2022-2026 Kadena Fiyat Tahmini

0

Kadena fiyat tahminine bakmadan önce bunları bilmek önemlidir. KDA coin nedir? KDA coin geleceği, KDA coin yorumları neyi gösteriyor? Kadena coin alınır mı? Gelin bu soruları detaylıca analiz edelim.

Kadena, dünyadaki en yüksek ölçeklendirme katmanına sahip, açık kaynak kodlu, halka açık blok zinciri ağlarından biridir. Kadena Network, saniyede yaklaşık 500000 işlem gerçekleştirebileceğini iddia ediyor. Yüksek işlem hızı ile Kadena, Ethereum ağı gibi diğerleri gibi bir katman 2 ölçeklendirmesi gerektirmez. Kadena, blockchain’i dünyadaki herkes için erişilebilir hale getiriyor. Bir ekosistem olarak Kadena, Bitcoin’e güvenlik, benzersiz verim, neredeyse ücretsiz gaz ve akıllı sözleşmeler sağlar. Kadena, ‘Pakt Akıllı Sözleşme Dili’nin özelliklerini ve ölçeklenebilirliğini optimize eder. Anlaşma, geliştirici olmayanlar için de okunabilir ve hataları otomatik olarak algılayabilir.

Kadena’ya Genel Bakış

Kripto paraKadena
Ticker SembolüKDA
Fiyat$ 6.46
Fiyat Değişimi 24H%3.18
Fiyat Değişimi 7D-%13.58
Piyasa değeri$ 1.124.141.921
Dolaşan Tedarik171.287.601 KDA
Işlem hacmi$ 9.532.799
Tüm Zamanların En Yüksek$28.25
Tüm Zamanların Düşük0.1213 USD
Kadena yatırım getirisi%1140
kadena-coin-nedir

Kadena’nın Benzersiz Özellikleri ve Hizmetleri

Kadena’yı diğer blok zinciri sağlayıcılarından ve akıllı sözleşme satıcılarından farklı kılan şey, kripto para piyasasının gizlilik, güvenlik, hız, yüksek verim ve işlemlerin doğruluğu, normal insanların ekosisteme erişmesi için teknik anlayış gibi ana endişelerini ele almasıdır. Platform, blockchain endüstrisinin öncüleri tarafından ortaklaşa kuruldu. Kadena’nın kurucusu ve CEO’su Stuart Popejoy, Kadena’nın kurucu ortağı ve başkanı Will Martino ile birlikte JP Morgan’ın gelişmekte olan blok zinciri grubunun eski lideriydi. SEC’in kripto para birimi yönetim komitesinin teknik lideriydi.

Akıllı sözleşmeler: İki taraf arasında önceden tanımlanmış hüküm ve koşullara sahip kendi kendine yürütülen sözleşmelere akıllı sözleşmeler denir. Ethereum gibi akıllı sözleşmelerin çoğu gazsız değildir. Kullanıcının sözleşmeler üzerinde hiçbir kontrolü yoktur; ağa dağıtılır ve programlandığı gibi çalışırlar. Ancak Pact tarafından desteklenen Kadena akıllı sözleşmesi, kullanıcının zahmetsiz akıllı sözleşmeler oluşturmasını sağlar. Kullanıcılar sözleşmeyi yazabilir veya ellinci dApp’te başlatabilir, bu da sözleşmeyi diğer akıllı sözleşmelerden çok daha güvenli hale getirir.

Maliyetsiz işlemler: Kadena, müşterilere tüm işlem ücretlerini ortadan kaldırarak ilk kripto benzin istasyonunu sağlamaya karar verecek. Bu adım, dApp’lerin toplu olarak benimsenmesine yol açabilir. Kadena’nın benzersiz mimarisi, saniyede enerji tasarruflu işlemlerde artış sağlayabilir.

Blok zinciri teknolojisi: Kadena’nın halka açık blok zinciri ağı, bugün kullanılan tek paylaşılan ve ölçeklenebilir katman 1 Proof of Work ağıdır. Ölçeklenebilirlik ve verim, Bitcoin gibi çoklu blok zincirleriyle örülerek elde edilir. Ağdaki daha yüksek talepleri karşılamak için 10 zincirden 20 zincire kadar canlı bir ağ genişletmesi oluşturdular. Çoklu zincir mimarisi Kadena’nın üretim tavanına ulaşmasını engeller. Kadena, her gün 9+milyon işlem yürütmesini halletmek için ölçeklenebilen tek ölçeklenebilir Proof of Work platformudur.

DeFi ve NFT ödemeleri: Pact, sisteme esneklik ve güvenlik sağlar. Seri ve kesirli NFT’ler, Kuro Layer 2 teknolojisinin kullanımıyla daha hızlı ödeme. Güvensiz, merkezi olmayan, zincirler arası aktarımlar Kadena zincir geçiş köprüsü tarafından sorunsuz bir şekilde yürütülür. Pakt, üç düzeyde yönetilir: kod düzeyi, hesap yönetimi düzeyi, kilit topluluk girişimleri için stratejik yön belirleme. Bütün bunlar web sitesinde mevcuttur.

Kadena (KDA) Simgesine Genel Bakış

KDA, sağlanan Kadena hizmetleri için ödeme yapmak için kullanılan Kadena platformunun yerel kripto para birimidir. Toplam arz, 120 yılda çıkarılacak 1 milyar jetondur. Madencilere ayrılan yüzde 70, sağlayıcılara yüzde 20, yatırımcılara yüzde 7 ve geri kalanı katkıda bulunanlara. Token programları ve tahsisi, sürdürülebilirliği sağlamak için tasarlanmıştır. Kadena madencilik yoluyla üretilir; mevcut madeni paralar üç şekilde kullanılabilir. Madencilik, her blok için yıllar içinde kademeli olarak azalacak ödüllerle teşvik edilir. Ekonomideki toplam Kadena madeni parası 990 milyondur, bu da lansmanda yakılan 1 milyar madeni para eksi 10 milyon madeni para anlamına gelir.

Şu anda, Ocak 2021 verilerinden 98,8 milyon Kadena madeni para dolaşımda. Yine de ekosistemde yayınlanmamış 10,8 milyon Kadena madeni para var.

  • Kullanıcılar arasında doğrudan aktarılabilir.
  • Yeni bir akıllı sözleşme oluşturmak için ödemeler.
  • Akıllı bir sözleşme yürütmenin gaz maliyetini ödemek.

Kadena KDA, Ethereuem ağında çalışmasına izin veren ve EVM uyumlu DeFi protokolleriyle etkileşime girmesini sağlayan WKDA adlı paketli bir sürüme sahiptir. Ağ, ağ içinde birlikte çalışabilirlik ve entegrasyon oluşturmak için CELO, COSMOS, CoinMetro, Flex, Ledger, Polkadot, Terra, WRAPPED, Zelcore ile ortaklık kurdu.

Kadena Teknik Analizi

Kadena (KDA) fiyatı son birkaç hafta içinde yükseldi ve günlük grafikte daha yüksek seviyelere çıktı. Bugün, Kadena madeni parasının kapanış fiyatı 20.37 doları test etti ve günlük ortalama hacim günlük ortalama 3 milyon dolardan 300 milyon doların üzerine çıktı. Yakın zamanda Ethereum ağında Wrapped Kadena madeni parasının piyasaya sürülmesi, değiştirilemez tokenlerin piyasaya sürülmesi, yeni listeleme, son Kadena fiyat hareketinin arkasındaki nedendir.

Kadena fiyatı bugün hafif bir düşüşle 19,5 dolardan işlem görüyor. Kadena’nın 24 saatlik işlem hacmi 122.020.766$, mevcut piyasa değeri 3.063.805,760$ ve dolaşımdaki arz 157.522.912 KDA’dır. Kadena’nın fiyatı 11 Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan $28.25’e ulaştı. Kadena’nın mevcut fiyatı en yüksek fiyattan daha düşük. Bugünkü aralığa bakıldığında, KDA fiyatı en yüksek 20.37$ ile işlem görüyor ve işlem seansı için minimum fiyat 17.24$.

Kadena Fiyat Tahmini
kadena-gelecegi

Günlük grafikteki tarihsel veriler, Kadena KDA’nın açılış fiyatı değeri ile kapanış fiyatı arasındaki farkın yetersiz olduğunu gösteriyor. Kadena, madeni paranın piyasaya sürülmesinden sonra uzun bir süre olan 17 Ekim’e kadar düşüş momentumu ve yatay bir trend uyguluyordu. O zamana kadar KDA’da sadece çok az fiyat hareketi ve ticaret gerçekleşti. Ekim ayının ikinci haftasından itibaren Kadena fiyatı yükselmeye başladı. Kadena KDA’nın fiyatı Ekim ayının son haftasında ara verdi ve fiyat tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşana kadar yükselişini sürdürdü. Piyasa verileri, tüccarların portföylerinde KDA kriptoları biriktirmeye başladığını gösteriyor.

Kadena Teknik Analizi
cadena-yorum

Mevcut fiyat seviyeleri için Kadena teknik analizi, KDA fiyatının kırmızı ile işlem gördüğünü gösteriyor. Önümüzdeki iki ila üç gün içinde Kadena fiyatında bir düşüş beklenebilir; acil destek seviyeleri 19.864 dolar civarında yer alıyor. Bunun altındaki herhangi bir fiyat düşüşü, bir satış Kadena göstergesidir. Fiyat düzeltmesi 7 dolarlık destek bölgesine genişletilebilir. Kadena’nın fiyatının bir sonraki direnci 24.467 $ ve Kadena’nın gelecekteki fiyatı engeli aşarsa, madeni para bu ay beklenmeyen 28.506 $’ a hareket edebilir.

Kadena'nın ortalama fiyatı
cadena-coin-geleceği

Başlıca teknik göstergeler oldukça yükseliş gösteriyor. RSI, aşırı alım bölgesi olan 72’ye yerleştirildi. MACD hattı, Kasım ayından itibaren sinyal hattını geçti; ses maksimum seviyesine yükseldi. EMA’ya dayalı teknik analize bakıldığında, Kadena’nın ortalama fiyatı 50 EMA, 20 EMA ve 200 EMA’nın çok ötesinde işlem görüyor. Kadena geçen ay %500’den fazla ve geçen hafta %50’den fazla getiri sağladı. Tahminlere göre, önümüzdeki iki-üç işlem seansı için Kadena değerinde fiyat düşüşü bekleyebiliriz; sonrasında, fiyat uzun vadeli kazanç potansiyelini yansıtabilir.

Kadena Fiyat Tahminleri: 2021-2026

Tarihsel veriler, Kadena fiyatının 2021 tahminlerini geçebileceğini ve yeni zirveler kaydedebileceğini gösteriyor. Gelecek tahmin sistemi, para piyasası araçlarına ve fiat para birimlerine kıyasla dijital varlıklarda yükseliş gösteriyor. Sadece bireysel yatırımcılar değil, kurumsal yatırımcılar da kripto para birimlerinde karlı gelecek yatırımları arıyorlar.

Kadena Fiyat Tahmini 2021

Kadena KDA son derece yükselişte ve Kasım ayının sonunda 30 dolara ulaşması bekleniyor. Mevcut piyasa durumuna göre, Kadena fiyatının hafif bir fiyat düzeltmesiyle karşı karşıya kalacağı tahmin ediliyor ve bu nedenle, tahminlere göre uzmanlar yıl için tüccarlara Kadena sat işareti veriyor. Asgari fiyat, yıl sonuna kadar 27 dolar olabilir.

Kadena Fiyat Tahmini 2022

Kadena madeni para fiyatının 28 dolardan başlayacağı ve sonunda 30 dolara yükseleceği tahmin ediliyor. KDA tahminimize göre Kadena’nın fiyatı bir yıl içinde maksimum 33$’a ulaşacak. Kadena KDA’nın ortalama fiyatı 31$ civarında olabilir. Kullanıcılar, yüksek getiriler ve genel portföy büyümeleri elde etmek için mevcut fiyat seviyelerine yatırım yapmalıdır.

Kadena Fiyat Tahminleri 2023

Kadena fiyat tahmini 2023’te 32$ civarında başlıyor. Dijital bir varlığın açılış fiyatının ikinci yarıda 35$’a ulaşacağı tahmin ediliyor. KDA fiyat tahmini, Kadena’nın değerinin 2023 yılına kadar 37$’lık maksimum fiyat seviyesine ulaşabileceğini gösteriyor. Kadena’nın tahminine göre, mevcut fiyat seviyelerinde yatırım yapılırsa, gelecek için karlı bir yatırım seçeneği olacaktır.

Kadena Fiyat Tahmini 2024

Kadena madeni para fiyat tahmini 2024’ün başında 37.29 dolardan başlayacak. Sonunda, madeni para gelecekteki 40 dolarlık bir fiyat tahminine doğru hareket edecek ve bu da Kadena’yı iyi bir yatırım yapıyor. Tüccarlar, fiyat 2024’ün sonunda 45$ civarında işlem görebileceğinden, muazzam bir getiri elde etmek için Kadena’yı satın alabilirler. Kadena madeni para fiyat tahmini, yıl için ortalama fiyatı 39$ olarak gösteriyor.

Kadena (KDA) Fiyat Tahmini 2025

Gelecekte iyi bir getiri için Kadena’yı beş yıllık bir süre için satın alın. Veri analizi, KDA fiyatının bir yıl içinde 48$’a yükselip yükselemeyeceğini, 2025 yılına kadar 50$’a ulaşacağını öngörüyor. Mevcut değerin iki katından fazla olan maksimum 55$’lık bir getiri elde etmek için 2025 için Kadena’ya yatırım yapın. Kadena KDA tahminleri 2025 için son derece yükselişte.

Kadena Fiyat Tahmini 2026

Kadena Network, NFT alanındaki tekliflerini genişletmeyi planlıyor. DeFi ve NFT için mevcut çılgınlık, parayı yeni zirvelere çıkarabilir. Geçmiş fiyat verilerinin kripto para birimi tahminimize göre, Kadena fiyatının minimum 55$ civarında olacağı tahmin ediliyor. Kadena fiyatı, ortalama 58 $ fiyatla maksimum 60 $ seviyesine ulaşabilir.

Şimdi Kadena Ticareti Yap

Sıkça Sorulan Sorular

Kadena coin geleceği

Kadena iyi bir yatırım mı? Evet, Kadena, mevcut KDA fiyat trendine ve Kadena fiyat tahminine dayalı olarak iyi bir yatırım seçeneğidir. Kadena tahmini yakın gelecek için yukarı yönlü. Şirketin yol haritasını analiz ederek, her adımda Kadena ağ değerini ve KDA jeton fiyatını artırmak için yeni bir ekleme oluşturmak için çok çalışıyorlar. Tahmin edilemezlik, kripto yatırımındaki ana risktir. Yatırım yapmadan önce biraz uygun finansal tavsiye gereklidir.

Kadena’yı nereden satın alabilirim?

Tüccarlar, KuCoin, Hotbit, CoinEx, Bittrex ve Hoo gibi önde gelen kripto borsalarından Kadena KDA kriptolarını satın alabilirler.

Kadena’yı riske atabilir miyim?

Evet, herkes pasif bir gelir elde etmek için Kadena KDA’ya bahis yapabilir.

2030’da Kadena’nın fiyatı ne olacak?

Kadena fiyat tahminine göre, madeni para, piyasa değeriyle birlikte genel bir büyüme kaydedebilir. KDA fiyatı 2030’da 100$’a ulaşabilir.

KDA coin nedir? KDA coin geleceği, KDA coin yorumları incelemesi makalemiz hoşunuza gittiyse buna da bakın: 2022-2026 Mina Fiyat Tahmini

En son çıkan kadena coin ekşi sözlük yorumları ve kadena coin haberlerinden haberiniz olsun!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.