Lazy.com NFT Galerisi ve WAX ​​bir araya geldi

0

Mark Cuban’ın Lazy.com NFT Galerisi WAX ile birleşiyor.
WAX blok zinciri, Shark Tank yatırımcısının koleksiyoncular için NFT galerisinde Ethereum, Polygon, Solana ve Flow’a katıldı.

WAX Yazı kesinlikle hız kazanıyor.

Bugün WAX, koleksiyoncuların çalışmalarını kolayca paylaşmasına olanak tanıyan bir NFT galerisi olan milyarder girişimci Mark Cuban’ın Lazy.com’u ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. WAX, hizmetin altıncı blok zinciri olarak Ethereum, Solana, Polygon ve Flow’a katılıyor.

WAX Bulut Cüzdanları artık Lazy.com platformuna bağlanabilir ve WAX ​​NFT’leri sabitlenebilir veya gizlenebilir. Bu portföy daha sonra arkadaşlarınızla, akrabalarınızla ve genel halkla basit bir benzersiz URL aracılığıyla paylaşılabilir ve hangi NFT’lere sahip olduğunuzu görmelerini sağlar.

Kullanıcılar, bu anlaşmanın bir sonucu olarak WAX Bulut Cüzdanlarını kullanarak AtomicHub’da satış için listelenen bireysel WAX NFT’leri satın alabilecekler.

Lazy.com, kullanıcıların varlıklarını tek bir URL ile paylaşmasına izin vererek, birden fazla zincirde birden fazla cüzdanda depolanan NFT’leri gösterememe sorununu ortadan kaldırır.

Lazy’nin kurucusu ve Shark Tank yatırımcısı Mark Cuban şunları söyledi:

“Canlı WAX NFT ekosistemini eklemekten heyecan duyuyoruz. [Lazy], lider Kişisel NFT Sunum Platformu. WAX yıllardır lider bir yenilikçi olmuştur. Lazy.com kullanıcıları küresel olarak WAX koleksiyonlarını eklemekten heyecan duyacaklar.”

WAX’ın kurucu ortağı ve CEO’su William Quigley şunları söyledi:

“Lazy.com, dijital koleksiyon ürünleri satın alma, satma ve sergileme sürecini basitleştiren, NFT’ler için harika, kullanımı kolay bir dijital vitrindir. WAX Bulut Cüzdanının entegrasyonu, kullanıcılarımıza NFT’lerini dünya ile paylaşmaları için ek bir yol sağlayacaktır. Çok çeşitli popüler oyun dApp’lerimizden NFT sahipleri, Lazy.com ile entegrasyonumuzun ardından jetonlarından yeni faydalar elde edecek ve yeni kullanıcılar satın alma ve satış sürecini büyük ölçüde kolaylaştıracak.”

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.