Lido DAO, Switch Up yönetimini atadı

0
NFT Haberleri

Ethereum için en büyük bahis hizmetleri sağlayıcısı olan Lido’yu denetleyen DAO, token sahipleri için “var olan yönetişimin kapsamını azaltmak” için yönetim politikasında bir değişiklik formüle etti.
@
Merkezi olmayan bağımsız bir kurum olan Lido DAO, DAO’nun yönetim belirteci LDO’nun sahipleri tarafından düzenlenir – sahipleri, çıkış parametreleri ve teklifleri seçmek için zincirleme bir ankete katkıda bulunur.

Lido DAO şu anda Ethereum üzerinde konuşlandırılmış olsa da, LDO sahipleri, Polygon ve Solana’yı kapsayan diğer zincirlerdeki sıvı staking stratejileri üzerinde yönetim kapasitesine sahiptir.

DAO’nun son çok zincirli yönetim politikası uyarınca, LDO sahipleri, bir blog yazısında, Lido’da doğrudan makul anlaşma yaratıcısı Sam Kozin, “kaçınılmaz olarak Ethereum ağ gruplarının zincirleriyle uyumlu olmayan” diğer zincirlerle ilişkili teşviklere sahiptir.

Bu zorluğu deşifre etmek için Lido komitesi, LDO sahipleri ve konuşmacılar arasında oturan benzer bir yönetim çözümü formüle etti. Teklif, “paydaşlar ve LDO sahipleri arasında yanlış hizalanmış nedenlerle bir çatışma ve çözüm yolu” başlatacak.

Bu çözüm aracı, LDO yönetimi saldırıların bir sonucu olarak ele geçirildiğinde veya paylayıcılar ve ağ ile yanlış hizalandığında etkinleştirilecek şekilde yapılandırılmıştır, çünkü bu araç iki paylayıcının yönetim belirlemelerini engellemesine olanak tanır, LDO yönetimini sonuç işlemekten caydırma sonucuna sahiptir. Perşembe günü bir Twitter alanları olayı sırasında yaptığı açıklamada Kozin, aynı yönetim teklifini incelemek için ele geçirildi.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.