Mac Cosmetics İlk NFT Koleksiyonunu Yayınladı

0

Güzellik markası Mac Cosmetics, ilk NFT serisini piyasaya sürmek için dünyaca ünlü sanatçı Keith Haring ile işbirliği yaptı. Önemli olan, bu alana hayırsever bir şekilde erişen ilk kozmetik markası olmasıdır.

Serinin adı Viva Glam x Keith Haring ve ilk satıştan elde edilen tüm satış geliri Mac Viva Glam Fonu’na gidecek. Fon, LGBTQ + topluluğunu ve HIV / AIDS ile yaşayan veya HIV / AIDS’ten etkilenen insanları desteklemektedir.

Seri, 10 Nisan’da OpenSea’de erişilebilir olacak. Bu, üç farklı NFT seviyesini içerecek. NFT serisinin fiyatlandırma yapısı üç seviyeye sahiptir. Fiyatlar 25$ ile 1.000$ arasında değişmektedir ve en yüksek fiyat 25 adet birinci sınıf “ikon” arzıdır.

Mac’in NFT serisi, Keith Haring ile fiziksel ortaklığın geliştirilmesidir. NFT’lerle ilgili olarak, Consensys (MetaMask), kredi veya banka kartı ile satın alınabilmelerini sağlar.

Mac Cosmetics Viva Glam programı dünya çapında 500.000.000 dolardan fazla para topladı. Bu seri aynı zamanda 27. hediye programı olacak. “Tüketicilerin fiziksel bir ruj satın almak zorunda kalmadan ihtiyaç sahiplerine yardım etmelerine izin vermek, 28 yıllık geri dönüşten sonra marka için bir sonraki adım”. Mac Cosmetics bir duyuruda söyledi.

İki haftadan kısa bir süre önce Rihanna’nın güzellik markası Fenty metaverse’e adım atacaklarını açıkladı. Mac Cosmetics, sanal kozmetik ve ürünlere yönelik bir hareketlilik olduğunu söylemeye devam ediyor.

Mac Cosmetics, herkesin NFT’lere ve meta veriye girmesi gerektiğini düşünüyor. Web3 aracılığıyla topluluklarını çeşitlendirmek için platformlarını kullanmaya devam etmek istiyorlar.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberleri bir adım uzağınızda.

Diğer içeriğimize bakmayı unutmayın: Tom Brady Ve NFT Dünyası

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.