Madonna, New York’taki WoW partisini Gurur ayı olarak ayarlayacak

0

Tarih yazan NFT projesi World of Women, Onur ayını kutlamak üzere New York’ta görkemli bir IRL partisine ev sahipliği yapacak. Web3’te ve gerçek hayatta herkes için kapsayıcılık ve eşit haklara adanmış proje, uzun zamandır beklenen etkinliğini 23 Haziran’da gerçekleştirecek.

Dahası, sonsuz pop ikonu Madonna, büyük ölçekli WoW kutlamasında vurgulayıcı, icracı ve özel konuk olacak. Etkinlikte yer alabilmek için cüzdanınızda yalnızca bir WoW veya WoWG NFT bulundurmanız gerektiğini belirtmekte fayda var.

Böylece, NFT sahipleri biletlerini Tokenproof platformu üzerinden kullanabilirler. Bununla birlikte, bu, başvuranın resmi kimlik spesifikasyonunu gerektirir; bu, iddia edilen paraya çevrilemez jetonun, cüzdanlar arasında transfer edilme fırsatı olmadan sonsuza kadar sahibine bağlı olacağı anlamına gelir.

Muhtemelen, Pride time WoW etkinliğinin organizatörleri, Madonna’ya bir NFT sunmak veya şimdiye kadar cüzdanında değiştirilemez jeton bulunmadığı için Pop Kraliçesi için bir istisna yapmak zorunda kalacak.

Madonna web3’ün derinliklerine daldığı için 2022 yılı şarkıcı için hayat değiştiren bir yıl oldu. İlk girişimi, stilize edilmiş bir Billboard x WoW ile ilgilidir. NFT kapağı ardından bir satın alma sıkılmış maymun neredeyse yarım milyon dolar. Ve son olarak, Beeple ile ortaklaşa yapılan en son hayır işi Yaradılışın Annesi krallıkta bir tsunami yaptı.

WoW veya WoWG NFT sahibi misiniz? Henüz çok geç olmadan biletlerinizi kullanın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.