KnownOrigin Küba, İran, Kuzey Kore, Suriye ve Ukrayna bölgelerinden sanatçıları yasakladı

0

Şu anda Küba, İran, Kuzey Kore, Suriye ve Ukrayna bölgelerinden sanatçıların KnownOrigin Platformunu kullanmasına izin verilmiyor.

İngiliz NFT platformları olmalarına ve ABD yaptırımlarına tabi olmalarına rağmen, KnownOrigin küresel bir pazar haline geldiğinden, bazı müşterilerini etkileyebilecek bir takım adımlar atacaklar.

15 Haziran 2022 tarihinden itibaren KnownOrigin platformuna erişim, bir bütün olarak küresel ekosistemdeki yaptırım kriterlerine uyacak şekilde değişti. Bu, bazı sanatçıları ve koleksiyoncuları etkileyebilir.

Küba, İran, Kuzey Kore, Suriye ve Ukrayna’nın Kırım, Donetsk ve Luhansk bölgelerindeki sanatçılar artık KnownOrigin üzerinden erişemez veya satış yapamaz.

KO ekibi, bu değişikliklerin ne anlama geleceğini bildiklerini söylüyor. Ancak İngiltere merkezli bir şirket olarak KnownOrigin, en güncel yasal tavsiyeleri takip ediyor.

Ethereum Blockchain üzerine inşa edilen KnownOrigin, dünyadaki ilk ve en büyük NFT Pazaryerlerinden biridir. Herkes Digital Art NFT’lerini bulabilecek, satın alabilecek, satabilecek ve toplayabilecek.

KnownOrigin platformu, sanatçılara türünün tek örneği, gerçek ve izlenebilen dijital koleksiyonlar olan NFT’ler yapmaları için bir yer verir. Dijital sahiplik hakkında düşünmenin bu yeni yolu, blok zinciri teknolojisi ile mümkün olmaktadır.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.