da belirttiği gibi, asıl hedefi Carkayous’u yapmaya devam etmektir. Ayrıca on yıldan fazla bir süredir bu proje üzerinde çalışıyor.

Smith, “nihayetinde onu bir video oyununa ve çizgi filme dönüştürmeyi seviyor.” Ayrıca sanatçı, Carkayous’un kalıcı projesi gibi görüneceğini tahmin ediyor.

En güncel NFT haberleri sadece NFTYORUM.COM’da.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.