Kucoins’in Tek Durak NFT Marketplace Windvane’i Kullanıcı Refahı Faaliyetleri Sunuyor

0
NFT Haberleri

KuCoin, Windvane merkezi olmayan NFT Marketplace’i lansmana hazır hale getirmek için çok çalışıyor. Buna ek olarak platform, yepyeni Genesis NFT’nin yakında halka açılacağını duyurdu. KuCoin, 18 milyondan fazla kullanıcısı olması nedeniyle kripto para ticareti yapan ilk beş siteden biri haline geldi.

Windvane, kullanıcılarına konforlarını ve sağlıklarını iyileştirmeleri için çeşitli yollar sunar.

KuCoin, Windvane olarak bilinen merkezi olmayan bir NFT Marketplace’in artık müşteri almaya ve siparişleri kabul etmeye hazır olduğunu kamuoyuna duyurdu. Kullanıcılar, diğerlerinin yanı sıra NFT’leri basmak, ticaret yapmak, yönetmek ve başlatmak dahil olmak üzere çok çeşitli görevleri gerçekleştirmek için yeni platformu kullanabilecekler. KuCoin, kripto para birimleri için sürekli olarak ilk beş ticaret sitesi arasında yer almaktadır. 700’den fazla farklı para birimini destekler ve 18 milyondan fazla kullanıcısı vardır dünyanın her köşesinden.

KuCoin geliştirme ekibi, en iyi bilinen NFT blok zincirleri için açık destek sağlayacak bir platform geliştirmeye kendilerini adadıklarını söyledi. Bu platform geniş bir uyumluluk yelpazesine sahip olacak ve oldukça kapsamlı olacaktır. Buna ek olarak Windvane, projelere NFT’lerinin erken satışı konusunda yardımcı olacak. KuCoin zincirler arası toplayıcının kullanıcıları, istedikleri herhangi bir NFT’yi seçme olanağına sahiptir. Bu nedenle Windvane, dünyanın sunduğu en iyi NFT’ler için tek durak noktası olma vizyonunu gerçekleştirme yolunda ilerliyor.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.