Loopring’in (LRC) fiyatı, GameStop NFT pazarını dahil ettikten sonra %50 arttı

0

Ekosistem genişledikçe LRC fiyatı çift haneli arttı ve GameStop, Loopring’in NFT pazarına güç vereceğini duyurdu.

Bir proje, bitcoin topluluğu içindeki belirli talepleri yerine getirerek kendisini rekabetten ayırabilir ve ekosistemine yeni kullanıcılar ve likidite çekebilir.

Loopring, DeFi ve NFT geliştiricileri ve yatırımcıları için düşük maliyetli EVM tabanlı bir ticaret platformu sunarak bunu yapmayı hedefliyor. Hızlı, düşük maliyetli işlemleri kolaylaştırmak için ikinci katman (L2) ölçekleme tekniğinde zk-Toplamalar kullanıldı ve proje Mart ayında ivme kazandı.

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den alınan verilere göre, 24 saatlik işlem hacmi 2,75 milyar dolara yükselmesine rağmen, LRC fiyatı 21 Mart ile 23 Mart arasında yüzde 57 arttı.

Loopring ağındaki GameStop NFT pazarının beta lansmanı, yeni kullanıcıların eklenmesi ve NFT ekosisteminin hızlı büyümesinin tümü, LRC için fiyatın tersine çevrilmesine yol açtı.

GameStop, yaklaşmakta olan NFT Marketplace için platform olarak Loopring’i seçti.

LRC talebinde artışa yol açan en son olay, GameStop’un 23 Mart’ta NFT pazarının beta sürümünün Loopring ağına bağlanacağını duyurmasıydı.

GameStop, NFT pazarına ev sahipliği yapmak için Loopring’i seçti, çünkü ağ, şirkete göre ortalama 1 dolardan daha düşük bir fiyatla Ethereum’da gereken maliyetin bir kısmı için NFT üretebilir.
Beta kullanıcıları, platformun bu yıl içinde tam olarak piyasaya sürülmesi için hazırlık olarak şu anda pazarı keşfetmeye ve para yatırmaya başlayabilir.

Kullanıcı sayısı hızla artıyor.

Ağın rekor kıran cüzdan sayısında görüldüğü gibi, Loopring ekosistemindeki yeni kullanıcılardaki artış, LRC’nin şansını artıran ikinci bir faktördür.

Dune Analytics’e göre Loopring ağının cüzdan sayısı, GameStop duyurusunun bir sonucu olarak 30 Ekim 2021’de 6.498’den 25 Mart’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 27.092’ye yükseldi.

Loopring Akıllı Cüzdan’ın NFT’leri basma ve sosyal kurtarma ve Muhafızlar aracılığıyla kayıp bir hesabı kurtarma becerisini içeren en yeni güncellemesi, yeni kullanıcıların ve cüzdanların dahil edilmesinde fayda sağladı.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT gelişmelerini takip edebilirsiniz.

Diğer içeriğimize göz atın: Uluslararası Lüks Mücevher Şirketi Mouawad Benzersiz NFT’leri Duyurdu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.