LTO Coin Nedir? LTO Network Almaya Değer Mi?

0

Hakkında kaynak bulunması oldukça zor olan ve coin yorumcularını ikiye bölen, LTO coin nedir? Güncel LTO coin yorum ve LTO coin geleceği neyi işaret ediyor? LTO coin alınır mı? LTO coin nereden alınır? Bu bilgileri sizler için derledik.

LTO Coin Nedir?

LTO coin nedir? LTO Network nedir? Bu soruları biraz açacak olursak karşımıza hukuk alanı çıkmaktadır. Hukuk alanında evrak yükleri oldukça fazladır. Bu fazlalık hem insan gücü hem de maddi olarak sistemi yıpratmaktadır. LTO network bu sorunu ön görmüş ve bu belge ve dökümanları dijital hale getirmeyi hedeflemiştir.

LTO coin diğer bir deyişle LTO Network’ün amacını bir kaç madde de sıralayabiliriz. İlk olarak dijitalleşen belgeler, insan yükünü azaltır. Böylelikle masraf daha da azalacaktır. Bir başka artısı ise blok zincirinde şifrelendiği için gerekli belgelerin güvenliği artırılmış olacaktır.

LTO coin avantajlarından biri de merkeziyetsiz bir sistem kullanmasıdır. Bloklarda yapılan işlemler halka açıktır. Böylelikle şeffaf bir anlayışa imza atmışlardır.

LTO Coin Yorum

LTO Coin yorum kısmında kripto para analistleri ikiye bölünmektedir. İki tarafın görüşünü de ele alalım. LTO coin yorumlarında pozitif kalan taraf, LTO coinin yeterli kadar değerli olmadığı ve yükselmesi gerektiğini düşünmektedir.

Bunun bir kaç sebebi bulunmaktadır. LTO coin ekibinin, hukuk alanında yetkinliği bunlardan biridir. Bir diğer sebep ise büyük bir sükse yakalayan Holochain ile aynı grupta yer alıyor olmasıdır.

LTO coin yorumlarında negatif kalan taraf ise kodların açık kaynak kod şeklinde paylaşılmamış olması sebebi ile tedirginliklerini ifade ediyor. Geçmişte bu durumu yaşayan projelerin hep negatif yönlü ilerlemesinden dolayı temkinli şekilde yaklaşılması gerektiğini öne sürmektedirler. LTO coin kendi ağını kurmasına rağmen henüz projesini açık kaynak kod olacak şekilde paylaşmamıştır.

Kişisel yorumum ise LTO coinin bu zorlukların altından kalkacağını düşünmekteyim. İlerleyen zamanlarda mevcut problemleri gidererek büyük bir patlama beklediğim coinlerden biridir. Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte uzun vadede asla değer kaybedeceğini düşünmüyorum. Projeleri gayet geçerli bir proje olmakla beraber bu projeyi yürütebilecek ve geliştirebilecek ekibe de sahipler.

LTO Coin Geleceği

LTO coin geleceği hakkında birçok tahmin bulunmaktadır. LTO coin, 01.02.2022 tarihini 0.205485 dolar ile kapamıştır. İlk hedefi 0.9 dolar seviyelerine çıkmaktır. 7 Nisan 2021 yılında 0.9 doları yakalamıştır. 2019 da ise 0.02 dolardan en alt seviyede işlem görmüştür. Yıllara göre LTO Coin geleceği şu şekilde sıralanmıştır. Verilen fiyat değerler en düşük göreceği fiyat şeklindedir.

  1. 2022: Beklenen değer: 0.45$
  2. 2023: Beklenen değer: 0.67$
  3. 2024: Beklenen değer: 0.76$
  4. 2025: Beklenen değer: 0.94$

LTO Coin Arzı Ne Kadar Olacaktır?

LTO coin arzı CoinMarketCap üzerinden elde edilen verilere göre LTO Coin arzı 403.393,276 tane olacaktır.

LTO Coin Alınır Mı?

LTO coin alınır mı sorusunun cevabını kimse size veremez fakat beklenen fiyat tahmini bu yıl içerisinde 1.5$ seviyelerini göreceği yönündedir.

LTO Coin Nereden Alınır?

LTO coin bir çok borsada listelenmektedir. Bunlardan bazıları Binance, KuCoin, Huobi Global, Okelto’dur.

lto-coin-nedir-madenciligi
lto-coin-nedir-madenciligi

LTO Coin Madenciliği Nasıl Yapılır?

LTO coin madenciliği için beş adım gereklidir. Bu adımları detaylı biçimde sıralayalım.

  1. LTO Network Cüzdanı Oluşturma: LTO coin madenciliği için LTO Network cüzdanına ihtiyaç duyarsınız. Yapmanız gereken https://wallet.lto.network/ adresine giderek kendinize bir cüzdan oluşturmaktır.
  2. Aktarım: Kişisel cüzdanınızdan, LTO Network nodelarında kullanacağınız cüzdana aktarım yapmalısınız.
  3. Kuruluma Hazırlık: Öncelikle kurulum aşamasına geçebilmeniz için mevcut bir AWS hesabınız olması gerekmektedir. Eğer yoksa https://console.aws.amazon.com/ adresine gidip, kendinize AWS hesabı açmalısınız. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra https://github.com/legalthings/lto/tree/master/public-node linkinden kurulum için inceleyebilirsiniz.
  4. AWS Konfigürasyonu: Bir önceki adımda AWS hesabınızın olması gerektiğini belirtmiştim. Yine üçüncü adımda vermiş olduğum Github kütüphanesi üzerinden Dockerrun.aws.json adlı dosyayı indirin. Detaylı anlatımı Youtube videosu üzerinden anlatacağım.
  5. Başlangıç: https://explorer.lto.network/ adresine giderek blok büyüklükleri, bloktaki işlem sayısı gibi maddeleri görebilirsiniz.

LTO Coin Güvenilir Mi?

LTO coin de birçok alt coin gibi Ethereum ağını kullanmaktadır. Bu sebeple güvenlidir diyebiliriz. Yazının başında söylemiş olduğumuz projenin paylaşılmaması ileride hack sorunları yaşayabileceğinin bir ihtimali olabilir. Bunu da değerlendirmekte fayda var.

LTO Coin hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızı okuyanlar bu içeriğe de göz attı: FTT Coin Nedir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.