Kleem NFT İle Röportaj

0

Kleem NFT Ekibi! Pacific NW USA merkezli bir çıkartma sanatı kolektifi. Kurucular, sanatçı ve proje yöneticisinden oluşuyor, ekibin geri kalanı, eski bir şirket mühendisi ve ademi merkeziyetçilik dünyasına dönen bankacı da dahil olmak üzere, Kleem sanatının NFT meraklıları ve hayranlarından oluşan bir koleksiyon.

Kleem’ler, komik ve sevimli bir NFT sanat eseri izlenimi veriyor. Siz ve ekip, Kleem NFT fikrini geliştirmek için nasıl bir araya geldiniz?

Kleem Ekibi: Sevimli, renkli sanat eseri projenin temelidir. Kleem, Pac NW’de şimdiden ödüllü bir çıkartma markası ve sanat eseri NFT’lere mükemmel bir şekilde dönüşüyor.

Kleem insanlığa faydalar vaat ediyor. NFT sahiplerine ne gibi faydalar sağlıyorlar?

Kleem Ekibi: Kleem sanatı ışığı, sevgiyi, rengi, neşeyi, rehberliği, evrensel gerçeği, maceracı yaramazlıkları ve tüm en iyi insani yönleri Dünya gezegeninin galaktik vatandaşlarına yaymak için var. Parlak titreşimler ve renkli görüntüler aracılığıyla Kleem, evrende hepimizin iyiliğini arayan ve ne olursa olsun Dünya’daki hayattan zevk almamıza yardımcı olan ömür boyu dostlarımız olduğunu hatırlatır! Somut faydalar sağladığı sürece, NFT sanatınızın özel çıkartmalarını basabilecek ve sonunda NFT çıkartma stilinizi AR ve VR yüzeylerine tokatlayabileceksiniz.

Chris: Buna ek olarak 4 farklı gemi sınıfı bulunmaktadır. Bunlar nelerdir ve her gemi sınıfı diğerinden nasıl farklıdır?

Kleem Ekibi: Gemi sınıfları, nadirliklerini ayırt etmek için farklı gemi tasarım çizimlerine sahiptir. Ayrıca her sınıfın kendine ait nadir özellikleri ve renk kombinasyonları olacak, bu nedenle Explorer sınıfı gemilerde bile nadirlikler ortaya çıkabilir. Nadir bir gemi sınıfına VE nadir özelliklere sahip bir Kleem alırsanız… uzay tek boynuzlu atı!

Chris: Benzer şekilde, 7777 NFT’lerin her biri nasıl benzersiz? Farklı özellikler nelerdir?

Kleem Ekibi: 4 gemi sınıfı, 10’dan fazla farklı arka plan ve renk efektine sahip 10 farklı renk paneli. Kleemlerin farklı özellikleri, ifadeleri ve jestleri vardır… Toplamda 20’den fazla özellik! İnsanlara çok benzer şekilde, aynı Kleem’i nadiren iki kez bulacaksınız.

Daha fazla mesaj

Gary Vee NFT’leri ve Vee Friends Koleksiyonu

Chris: Peki, NFT ne zaman halka açık satışa çıkacak? 1 Kleem NFT’nin basım maliyeti ne olacak?

Kleem Ekibi: Halka açık satış, 8 Nisan’da Hollanda müzayedesinde 0.777 ETH’den başlayacak. KleemList ön satışı 7 Nisan’da sadece 0.077 ETH’lik nane oranıyla gerçekleşecek, bu yüzden bir KleemList noktası bulun!

Chris: Aynı şekilde, Kleem NFT’yi nasıl ve nereden satın alabilirim? Lütfen detaylandırın.

Kleem Ekibi: Kleem NFT’ler hemen İnternet sitesi. Tüm kurulum için önceden bir ETH cüzdanınız olduğundan emin olun, web sitesinde Mint işlevini kullanabileceksiniz ve sanat gösterimi birkaç gün sonra olacak. Siz insanları aklımızda tutuyoruz, bu nedenle yüksek gaz ücretlerinden kaçınmak için parlak ve erken başlatacağız.

Chris: Okurlarımız Kleem’deki en son haberlerden haberdar olmak istiyor. Lütfen resmi iletişim kanallarınızı burada paylaşın.

Kleem Ekibi: Discord Sunucu, projeyle ilgili güncel haberleri bulabileceğiniz en iyi yerdir, hatta ekiple sohbet edebilirsiniz. Ayrıca takip edebilirsiniz Twitter veya instagram veya ziyaret edin İnternet sitesi.

Chris: Son olarak, lütfen 2022 yol haritanızda ulaşmayı umduğunuz bazı önemli kilometre taşlarını özetleyin.

Kleem Ekibi: İlk lansman ve NFT evrenine girişimiz için çok heyecanlıyız. Bunun ötesinde, özel çıkartma baskı mağazası, KleemVerse’den daha fazla NFT karakteri ve AR/VR entegrasyonu üzerinde çalışıyoruz. Kleemvasion daha yeni başlıyor!

NFTYORUM.COM’da bir çok NFT projesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: BORED-GAMES NFT, Eski Masa Oyunlarının Keyfini NFT Alanına Getiriyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.