Komşum Alice oyunu Alpha Sezon 1 çıkış tarihini duyurdu

0

Komşum Alice, sonunda Alfa Sezonu 1’in çıkış tarihini duyurdu: 1 Haziran 30. Oyuncular mutlu bir şekilde duyuruyu ve iyi bir nedeni arıyorlardı. Sürüm, yeni sanat eserlerinin yanı sıra büyüleyici etkinliklere sahip yeni bir şehirle geliyor

Komşum Alice’in Alfa Sezon 1 öğle yemeği zamanı

30 Haziran’dan itibaren Komşum Alice’in toprak sahipleri nihayet merakla beklenen Alfa Sezon 1’in tadını çıkarabilecekler. Böylece oyuncular yeni bir şehir olan Lummelunda’yı ziyaret edebilir ve Alice ile tanışabilir.

İlginç bir şekilde, yeni şehir çok fazla ekstra arazi kaynağı getirecek. Buna ek olarak, oyuncular çevreyi keşfederken balık tutmak da dahil olmak üzere yeni aktivitelerin tadını çıkaracaklar.

Komşum Alice’in CEO’su Lenny Pattersson şunları söyledi: “Ev sahiplerinin sonunda bu oyunu oynamaları için Alfa Sezonumuzu yayınladığımızı açıkladığımız için çok heyecanlıyız. “’Alpha Seasons’ modeliyle koşarak yola çıkacağız. “Bunlar bizim için çok önemli teklifler ve her sezon için oyunun birkaç bölümünü oynayabilecek ve deneyebilecek değerli topluluğumuzdan haber almak için sabırsızlanıyoruz.”

Oyunun çalışma şekli

Büyük ölçüde, Komşum Alice, şimdiye kadar en çok bilinen çok oyunculu blok zincir oyunlarından biridir. Her oyuncu sanal adalar satın alabilir ve çiftçiliğe başlayabilir, oyun içi öğeler toplayabilir ve diğer oyuncularla sosyalleşebilir.

Oyun içi öğeleri takas etmek için, oyuncular ALICE jetonunu kullanır. Bu para birimi, bahis yapmak, geri satın almak ve DeFi ürünlerini kullanmak için kullanılabilir.

Bu bir NFT oyunu olduğundan, her oyuncu bir NFT avatarıyla temsil edilir. Surly, oyuncular çeşitli varlıkları kullanarak dijital avatarlarını özelleştirebilirler. Alpha Season 1, 30 Haziran’da başladığına göre, Komşum Alice, oyuncuları memnun edecek şekilde ufkunu genişletecek.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

Tiffany Ellis hakkında

ABD’den gülen meraklı bir yazar. Cryptocurrencies, Arts ve NFT’leri seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.