Japon jimnastikçi Kohei Uchimura NFT’si 12,5 ETH’den satıldı

0

Cimnastik Efsanesinin Anıt Sanatı: Kohei Uchimura NFT, yazının yazıldığı sırada yaklaşık 42.000 $ olan 12.5 ETH’ye satıldı. Bu NFT, bu jimnastikçinin emekliliğini ölümsüzleştiriyor. Birkaç yıl üst üste jimnastik dünyasında birçok harika performans kazandı. Görsel sanatçı Dai Tamura, çıkarma kahramanının ona yapıştığı anı, tüm günlük çalışmalarına odaklanarak tasvir ediyor.

Kohei Uchimura NFT projesi

Her şeyden önce, bu resmin ne kadar harika göründüğünü söyleyelim. NBA lisanslı bir illüstratör olan Dai Tamura, bu konuda kesinlikle ‘inişi tutturdu’. Bu 1’e 1 NFT, Kral Kohei’nin art arda beşinci şampiyonluğunu kazandığı 2014 Dünya Jimnastik Şampiyonası’ndan bir dizi hareketi göstermektedir. Ve en sembolik hamlesi, milimetrik olarak tamamladığı iniş.

Yukarıdaki sanat eseri, Proje 001 adlı Kohei Projesi’nin yalnızca ilk çalışmasıdır. Proje 002, birkaç gün önce satışa çıktı ve çok özel. CANLI sembolü olan fahri üyelik kartlarını içerir. Her NFT videosu, dijital bir fotoğraf çerçevesinde sunumunu, mesajını ve imzasını gösterir. Ayrıca Project 003’ün aynı benzersizliği getirmesini bekliyoruz.

Daha fazla mesaj

Gelirin bir kısmı “Asla Durdurma Sporları”na gidecek. Öğrenci sporcuların gelişimini desteklemek için en iyi sporcuların spor aktivitelerinin ötesine geçtiği bir kamu derneğidir. Mali sorunlar, özellikle salgının ortasında, giderek daha fazla öğrenci-sporcunun daha pratik bir mesleğe gitmesine neden oldu. Bu dernek, onların hediyelerini aramaya devam etmelerine ve aynı zamanda kendilerini desteklemelerine yardımcı olur.

Japon Jimnastiği Kralı

Kohei Uchimura, Japonya’dan üç Olimpiyat jimnastik altın madalyası kazandı. 33 yaşında ve son zamanlarda spordan emekli olduğunu açıkladı. Bugüne kadar, jimnastik dünyasında birçok kişi onu jimnastik kralı olarak görüyor. 2009’dan 2016’ya kadar başka hiçbir yarışmacı uluslararası unvanını talep etme fırsatı bulamadı.

NFTYORUM.COM da Kohei Uchimura NFT projesinin detaylarını bulabilirsiniz.

Diğer yazımıza bakmayı unutmayın: Solana 6. Sıraya Sıçradı, Bitcoin Düştü Ve EverGrow Coin NFT Kredisini Başlattı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.