Kate Moss, Drest x Messika İle Metaverse Giriyor

0

Model ve moda sembolü Kate Moss, moda stil oyunu Drest ile işbirliği içinde metaverse dünyasına giren son kişidir. Bu işbirliği sayesinde Kate Moss’un hayranları, önümüzdeki iki hafta boyunca modelle yakınlaşma ve avatarına stil verme fırsatına sahip olacaklar. Tüm stilistler, modelin avatarını şekillendirmek için farklı moda ve mücevher yarışmalarına katılabilir.

Moss, “Kendi yaptığım DREST avatarını görmek ilginçti ve Messika için mücevher serimi tasarladığım zamana benzer şekilde yaratıcı sürece katılmaktan keyif aldım” dedi. “Önümüzdeki iki hafta içinde oyuncuların bana nasıl şekil vereceğini görmek için sabırsızlanıyorum. Demek istediğim, asla çok sayıda elmas takamazsın.”

Drest, dünyadaki ilk lüks moda stil oyunudur. Metaverse’in modelle olan işbirliği sırasında, oyuncular 250’den fazla lüks markanın kıyafetlerini ve aksesuarlarını kullanarak Kate Moss giyebilirler. Bu, Moss’un kaliteli Messika Kuyumculuk Evi ile yaptığı işbirliğinin parçalarından oluşuyor. Gucci, Burberry, Versace ve daha pek çok markanın giyim ve aksesuarları da bu platformda mevcuttur.

Drest’in stil mücadeleleri, Kate Moss’un en ikonik moda anlarına saygı duyuyor gibi görünüyor. Ek olarak, oyuncular süper model için güzel bir görünüm oluşturmak için Drest kozmetiklerini kullanabilirler. Ayrıca efsanevi kuaför Sam McKnight’a danışılarak tasarlanan beş saç stilinden birini seçebilirler.

En ilginç kısım, şanslı bir stilistin “Baby Move” beyaz altın kolye kazanmasıdır. Bu parçanın değeri 3437 dolar. Aslında, süper modelin kendisi kazananı seçecek. Moda oyununuzu keşfedin ve Drest metaverse’de Kate Moss’a katılın.

En iyi NFT haberleri sadece NFTYORUM.COM’da.

Diğer içeriklerimize göz atın: Mac Cosmetics İlk NFT Koleksiyonunu Yayınladı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.