Logaritmik Finans (LOG) Ön Satışta %23 Artarken Ethereum (ETH) ve XRP (XRP) Düşüşe Başladı

0

Logaritmik Finans, muazzam bir yukarı yönlü potansiyele sahip son teknoloji bir kripto para birimidir.

Şimdi, piyasada küçük bir geri çekilme yaşarken kripto para birimine yatırım yapmak için en iyi zamanlardan biri olabilir. Ethereum (ETH) ve XRP (XRP) son 24 saat içinde değer kaybetti, bu yüzden muazzam bir yukarı yönlü potansiyele sahip heyecan verici yeni projeler aramaya başlamanın zamanı geldi mi?

Logaritmik Finans (LOG) ön satışına sadece bir hafta kala son teknoloji bir kripto para birimidir. DeFi platformu, ilk yatırımcılarına şimdiden %23 kâr sağladı ve herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermiyor.

Ethereum
Ethereum (ETH)

Yazma sırasında, Ethereum (ETH) 3.440.67 dolardan işlem görüyor ve tüm hafta sonu yatay hareket ediyor. Akıllı sözleşme blok zinciri devi şu anda tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 4.878.26 dolardan %29 aşağıda.

Ethereum (ETH), piyasa değeri açısından ikinci en büyük kripto para birimidir. Covid pandemisi, Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) gibi birkaç “Ethereum Katili”nin fiyatta patlamasına neden olan ETH 2.0’ın çok beklenen sürümünü beklemeye aldı.

2022 boyunca, Ethereum’un (ETH) istikrarlı bir şekilde değer kazanması bekleniyor. ETH 2.0 nihayet piyasaya sürüldüğünde ve ağla ilgili hız ve fiyat sorunlarının çoğu çözüldüğünde, ETH başına 10.000 dolara çıkabileceği ve hatta bir numaralı kripto para birimi olarak Bitcoin’i (BTC) geçebileceği tahminleri yapılıyor.

Ethereum
XRP (XRP)

XRP, Ripple Labs şirketinin yerel tokenidir. Belirteç, bankalar ve kurumlar arasındaki sınır ötesi ödemeleri yıldırım hızında kolaylaştırmak için kullanılır. Şu anda, yurt dışına para göndermek için alıcınıza ulaşmanız 5 gün kadar sürebilir ve size önemli miktarda paraya mal olabilir. XRP ile işlem bir saniyeden kısa sürede yapılır ve XRP’nin yalnızca bir kısmına mal olur (Şu anda 0,82 ABD doları değerindedir).

Uzun yıllar boyunca XRP ve Ethereum (ETH), bir numaralı altcoin (Bitcoin’e Alternatifler) olma savaşında birbirleriyle baş başa kaldılar. Aralık 2020’de Ripple Labs, yıllar önce XRP’nin kaçırılmış hisselerinin raporları üzerine Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) tarafından mahkemeye çıkarıldı.

Bunun bir sonucu olarak, XRP’nin fiyatı ağır bir şekilde zarar gördü ve 0,22 $’a kadar düştü. 2021 boğa koşusu sırasında neredeyse her kripto para tüm zamanların en yüksek rekorunu kırarken, XRP durgun kaldı ve sadece 1,84 doların en yüksek seviyesine ulaştı.

XRP’nin sağladığı yardımcı program, dünya çapında kullanılan birçok büyük banka tarafından kullanılacak. SEC ile olan dava sona erdiğinde, XRP fiyatının patlayacağı ve bazılarının 100 dolara çıkabileceğini öne süreceği beklentileri var.

Daha fazla mesaj
Ethereum
Logaritmik Finans (LOG)

Logaritmik Finans (LOG), yeni nesil Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ve Takas Protokolü olmayı vaat ediyor. Erken aşamadaki blockchain yenilikçilerini yatırımcılarla sorunsuz bir şekilde birleştirir. Kullanımı kolay arayüzü ve Web 3.0 teknoloji altyapısı, yenilikçilerin sermaye artırmasına ve en büyük yatırımcıların dikkatini hızla çekecek ürünler geliştirmesine olanak sağlayacaktır.

Logaritmik Finans (LOG), aşağıdaki blok zincirlerinden herhangi birinde dinamik kaynak yaratma fırsatları sağlayan güvenli, gözetimsiz ve zincirler arası bir ekosistemdir:

  • Ethereum
  • Binance
  • solana
  • çığ
  • Çokgen
  • Tezos

Logaritmik Finansın (LOG) ön satışı harika bir başlangıç ​​yaptı. Bir haftadan kısa sürede değeri %23 arttı, bu da 1000$’lık bir yatırımın şimdi 1230$ değerinde olacağı anlamına geliyor. Ön satışın birinci aşamasının bitmesine 5 hafta ve ardından 2 aşama daha kala, Logaritmik Finans (LOG) için inanılmaz bir yukarı yönlü potansiyel var.

Bazı deneyimli kripto para yatırımcıları, DeFi tokeninin, büyük merkezi olmayan borsalarda (DEX) ilk madeni para teklifinden (ICO) önce en az % 5000 büyüme görebileceğini söylüyor.

Daha Fazlasını Buradan Öğrenin:

Ön Satışa Girin: https://presale.logaritmic.finance/

İnternet sitesi: https://logaritmik.finans/

Telgraf: https://t.me/LOGARITHMIC_FINANCE_OFFICIAL

Twitter: https://twitter.com/LOGARITHMIC_FI

Feragatname: Makalede yayınlanan bilgiler yalnızca eğitim amaçlıdır. Bunu kullanarak, bilgilerin herhangi bir yatırım veya finansal tavsiye teşkil etmediğini kabul etmektesiniz. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın ve finansal danışmanlara ulaşın.

NFTYORUM.COM ile diğer alt coin içeriklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Diğer yazımıza göz atın: Dogecoin Ve Shiba Inu Hala Musk’ın Ayaklarının Altında!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.